Listopad. :)

1. listopadu 2015 v 22:18 | Markét. :) |  Deníček
Krásný večer vám všem,
a úspěšný start do nového měsíce a zítra do nového týdne. :) Doufám, že i mě se konečně začne dařit. Musím říct, že pro mě byl říjen docela dost náročný. Děje se toho hodně a byla bych radši, kdyby už konečně bylo vše, jak má. Ale to je ve hvězdách.

Dneska jsme s přítelem a s kamarádkou a jejím přítelem byli v tanečních. :) Bylo to fajn. Konečně jsme zase vyrazili někam do společnosti. :) Prázdniny mi utekly jako voda a zítra opět tvrdý návrat do reality. Člověk, když si zvykne doma, tak se mu pak nikam nechce. :D Určitě to znáte. :)

Ráda bych vám slíbila více článků. Nebo každý den jeden článek, ale nechci nic slibovat, protože sama nevím, jak na tom budu s časem. Mám toho prostě hodně. Třeba brzy bude i nějaké video. Původně jsme chtěli natočit video z Vídně, ale bohužel nakonec nejedeme, ale nebojte bude jiné video. Sice ještě nevím pořádně jaké, ale něco zase natočím. Buď sama nebo s přítelem. :)

Stále přemýšlím nad tím jestli nechat blog a pokračovat v něm a nebo založit nový. :) Furt se nějak nemůžu rozhodnout co a jak. Vy jste mi radili ať nechám tento. Ráda bych změnila adresu, ale podle mě to nejde. :/

zdoj: wehearit.com

Máte rádi listopad? :)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Alcza Alcza | 1. listopadu 2015 v 22:40 | Reagovat

Zdravím!
Nakupujte jak jste zvyklí na internetu a dostávejte za to peníze zpět na Váš účet. Stačí provést nákup přes vratné peníze, či plnou peněženku.
Plno známých e-shopů. Nyní před Vánoci je každá koruna dobrá ;)
Více na:
https://www.plnapenezenka.cz/penize-zpet/117509/
Nebo:
http://www.vratnepenize.cz/?ref=94127

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama