Srpen 2015

Prázdniny skončily a škola zítra začne-aneb moje prázdniny

31. srpna 2015 v 21:35 | Markét. :) |  Kecací články
Ahoj,
minulý článek nebyl zrovna takový jaký jsem chtěla, tak dneska to bude trošku veselejší. Rozhodla jsem se vám vypsat, co všechno jsem dělala o prázdninách. Samozřejmě doložím i nějaké fotky, tak snad se článek bude líbit. :))

Prázdniny začaly klasicky tím, že jsem odjela na pár dní k babičce a dědovi, kam jezdím každý rok. To už je taková ,, tradice '' :D A nebo každoroční nuda. :/ :D
Potom jsme byli párkrát na bowlingu, který mě opravdu baví. Taky jsem oslavila zase můj svátek. S taťkou jsme se vydali ještě na Moravu pro meruňky. :)

Potom už mě čekaly pracovní dny. Ještě před tím jsem myslela, že nebudu mít žádnou brigádu, ale naštěstí jsem našla. V červenci jsem tam byla jen 7x, ale pak už jsem tam skoro mohla bydlet. :DD

Červenec je skoro pryč, ale ještě oslavit moje narozeniny ! Slavili jsme nejdřív s kamarády a potom s rodinou. Můžu vám říct, že tohle byly ty nejlepší narozeniny, co jsem kdy měla. :) Strašně moc jsem si to užila. Točila jsem i vlog.

Jdeme na srpen. Kde jsem byla skoro furt v práci, takže to nevím jestli bude o čem psát. :D

Když nad tím tak přemýšlím, tak mě skoro nic nenapadá. Určitě nějaké nákupy a kino. Potom samozřejmě koupaliště, ale to je tak asi vše.

Výlet, který zmíním je určitě České Budějovice a Šumava, kde bylo krásně. Navštívili jsme Lovecký zámek a zámek Hluboká, kde bylo, tak strašně krásně ! :) Musím říct, že se mi tam fakt líbilo. :)

Samozřejmě nějaká ta párty, grilovačky, výlety a ták. :)

Tak zahajte dobře školní rok. :))


Všude dobře doma nejlíp. :)

30. srpna 2015 v 21:28 | Markét. :) |  Deníček
Krásný večer,
píšu vám, že jsem doma. Jak se říká všude dobře doma nejlíp. :) Měli jsme se dobře, točili jsme vlog, takže v týdnu se můžete těšit na video. :))
Zítra jdu do práce, takže se za chvilku jdu umýt a půjdu spát. Cesta byla náročná. Stavili jsme se ještě na Hluboké a na Loveckém zámku, bylo tam fakt krásně. :)


Ale více v článku, kde bude i video. :) Mátě se na co těšit. :)


Malá Vanesska a její outfit

29. srpna 2015 v 21:55 | Markét. :) |  Outfity vytvořené mnou
Všechny vás srdečně zdravím,
dneska si zase dáme outfit, ale nejsem na něm tentokrát já, ale od přítelového bráchy jeho dcerka. Outfit jsem vybrala a i jsem ji to koupila. :) Sladila jsem to a moc se mi to líbí.

Ty boty tam nemají být. :D Ale chtěla se cítit pohodlně. :))

Tričko: H&M
Sukně: H&M


Oblíbenci za červenec a srpen

28. srpna 2015 v 10:00 | Markét. :) |  Videa
Krásné ráno,
my už jsme teď na cestě do Budějovic a potom následovně na Šumavu, ale nesmím vás ochudit o článek. :) Respektive o video, tak snad se vám bude líbit. :)

Užívejte zbytek prázdnin. :(


A to je život ..

28. srpna 2015 v 0:01 | Markét. :) |  Kecací články
Ahoj,
dnešní článek nebude vůbec o kosmetice, ale jeden takový o něčem, o čem nerada píšu, ale ráda bych se vypsala. A jinou možnost než tady nemám. Čtěte dál pokud chcete.

Znáte ty večery, kdy začíná být tma a vy najednou začnete přemýšlet, co jste udělali špatně, že vám začínají stékat slzy po tváři ? Neznáte ? Tak to jste asi štastný člověk. Znáte ? Tak to jsme na tom stejně. Jsou dny, kdy se mám fajn. Nic neřeším, všechno je v pořádku jsem šťastná, ale pak jsou tu dny, kdy je mi totálně na nic. Nemám na nic náladu, chci jen brečet, pouštět si smutné písničky a to je asi vše, co chci v danou chvíli dělat.
Máte to tak taky někdy ? Já jsem to dřív mívala často, pak se to změnilo, ale furt je to tady a vrací se to. A jak že se tomu říká ? Je to depka. Anoo, bohužel.
Budou to tři roky, co mi odešel strejda, kterého jsem měla hrozně ráda. A opět je to nespravedlnost, proč odcházejí dobří lidé a svině tu zůstavají ? :( Tak moc mi chybí, kdo zažil ztrátu blízké osoby, tak ví, jak moc to bolí. A víte co je nejhorší ? Ono to nikdy nepřestane furt to bude s vámi ten hnusný pocit, že je něco špatně a že vám někdo v rodině chybí a už se nikdy nevrátí.

Poslouchám smutné písničky a čekám jestli se přítel vrátí, protože odešel. Hádky s nejbližšími lidmi jsou to nejhorší. Píšu to v den, kdy bychom měli už spát, protože v pátek nás čeká dlouhý den. Ale my se hádáme a možná ani nikam nepojedeme. Milé, že ? Místo abych si užívala volna a zbytek prázdnin já tu sedím a brečím a přemýšlím, co dělám špatně .. Nejhorší je, že už skoro ani nevidím přes tu slzy, co vám tu sepisuji.
Tenhle článek bude strašný, vůbec bych se nedivila, kdyby tuhle sračku s prominutím nikdo nečetl..

Furt věřím, že všechno zlé je k něčemu dobré, ale řekněte mi někdo k čemu jsou dobré hádky ? K čemu ? K ničemu ! Stále věřím, že vše bude dobré a že se vše otočí. Ale kdy sakra? To nemůžu být šťastná delší dobu. To musím být šťastná jen na chvilku a pak zase na dlouho dobu ne. To už jsem toho nevytrpěla dost ?! Hmm, asi ne.

Jak se říká ,, kolik ran člověk ještě musí příjmout, aby byl šťastný '' .. joo asi tak .

Dost, končím s psaním, s brečením a jdu si lehnout, pokud usnu, že ? Nebo skončím s nějakým seriálem v posteli. Chci se usmívat, tak jako na téhle fotce. Asi toho hold chci hodně, chci být šťastná a to je přece hodně od života.

Díky těm, co jste přečetli do konce, vážím si toho. :)


Odjezd na Šumavu. :)

27. srpna 2015 v 21:20 | Markét. :)
Krásný večer,
zítra bych článek nestihla napsat a tak píši už teď. Mám celý víkend volno a jedeme s přítelem na Šumavu, kde má babičku. Ještě než pojedeme na Šumavu, tak se mrkneme do Českých Budějovic. :))

Budeme točit vlog, tak se máte na co těšit. :))

Co budete dělat vy? :)

Včerejší outfitový článek ↓


Outfit s vestičkou. :)

26. srpna 2015 v 22:55 | Markét. :) |  Outfits
Krásný večer,
ještě než pojedeme na bowling si trochu odpočinout a odreagovat, tak vám házím outfit, který jsme ještě rychle fotili. :D Tak snad se vám bude líbit, mám jich hodně, ale ještě nejsou nafocené. :D Brzy se dočkáte. :)

A brzy články na kecací téma. :)) Co byste rádi četli? :) Co vás zajímá ? O čem mám napsat? :)

Boty: Albert
Sukně: Takko
Tílko: H&M
Vesta: Vinted (votočvohoz)
Naušnice, které nejsou asi vidět. :D Od kamarádky k narozeninám
Náhrdelník taky asi není vidět :D ale nosím ho furt :D H&M
Nárámek od tety k narozeninám.:)

PS: Napsáno než jsme jeli. :)


Wishlist č.2

25. srpna 2015 v 11:23 | Markét. :) |  Wishlist
Ahoj,
vítám vás u dnešního článku. Můj dnešní den je opět pracovní. Užívám si ještě nic nedělání, ale za chvilku budu muset vstát a jít se připravovat do práce. :/

Rozhodla jsem se pro další wishlist. Z toho minulého jsem si splnila skoro vše. :)

1. Paměťová karta do mobilu je fakt nutností, protože furt neustále musím něco mazat v telefonu a to už mě nebaví! :D
2. Kryt na telefon chci už taky hodně dlouho přece jen ten můj šedivý není, tak hezký jako tento. :)
3. Kabelka je taky nutnost, protože ji potřebuji do školy
4. Boty už nejsou takovou nutností, ale ráda bych si je pořídila, ale asi mi bude líto peněz, takže si spíše pořídím boty na podzim nebo zimu.
5. Kabát od Zootu, který stojí asi 1 300,- je zlevněný a moc se mi líbí. A vím, že Zoot je kvalitní, takže na podzim a jaro je jako dělaný. :))

Co si chcete pořídit vy? :)


Nešel nám proud

24. srpna 2015 v 22:54 | Markét. :) |  Deníček
Krásný večer,
jsem docela naštvaná, protože jsem čekala kolik článků připravím a ono nic. Od dvou hodin až do teď nám nešel proud. Pozitivní zpráva je, že mám natočené videa. Tak se máte na co těšit. :)

Jeli jsme s přítelem a s taťkou a strejdou na véču. Bylo to fajn a zítra mě zase čeká práce. :(

Co vy a prázdniny? :)


L´oreal Paris-micelární voda

23. srpna 2015 v 12:18 | Markét. :) |  Recenze
Krásný den vám přeji,
ještě než opět půjdu do práce bych vám chtěla zase postovat článek. :) Co se týče prázdnin, tak jsem na jednu stranu ráda, že končí a to kvůli práci, ve které jsem teď byla skoro každý den. Ale na druhou stranu nechci konec prázdnin. :( A hlavně nechci konec léta, které naprosto miluji. :(

Tentokrát je v pořadí micelární voda od L´oreal Paris. Tuhle micelárku chci už dlouho vyzkoušet, ale nikdy sem se k ní nedostala. Až teď. Micelárka má jednoduché a pěkné balení, které zaujme už jen pohledem. Je to pro suchou a citlivou pleť, což teda nic pro mojí mastnou, že? Ale přesto ji testuji. Má 200ml což je super, cenově se pohybuje okolo 120,- já jí sehnala v nějaké slevě asi za 99,-.
Má odličovat make-up, čistit a zklidňovat pleť. Odličuje dobře, ale musím říci, že ta Garnier odličuje lépe. A zase Garnier je větší. To je takové srovnání.
Co se týče lepení na pokožce, tak bohužel taky trochu lepí a je lepší pak pleť umýt vodou. :)
Jinak je celkem fajn, ale Garnier je lepší. :))

Hodnocení: 6/10


Zase outits

22. srpna 2015 v 11:32 | Markét. :) |  Outfits
Krásný den vám přeji,
opět než půjdu do práce, tak jsem se rozhodla připravit vám článek. Dneska se mi plány změnily, změnily mi totiž směnu, takže na žádno diskotéku nejedeme což mě fakt opravdu strašně štve, ale co nadělám, že.
Ještě dnes a zítra a v pondělí mám konečně volno. :)

Brzy uvidíte i nějaký outfity ode mně, ale nebojte nebudou to jen moje outfity. Více neprozradím, ale můžete se těšit na novou rubriku. :)


Který se vám líbí nejvíce? :)


Dermacol pudr

21. srpna 2015 v 11:38 | Markét. :) |  Recenze
Všem vám přeji krásný den,
ještě než zase půjdu do práce, tak mám pro vás článek. Opět recenze, tak snad jich ještě nemáte plné zuby. :D
Přitom ještě dělám oběd-palačinky. Přijela jsem před chvilkou z tréninku, který byl docela náročný, ale to včera taky.

Tentokrát jsem se rozhodla vám napsat o mém novém pudru, který jsem si hned oblíbila. Předtím jsem používala ten od Miss sporty, ale tenhle od Dermacolu asi jen tak nevyměním. Nejdřív bych chtěla zmínit, že jsem ho kupovala v nějaké slevě asi za 40,-. Což je fakt skvělá cena. Balení to má klasické a přesto hezké. Co se mi líbí více, tak je, že pudr voní, což s tím jsem se ještě nesetkala a dávám tomu větší plus. Co je trošku menší mínus je, že na pleti vydrží, ale ne dlouho. Musíte se alespoň jednou či dvakrát přepudrovat, ale to není nijak strašné. Důležité je, že je lehký a pleť nijak nezatěžuje. Nedělá žádné čmouhy. Odstíny jsou dostupné asi tři nebo čtyři nejsem si teď jistá. Mrkněte kdyžtak.

Hodnocení: 8/10

Jaký je vás oblíbený pudr? :)


11 dní a konec? :(

20. srpna 2015 v 22:47 | Markét. :) |  Deníček
Ahoj,
já vím, že nejsem moc aktivní, ale snad se to změní, ale důvod, jak jsem řekla je prostě práce. Dneska jsem měla sice den volna, ale strávila jsem ho až do šesti na basketě, takže si dovedete představit, že jak jsem přijela, tak jsem si šla lehnout, protože jsem byla strašně unavená. Zítra jdu zase do práce, vlastně celý víkend, volno mám až v pondělí.

Co se týče prázdnin, tak se blíží ke konci a to mě štve. Prázdniny mám ráda, hlavně tedy léto. ♥ Naprosto miluji, podzim mám taky vcelku ráda, ale nesnáším zimu! :/

Netěším se vůbec do školy, kdybych mohla nikam bych nešla. Tak snad pak budu více stíhat. V pondělí natočím všechny videa, nákupy, oblíbence, spotřebováno, co jsem dostala k narozeninám.

Máte se opravdu na co těšit. :) Zítra asi zase nějaká recenze. :))


Dermacol krém na nohy

18. srpna 2015 v 14:00 | Markét. :) |  Recenze
Ahoj,
jsem tu s další recenzí. :) Tak snad vás to už nenudí, ale musím dohnat svoje resty. :D :)

Tentokrát jsem se zase zaměřila na péči o nohy, jak už jsem několikrát řekla, tak v létě se o nohy musí pečovat daleko více než třeba v zimě nebo v jiném období. Nebo někdo kdo má hodně tvrdé paty, tak je musí mazat furt. Ale to naštěstí není můj případ.
Nejdřív bych chtěla zmínit obal, který se moc povedl a vypadá hrozně hezky a hlavně mi přijde roztomilý. :) Co se týče vůně, tak to je taky pecka. Voní taky hezky, je lehce parfémovaný, takže to není nějak přehnaná parfemace. Což je pro někoho dobře. Mě vůně nijak nevadí. Co se týče konzistence, tak je takový trochu hutnější, takže musíte počkat až se krém vstřebá, ale podle mě to není taky žádná hrozná věc. Po krému jsou nohy hezky hydratované.

Hodnocení: 10/10


Narozeninový vlog aneb slavila jsem 18! :))

17. srpna 2015 v 12:11 | Markét. :) |  Vlogy
Ahoj,
tak konečně jste se dočkali. :D Slibovala jsem vám vido z narozenin a konečně jsem ho taky dostříhala a dala přes noc nahrát. :) Tak doufám, že se vám bude líbit. :)
Brzy video, co jsem dostala k narozeninám. :) Máte se na co těšit. :)


A já se jdu připravovat do práce. :( Konečně u nás zapršelo. :D :))

Co budete dělat vy? :)


Garnier-micelární voda pro problematickou a mastnou pleť

15. srpna 2015 v 20:21 | Markét. :) |  Recenze
Krásné večer
ještě než půjdeme grilovat tak jsem se rozhodla vám napsat článek. :))

Jestli si pamatujete na micelární vodu takovou tu růžovou na kterou jsem taky psala recenzi →
Tak tohle je akorát pro jiné typy pleti pro problematickou a mastnou. Což já mám mastnou pleť. Abych pravdu řekla, tak nevidím v nich žádný rozdíl. Přijdou mi úplně stejné. Akorát, že změnily lahvičku a pro jaké typy pleti je. Nepřijde mi, že by byla jiná než ta růžová. Což je za mě trošku palec dolu. Ale plus je to, že je na mastnou pleť.
Lahvička je pěkná, líbí se mi. Co se týče odličování, tak odličuje bez problému jedna báseň. :) Nemusím dlouho drhnout obličej a je odlíčeno.
Nemám s ní žádný problém, nedělá se mi vyrážka ani nic podobného. Obličej od ní ulepený taky nemám.

Za mě je micelárka skvělá, ale nevidím mezi těmi dvěmi rozdíl no. Proto nemá plný počet bodů. :)

Hodnocení: 7/10


Dermacol krém na ruce

13. srpna 2015 v 21:17 | Markét. :) |  Deníček
Krásný večer vám všem,
dnešní den jsem si skvěle užila. Měla jsem totiž volno, takže jsem šla popřát babičce k svátku a pak jsem volala ještě mamce. :)
S kamarádkou jsme byly domluvené, že pojedeme do PCE :) vzali jsme i přítelovic neteř. :D Pokud to je neteř, od jeho bráchy dceru, je to neteř? :D
Byly jsme v kině a nakupovat, brzy snad nakupovací video a snad i ten slibovaný vlog z narozenin, není fakt čas no. :/

Tenhle krém jsem kupovala ještě i s časopisem tuším, že byl Cosmopolitanu, ale nejsem si jistá. :D Jestli se prodává samostatně, tak to taky vůbec netuším. Ale možná, že to je jen limitovaná edice, mrkněte v drogérii a nebo po časopise. :)
Krém voní po třešních, ale opravdu božsky. Vůně na rukách dlouho vydrží, což je jedině plus. Je trošku hutnější, takže ho stačí opravdu troška. Krásně ruce hydratuje, zanechává je hebké a nejsou vůbec mastné.
S krémem jsem moc spokojená a stal se jedním z oblíbených. :))

Hodnocení: 10/10


Vysoký pas- kraťasky

12. srpna 2015 v 21:12 | Markét. :) |  Clothes
Hezký večer,
líbí se vám věci s vysokým pasem? Minule jsem tu měla článek na džíny s vysokým pasem, které jedny taky vlastním. :)
Mám v plánu si koupit i kraťásky, tak uvidíme. :))

Mě osobně se to moc líbí, vypadá to moc hezky, ale upřímně? Nemám ráda ty typy slečen, kterým z toho leze půlka zadku. To se mi fakt hnusí a prostě ženy by neměly odhalovat tolik.

Co vy a věci s vysokým pasem? :)Freeman maska na obličej s avokádem

11. srpna 2015 v 11:50 | Markét. :) |  Recenze
Ahoj,
tak tu mám další věc na přání. :) Tentokrát masku na obličej. :) Teď nějaký čas budou asi recenze. :D Ale tak snad vám to nevadí. :) Za chvilku jdu zase do práce, upřímně ? Ani se mi nechce. :(

Tuhle masku si každý vychvaloval až do nebes. Tak jsem jí taky musela zkusit, ale za tu plnou cenu se mi kupovat nechtěla. Takže jsem si počkala až bude za přijatelnou cenu. Takže jsem ji sehnala za 90,- v Rossmanu. :) Což je super cena. :)
Maska má zelenou barvu a na pleti vypadá jak skoro Shrek. :D Mají různé druhy masek. :) Já potřebovala něco na mastnou a je tam na ní napsané, že se má pro mastnou používat 2-3x týdně.
Maska je velmi na pleti příjemná. Nechám ji chvilku působit a potom ji smyji normálně vodou. Pleť je pak krásně vyčištěná, hydratovaná, není tak mastná.
Takže jsem s ní moc spokojená a ráda ji používám. Někdy vyzkouším i ostatní. :)
Hodnocení: 10/10

Co vy a masky od Freemana? :)


Šampón head and shoulders a kordicionér

10. srpna 2015 v 21:38 | Markét. :) |  Recenze
Krásný večer,
jak jsem slíbila, tak taky dodržím. :) Dneska tu mám slibovanou recenzi na šampón a kordicionér. :) Jedna moje oblíbená čtenářka si napsala, že by ji zajímala, tak jsem tu s ní. :))

Tyhle šampóny jsem měla ráda už kdysi dávno, takže jsem je zase ráda vyzkoušela. :) A co myslíte? Jsem s nimi spokojená jako dřív? Čtěte dál a uvidíte. :)
Dřív jsem měla problém s lupy, takže tenhle šampón byl vždycky takový zázrak, který mi snad jako jediný zabral a ještě samozřejmě ten od Garnier, který je taky skvělý. :)
Opět se mi vrátily problémy s lupy a tak jsem si koupila opět tento šampón, který má navíc posilovat vlasy. Opět mi s lupy skvěle pomohl a navíc nádherně voní. ♥
Vlasy se nemastí nějak hodně rychle. A navíc jsem ho ve slevě sehnala za 120,- a to je 400 ml a jako dárek jsem dostala malý kondicionér, který taky nádherně voní a vlasy nijak nezatěžuje, ale naopak vyhovuje. :))

Za mě jsou to nejlepší šampóny proti lupům. :))

Hodnocení: 10/10

Co vy a problémy s lupy? :)


Máte se na co těšit

10. srpna 2015 v 14:33 | Markét. :) |  Deníček
Ahoj,
připravím vám teď články, tak se máte určitě na co těšit. Viz fotka. :D Mám toho na zrecenzování hodně, že ani nevím čím dřív začnu. :)
Dneska mám konečně volno, takže čekejte ještě článek večer. :) Dneska to vidím na celý den u bazénu. :D Venku je fakt krásně, já takovéhle vedra fakt miluji a vůbec mi nevadí. :)
Brzy uvidíte i nějaké video, tak snad se dočkáte už brzy. :))

Co děláte vy? :)

Co Vás nejvíce zajímá za recenzi? :)


9.8.2015

9. srpna 2015 v 0:01 | Markét. :) |  Deníček
Ahoj,
já vím, že je to se mnou hrozné, ale fakt není čas. Jsem fakt skoro každý den v práci a jsem tak unavená, že nestíhám ani připravit články. Ale nebojte příští týden to snad bude lepší. :) Alespoň doufám. :) Nějaké recenze, videa a snad i jiné články. :)
Jinak se mám fajn, v pátek jsme byli na diskotéce a bylo to celkem fajn. :) Prázdniny utíkají a o to je to horší. Nechce se mi do školy -_- Ale komu jo -_-


Jak se máte vy? :)


Maxi šaty

6. srpna 2015 v 14:00 | Markét. :)
Ahoj,
protože se mi video blbě natočilo musím ho přetočit, tak jsem se rozhodla vám ukázat zase něco z wehearit. :)
Tentokrát maxi šaty, které se mi moc líbí, ale doma zatím žádné nemám. Líbili se mi v H&M obyčejné černé za 200,- ale bohužel už je tam nemají. :/ :)


Líbí se Vám nějaké? Vlastníte doma maxi šaty?


Nestíhám

5. srpna 2015 v 20:48 | Markét. :) |  Deníček
Ahoj všem,
od té doby, co mi začala práce nestíhám vůbec blog. Buď jsem unavená a nebo nemám čas. Prostě to řeknu takhle. Bylo toho teď na mě moc, tak snad se brzy vrátí články do normálu. :)
Zítra vám určitě zveřejním asi video, ještě uvidím, jak to stihnu, ale asi ano. :))


A co vy jak se máte? :)


Dermacol odlakovač na nehty

3. srpna 2015 v 10:21 | Markét. :) |  Recenze
Ahoj,
tak jak jsem slíbila, tak taky plním. :D Včerejší oslava byla naprosto skvělá. A vy brzy uvidíte článek s fotkami a i vlog. :) Pak i video co jsem dostala k narozeninám. :) Máte se na co těšit. :)

Co se týče odlakovačů, tak mi to je jedno, co to je. Hlavně, když to dobře odlakovává nehty a nevysušuje je. S tím jsem měla u některých odlakovačů docela problém.
Tento odlakovač rychle a snadno odlakovává nehty, je bez acetonu a navíc má mandlový olej, který má vyživovat. Všechny tyhle tři věci můžu potvrdit. Rychle a snadno odlakovává, bez acetonu je taky, ale já v tom nějak nevidím žádný rozdíl. :D A nehty vyživujeje nemám je pak takové suché.
Navíc se mi hrozně líbí ta fialová barva. :D A docela mi i ten odlakovač voní díky tomu mandlovýmu oleji. :)
Za mě je to ten nejlepší odlakovač, co jsem měla a stojí pár korun a je ho 120 ml. A stojí tuším kolem 40,-.
Hodnocení: 10/10


Oslava se povedla a dneska pokračujeme. :)

2. srpna 2015 v 14:02 | Markét. :) |  Deníček
Ahoj vám všem,
tak oslava se fakt vyvedla. Bylo to strašně skvělé. :) Kamarádi mi přinesly tolik dárků, že ani nevím, jak poděkovat. :)) Fotky mám, videa taky, takže se těšte i na vlog. :) Bude to možná dlouhý vlog, protože dneska máme rodinnou oslavu a tam možná taky budu natáčet ještě uvidíme. :))

Teď se jdu akorát strojit a už jdeme na to. :) Mějte krásnou neděli. Zítra čekejte recenzi. :)