Prosinec 2014

Pantene

28. prosince 2014 v 17:06 | Markét. :) |  Recenze
Včera jsem Vám říkala, že možná napíšu recenzi. Nedostala jsem se k tomu a tak dnes je to tu, konečně! :) Čekejte jich teď více, jaksi se mi toho víc a víc hromadí. A ještě teď po Vánocích. :D


Dneska začnu šampónem, který jsem Vám ukazovala ve videu. Úplně jsem na něj zapomněla, takže už ho mám skoro vypotřebovaný. Nikdy jsem nic od této značky neměla, ale furt jsem přemýšlela nad tímto šampónem, a když byl v akci za nějakých asi 60,- (původní cena tuším kolem 80-90,-), tak jsem se rozhodla ho vyzkoušet. Ta vůně je fakt nádherná! Vlasy po něm nádherně voní, jsou krásné hebké. Nemám s ním žádný problém. Nic mi nevadí. Co je důležité, tak je bez silikonu, což je prostě dobře! Vlasy to tolik nezatěžuje. Já si ho určitě pořídím znova. :)

Za mě 10/10 !

27.12.2014

27. prosince 2014 v 11:16 | Markét. :) |  Deníček
Krásnou zasněženou sobotu přeji,
jak jste prožili svátky? Já doufám, že dobře! Já musím říct, že až teď mi příjde, že by měly být Vánoce. Venku zima, sníh. Nevím, jak Vám, ale mě nepřišlo, že nějaké Vánoce byly. Jinak jsem si samozřejmě svátky skvěle užila! Včera jsme se sešli jako trošku větší rodina a šli jsme na pivo a pokecali jsme, byl to fakt super večer! :)
Video o tom, co jsem dostala k Vánocům bude, ale čekejte ho asi až příští týden. :)
Teď trošku k blogu. Opravdu mě mrzí, že nemám čas na ten blog. I když neměla bych to svádět na čas, čas mám, ale spíše ta nálada a ta chuť mi chybí! A sami dobře víte, že já nejsem ten typ člověka, co se jako nutí do toho psát blog (to si člověk pak ten blog znechutí a to já rozhodně nechci). Jak jsem řekla dělám to pro zábavu. Pokud sledujete ytb, tak tam videa přidávám. Točit mě baví, ale psát články mě moc nebavilo. Ale věřím tomu, že se to zlepší. :)

Dnes možná přidám ještě recenzi, ale nechci nic slibovat. :) Jaké máte plány na Silvestra?

Jak já jí mám ráda :') ♥


Krásné Vánoce. :)

24. prosince 2014 v 17:01 | Markét. :) |  Deníček
Zdravím Vás,
chtěla bych Vám popřát krásné Vánoce a svátky. :) Ať se Vám vyplní vše, co si přejete. Hlavně ať jste zdraví a štastní, to je to nejdůležitější!! :))


Jsem ráda, že jsem tam nebyla..

22. prosince 2014 v 19:15 | Markét. :) |  Deníček
Krásný večer přeji,
zrovna dělám video, abych ho mohla konečně dát na ytb. :) Takže kdybyste ho chtěli vidět, tak bude na ytb. Dole bude když tak odkaz na můj kanál. :)
Teď už k názvu článku. Pokud si dobře vzpomínáte, měla jsem jet v sobotu na Raego, ale nejela jsem kvůli mé nemoci. To co jsem se včera dozvěděla byla rána do zad. Pokud sledujete televizní noviny nebo čtete internet, tak budete vědět. Tady kousek od toho, kde bydlíme. Přesně tedy ve Vysokém Mýtě zastřelili opilí policajti kluka a jeho bráchu těžce zranili, který teď bojuje o život. Je to strašný, nemůžu tomu furt uvěřit. Mrazí mě z toho úplně po zádech. Původně jsem tam měla být a nechci ani myslet na to, co by se stalo, kdybych tam byla. Více si můžete přečíst v článku. Vůbec nechápu, jak tohle můžou udělat policisti. To je šílený sakra! Nemám slov..Gliss Kur

20. prosince 2014 v 22:36 | Markét. :) |  Recenze
Krásný večer,
tak konečně mám natočené všechny videa, která jsem potřebovala, tak v nejbližší době budou na youtube a pak postupně tady. :) Dneska mi je už skvěle, můžu už normálně jíst, což je fakt paráda. :)
Dáme si opět recenzi. Tentokrát to bude tento šampón od Gliss kur. Tuhle značku já mám moc ráda, snad každý šampón, co jsem od nich vyzkoušela mě vyhovoval. A jak myslíte, že dopadl tento ? Opět super! Šampón je určený pro lámavé a řídnoucí vlasy, jeho 250 ml, cenu přesně nevím tuším, že kolem 80-90,- (ale nevím, když tak mrkněte). Nádherně voní, prostě ta jejich klasická vůně. :D Obal taky klasika, žádná novinka, že? :D Jinak je fakt super hezky voní, vlasy se po něm krásně rozčesávají, nevypadají splihle. Jsem z něj nadšená. Určitě si ho někdy pořídím znovu.
Nemám mu co vytknout za mě 10/10 !

Slupovací maska-avon

19. prosince 2014 v 13:21 | Markét. :) |  Recenze
Ahoj,
tak mám neskutečně velkou radost. Zkuste hádat proč! Jaterní testy mi dopadly dobře, takže nemám žádnou jaterní dietu a můžu jíst všechno. Už jsem se bála, že příjdu o řízek se salátem. To by mě jako mrzelo! Už mi je i líp, můžu už i jíst, takže fakt paráda. :) Až budu mít lepší hlas natočím Vám videa. :)

A teď už pojďme na recenzi. :)

Když jsem jí viděla v Avonu, tak jsem si řekla, že bych jí ráda vyzkoušela, protože mě hrozně nadchla. Stála asi 79,- Možná míň nevím teď. Každopádně je jí jen 30ml (myslela jsem si, že jí bude víc, ale nevadí). Hned co se ke mně dostala jsem jí začala testovat. Je lepší nanést větší vrstvu. Maska na pleti pak zaschne a tak jakože ztvrdne. Je dobré jí tam nechat déle, pak se lépe sloupává. Když Vám nejde sloupnout, tak to klasicky normálně smyjete vodou, žádný problém. Maska mě nijak nedráždila, neštípala v očích. Byla bez problemů. Pleť po ní byla krásně vyčištěná, hydratovaná. Mě ta maska moc nadchla a jsem s ní spokojená. Opravdu ráda jí používám.
Nemám jí absolutně, co vytknout! Za mě 10/10

Důležité info !!

18. prosince 2014 v 17:52 | Markét. :) |  Deníček
Ahoj,
vím, že moje aktivita je teď hrozná, ale od úterka mi není dobře, odešla jsem i kvůli tomu ze školy. Ve středu se mi to ještě zhoršilo. Bolelo mě čím dál víc v krku, že jsem ani nemohla mluvit. Dnes jsme měli jet do Vídně, samozřejmě, že jsem doma a ležím s virovou angínou,jaterní diatou a nevím co ještě. Takže nejenom, že jsem přišla o Vídeň, ale taky o zítřejší trénink v basketu, pak o turnaj ve škole a turnaj v basketě, pak tu měl být Raego, takže fakt super. Dokonce nebudu moct jíst řízek se salátem, možná ani ne cukroví. Takže moje prázdniny začaly fakt super. K tomu nemůžu ani jíst, protože nemůžu polykat. Je mi čím dál hůř, mám i horečky. Je to strašný. :/ Víte, jak jsem Vám slibovala ten vlog, kde jsem neprozradila o čem bude. Tak měl být o Vídni, ale bohužel.
Slibované videa budou, jen co budu moct mluvit. Těšte se na vánoční dekoraci,ladybox, odpovědi na otázky z asku. Ale musíte vydržet. :)

Doufám, že vy se máte líp. Nevím, jak budu dávat články, protože jsem většinu času unavená a spíše spím. Nebo ani na to nemám náladu. ://


15.12.2014

15. prosince 2014 v 21:42 | Markét. :) |  Deníček
Krásný večer,
vůbec nic nestíhám, na nic nemám čas, ani náladu. Vůbec nemám ani vánoční atmosféru, no prostě je to bída. Ve škole se mi taky extra nedaří, takže asi tak. Dárky skoro ještě nemám koupené a to už budou Vánoce. :D Vůbec nic nestíhám, peněz taky nemám na rozhazování. :D No prostě, jak klasické. :D
Videa které jsem slíbila budou nebojte. :) Jen mi musíte dát více času. :)

Zítra snad bude video nebo recenze. :)


Pěna na holení

9. prosince 2014 v 20:45 | Markét. :) |  Recenze
Jak už dobře víte mojí nejoblíbenější pěnou byla tato → http://pejsci-a-maky.blog.cz/1309/satin-care-gel-na-holeni Potom jsem vyzkoušela pěnu od Isana, která je taky super, ale teď jsem vyzkoušela jednu, která je podle mě zatím ta nejlepší, kterou jsem, kdy vyzkoušela. Sehnala jsem jí v Albertu, ale podle mě jí seženete i normálně v drogérii. Já jsem za ní dala asi okolo 50-60,-. Nejenom že udělá obří pěnu, ale taky i nádherně voní! voní po citrusech! A já jsem se do té vůně naprosto zamilovala a už mi pomalu dochází, tak si určitě půjdu pro další balení. Za mě určitě velké doporučení. Je jí 200ml a docela mi i dlouho vydržela. Podotýkám, že je to pánská pěna, což je podle mě úplně jedno. Na tom podle mě nezáleží. :)
Za mě 10/10

Recenze na mobilní telefon

8. prosince 2014 v 22:10 | Markét. :) |  Videa
Krásný večer,
dneska Vám dávám pouze video, jelikož jsem neměla čas udělat recenzi, tak snad konečně zítra. Dneska jsem byla tak unavená a měla jsem takový spíše bad day, tak uvidíme, snad zítra bude líp. Stále se můžete ptát na různé otázky ať na asku nebo tady. :)

Brzy na to bude video, tak se ptejte. :)


7.12.2014

7. prosince 2014 v 20:32 | Markét. :) |  Deníček
Krásný večer přeji,
vím, že jsem se od středy neozvala, ale nějak nebyl čas a ani se mi moc nechtělo, takže píšu až teď. Navíc jsem o víkendu neměla čas. V pátek jsme byly s kamarádkou na maturitním plese a v sobotu jsem zase šla s kamarádkou na ukončení tanečních. :) Dnes jsem byla s přítelem s kterým jsme spíše spali, protože jsme oba byli unavení. :D Potom jsem zjistila, že se mám učit právo. Docela skvělé zjištění (Y)
Zítra čekejte video nebo recenze. :))

Jak se máte vy? :)


Balea ubrousky

3. prosince 2014 v 21:17 | Markét. :) |  Recenze
Krásný večer všem,
dneska jsem už byla ve škole. Máme tam zase takových změn. Přesadil nás z poslední lavice do druhé, co víc si přát? No prostě fakt hrůza. (Y) Psali jsme dneska dějepis, ten bude ale v pořádku. Za to angličtina se moc nepovedla, jelikož jsem nepočítala s tím, že jí dnes budu psát. Teď odpočívám a mám radost ze včerejší výhry Liverpoolu a k tomu ještě dal gól Steven, takže to je dvojnásobná radost. :D Dneska si zase dáme recenzi. :)

Taky když si oblíbíte nějakou věc, tak to musí být limitka? Tohle fakt přímo nesnáším. Určitě o těchto ubrouskách jste už slyšeli. Bohužel je už určitě neseženete, já jsem je taky sehnala naposlední chvíli. Dvoje ubrousky i s krabičkou mě vyšly ve výprodeji asi za 69,-. Původní cena byla asi 99,-. Nevím teď přesně. Musím říct, že jsou fakt skvělé ať buď na odličování nebo dočištění pleti. Já se tím většinou odličtuji a stačí mi jeden ubrousek. Někomu by možná mohla vadit parfemace, protože jsem fakt hodně parfemované. Ale mě to tedy vůbec nevadí ba naopak. Fakt nádherně voní. Škoda, že to byla limitka. :( Docela si je i šetřím. :D

Za mě 9/10- za to že to byla jen limitka!! :D


Ladybox-listopad

2. prosince 2014 v 15:24 | Markét. :) |  LadyBox
Krásný odpoledne Vám přeji,
taky u Vás dneska sněží? Hrůza probudím se a sněží. Nemám prostě ráda zimu a už vůbec nemám ráda sníh, co vy? :) Dneska jsem ještě zůstala doma, ale zítra u půjdu do školy, bohužel. Moc se mi nechce, ale co se dá dělat. Dneska tu mám zase video, tak pojďte mrknout. :) Klidně odebírejte kanál. :))


A pokud máte nějaké otázky ptejte se tady nebo na ask, potom bude video. :) http://ask.fm/Maky888


Ask-pojďte se ptát !

1. prosince 2014 v 18:38 | Markét. :) |  Novinky
Krásný večer,
dva články za jeden den to se mi už dlouho nestalo. :D Ale tak o to víc mě to těší. Rozhodla jsem se, že bych mohla natočit video, jak odpovídám na Vaše otázky. Otázky můžete pokládat buď tady v komentářích nebo na asku → http://ask.fm/Maky888 Ptejte se na co chcete ráda Vám odpovím (pokud to bude normální dotaz)


Photo diary-Listopad

1. prosince 2014 v 15:46 | Markét. :) |  Photo diary
Krásný odpoledne kočky,
včera jsme se na poslední chvíli rozhodli, že pojedeme na hokej. :D ( Bude vlog nebojte. :) Nebudu více říkat, uvidíte pak ve videu. :)
Do školy jsem dnes nešla, jelikož jsem celou noc a i ráno prokašlala, tak jsem zůstala doma. Zítra taky ještě budu dom a ve středu půjdu už do školy. :) Jelikož nebylo photo diary za říjen kvůli tomu, že se mi smazaly nějakým způsobem fotky, tak listopadové na Vás už čeká. :)

Pusu. :))

Děkovačka za výhru. :)
Nový notebook. :)


Pohoda. :)
Jedna z nejlepších pizz. :)
Já vím, že ta fotka je v hrozné kvalitě, ale je s ním Maměn ♥♥
Sestava LFC ! ♥
To, že jsem minulý týden byla na Benovi asi víte, ta fotka je boží, nejvíc nám to tam sluší! :D ♥
Přituhuje..
Advetní věnec. :)
Autogramiáda. :)

Čez Aréna. :)
Do školy.. :/
Červená mi podle mého sluší, co myslíte vy? :)
Sluníčko mám nejradši :3
:)
Šála LFC! ♥
Nákupy. :)
Moje oblíbené jídlo O:)
Zkoušela jsem masku. :D Vypadám, jak Shrek. :D Budu o ní mluvit ve videu o Zhodnocení Ladyboxu a Spotřebováno-Prosinec
Miluji je ♥
On! ♥