Listopad 2015

Avon detoxikační čisticí pleťový gel pro mastnou a smíšenou pleť

2. listopadu 2015 v 19:51 | Markét. :) |  Recenze
Krásný večer,
tak nám to zase začalo. Někomu nic, ale někomu škola nebo práce. Dneska to byl docela v pohodě den. Zítřek bude horší.
Dneska jsou Dušičky, ale to snad už nemusím připomínat. Samostatný článek najdete zde → http://pejsci-a-maky.blog.cz/1510/dusicky-se-blizi

Ráda se odličuji, když jsem zrovna ve vaně. A tak mám ráda tyhle čisticí gely. Jak si vedl tento, co myslíte ? Je to opět levnější varianta, když budete mít štěstí dá se sehnat i třeba za 89,- 150 ml.
Hned co mi gel přišel jsem ho vyzkoušela. Musím říct, že hned ze začátku mě zaujala vůně, která je opravdu nádherná. Ale zase může vůně někomu vadit. Bála jsem se, aby neštípal v očích. To je totiž nejčastější problém, že většina gelů štípe. Tento neštípe a můžete ho v klidu použít i na oči. Po umytí vodou mám pleť celou odlíčenou ( už ani nemusím používat jiné odličovače), pleť je krásně hebká, čistá.
Gel by měl ještě redukovat viditelnosti pórů a tvorbu kožního mazu. S tou tvorbou kožního mazu můžu souhlasit, ale bohužel s tím, že redekuje póry podle mého názoru ne.
Ale já ten gel mám spíše prostě na to odlíčení, takže mi tohle nějak nevadí.
Za mě je ten gel určitě fajn a až ho dopotřebuji, tak si ho zase někdy určitě koupím. :) Co bych akorát vytkla je balení, které je trochu nekvalitní (viz. obrázek). Jednou mi gel spadnul a hned se ulomilo kousek víčka.

Gel je určený pro mastnou až smíšenou pleť. Na internetu jsem i četla na citlivou, ale to nemůžu posoudit. :)

Hodnocení: 8/10


Kupujete si kosmetiku od Avonu ? :)


Listopad. :)

1. listopadu 2015 v 22:18 | Markét. :) |  Deníček
Krásný večer vám všem,
a úspěšný start do nového měsíce a zítra do nového týdne. :) Doufám, že i mě se konečně začne dařit. Musím říct, že pro mě byl říjen docela dost náročný. Děje se toho hodně a byla bych radši, kdyby už konečně bylo vše, jak má. Ale to je ve hvězdách.

Dneska jsme s přítelem a s kamarádkou a jejím přítelem byli v tanečních. :) Bylo to fajn. Konečně jsme zase vyrazili někam do společnosti. :) Prázdniny mi utekly jako voda a zítra opět tvrdý návrat do reality. Člověk, když si zvykne doma, tak se mu pak nikam nechce. :D Určitě to znáte. :)

Ráda bych vám slíbila více článků. Nebo každý den jeden článek, ale nechci nic slibovat, protože sama nevím, jak na tom budu s časem. Mám toho prostě hodně. Třeba brzy bude i nějaké video. Původně jsme chtěli natočit video z Vídně, ale bohužel nakonec nejedeme, ale nebojte bude jiné video. Sice ještě nevím pořádně jaké, ale něco zase natočím. Buď sama nebo s přítelem. :)

Stále přemýšlím nad tím jestli nechat blog a pokračovat v něm a nebo založit nový. :) Furt se nějak nemůžu rozhodnout co a jak. Vy jste mi radili ať nechám tento. Ráda bych změnila adresu, ale podle mě to nejde. :/

zdoj: wehearit.com

Máte rádi listopad? :)