Prosinec 2015

2015 → 2016

31. prosince 2015 v 23:14 | Markét. :) |  Deníček
Krásný večer vám všem,

je mi jasné, že už málokdo si to dneska přečte, protože většinou všichni už někde sedíme a slavíme. Ale to nejdůležitější je hlavně zdraví, které si za peníze nekoupíme a proto bychom si ho měli co nejvíce vážit. Vážit si těch, kteří jsou nám na blízku.

Ale o tom jsem teď psát nechtěla. Chtěla bych Vám napsat proč vlastně nebyly články za listopad a prosinec. Jeden důvod je to, že toho mám prostě hodně a jsem většinou, tak unavená, že nemám sílu něco napsat. Od listopadu toho na mě bylo nějak moc. Mám toho prostě hodně. A další důvod byl také ten, že jsem si potřebovala chvilku od blogu odpočinout, jelikož mě to prostě nějak přestalo bavit a hlavně jsem po pár věcích, co jsem slyšela ztratila chuť blogovat. Ale ráda bych vám řekla, že doufám, že se brzy vrátím, ať už sem a nebo udělám nový blog. To se ale samozřejmě dozvíte. Každopádně i kdyby byl nový blog, tak tento zůstane, protože k němu mám citové pouto a někdy je vážně zábava si projíždět, co všechno jsem tenkrát psala. :D Někdy si klepu i na čelo. :D Ale tak co.

Byli jsme s přítelem v Praze na trzích a na nákupech. :) Bylo to skvělé ! :)

Kdybych měla nějak zrekapitulovat rok 2015, tak ani nevím, kde bych měla začít. Asi o tom napíši ještě samostatný článek, protože teď bych to stejně nestihla. Byl to rok, kde jsem poznala spousto dalších lidí, ale taky jsem poznala, jak lehce se dá zmýlit v člověku, který vám byl dřív hodně blízký.

Byl to rok, který byl opět náročný a já doufám, že rok 2016 bude šťastný a začne se dařit ve všem v čem si přeji. Doufám, že si splním i pár přání. Ale to nejdůležitější je, abyste vy všichni, co si to čtete, ale i vaši blízký-každý člověk byl šťastná a hlavně zdravý, protože to je to, co člověk potřebuje nejvíce. To si jen tak nekoupíme za peníze. ! :)

Mějte krásný rok 2016 ! :) Přeji vám jen to nejlepší. :) Ať se vám splní vše, co si přejete. :) Hodně zdraví, štěstí, lásky a plné pohody. :)

Docela jsem se rozepsala. :D Ale tak co už. :)) Snad brzy zase napíši nějaký článek. Musím se přiznat, chybělo mi to. :)

Já jdu slávit s přítelem a at už jste s kýmkoli užijte si to hlavně a bavte se, usmívejte se ! :)

fotky z → wehearit.com