Listopad 2014

Oblíbenci-listopad

29. listopadu 2014 v 20:15 | Markét. :) |  Videa
Krásný večer Vám všem přeji,
včera jsem byla tak neuvěřitelně hotová, že jsem usla už v 19:30. :D Basket jsem měla dřív, tak jsem zůstala už v Mejtě, abych nemusela jezdit domů a pak přijít pozdě. :D Přijela jsem domů a pak jsem prostě usla. :D Pak mě vzbudil přítel a chvilku jsme koukali na tv a pak jsem zase usla. :D Dneska jsme byli na výstavě a na trzích (bude vlog, těšte se!). A teď jdeme koukat na Slavíka a pijeme víno. O:) Prostě pohodový večer. :))

Jak se máte vy? :)


I♥Fall tag

27. listopadu 2014 v 21:48 | Markét. :) |  Tag
Krásný večer krásky,
dneska jsem se měla báječně, jelikož jsem se zase po dlouhé době s mým nejlepším kamarádem s kterým se nevidím, tak často, jak bych chtěla, protože má hodně práce. Takže to bylo zase bezkonkureční! :3
Teď se učím ekonomiku, právo jsem si jen jednou přečetla. :D Tak uvidíme, co bude za známku. :) Každopádně dnes si dáme zase video. :))

Jak se máte vy? :) Točeno ještě na foťák .:)


Dove-sprcháče

26. listopadu 2014 v 22:25 | Markét. :) |  Recenze
Krásný den přeji,
tak nakonec na trénink nejdu, protože bychom tam byly jen tři a za druhé tam není ani trenér, takže se alespoň naučím právo ze kterého zítra píšeme asi z 12 stránek A4. Teď jdu ještě točit video. :) Slíbila jsem recenzi, tak taky plním to co jsem slíbila. :))

Myslím, že značku Dove znáte snad všichni. Sprcháče od nich jsou fajn, jelikož krásně voní, jsou nádherně krémový. Jsou i cenově dostupné, nestojí moc. Cena kolem asi 50-60,-. Když vychýtáte akci, tak jsou ještě levnější. :) Jedin problém je docela otevírání, nejde to pořádně otevřít. Div si nezlomíte nehet, nejlepší si to pak nechat pootevřené ať se s tím pak nemusíte párat. :D :) Za mě jsou fakt super, skvěle voní, cena taky fajn. :))

9/10. :)

Fotka není bohužel moje, jelikož se mi vůbec nechtělo fotit. :D Je z netu. :)


25.11.2014

25. listopadu 2014 v 15:27 | Markét. :) |  Deníček
Krásné odpoledne krásky,
tak jak pak se dneska máte? Já musím říct, že docela už i lépe. Hned Vám řeknu, proč jsem se tak dlouho neozvala. V neděli se mi nějak vůbec nechtělo psát, protože jsem byla docela vyřízená z toho Bena. :D Pak prohrál Liverpool a moje nálada šla do kytek. Takže se mi vůbec nechtělo psát. V pondělí mi zase nebylo dobře. Přijela jsem někdy v 17, jelikož jsem se byla fotit a pak jsem byla s kamarádkou. Pak jsem si šla lehnout jen co jsem se probudila, tak mě šíleně bolelo v krku, že jsem ani nemohla mluvit. Teď už mi je naštěstí líp, ale i tak.
Zítra Vám zase dám nějakou recenzi. :) Za měsíc jsou Vánoce a já nemám žádné dárky, jak jste na tom vy? :)


Odezírací challenge-video

22. listopadu 2014 v 14:14 | Markét. :) |  Videa
Krásný sobotní odpoledne přeji,
tak jak se dneska máte? Já jsem se ráno probudila s bolestí v krku, teď už mi je líp, ale stejně na mě něco leze, tak dofuám, že nebudu nemocná. Dneska totiž jedeme s přítelem na diskotéku jedeme na Bena ♥ ! Hrozně se těším, ale bude tam kolem 2 000 lidí, což je docela dost. Dneska jsem si pro Vás připravila video, tak snad se Vám bude líbit. Čekejte zase nějaké recenze! :))


21.11.2014

21. listopadu 2014 v 21:08 | Markét. :) |  Deníček
Krásný večer přeji,
tak jak se máte? Já se mám fajn. :) Jsem ráda, že už je konečně víkend. Ve škole to celkem uteklo. Jen, co jsem přijela domů ze školy, jsem jela na trénink. Cestou na trénink jsem usínala. :D Fakt se mi chtělo spát. Teď jsem ráda, že jsem doma a dáváme si s přítelem pizzu a koukáme na Rychle a zběsile 5.

Pěkný zbytek večera přeji. :) Zítra čekejte delší článek.


Krém na ruce-Lavera

19. listopadu 2014 v 18:48 | Markét. :) |  Recenze
Krásný večer přeji,
včera mi už bylo dobře, ale dnes? Opět mě bolí v krku, to počasí na mě má velký vliv, tak snad to bude brzy ok. Taky bych si už měla objednat tu zimní bundu, ale no money-no funny. Dnes jsme s Lukym natáčeli video, které teď nahrávám na youtube.

Dnes mám pro Vás menší typ a to krém na ruce. Tento jsem našla v ladyboxu, ale seženete ho i normálně za 39,- na stránce www.organictime.cz je ho bohužel teda málo(20ml) to je asi jediné mínus, ale myslím si, že když si ho hodíte do kabelky nebo tak, že Vám bude stačit, protože já si s ním mažu ruce ve škole a je to paráda. :) Nemusím tahat žádný velký a skvěle mi vyhovuje. Nádherně voní a je super. Rychle se vstřebává. Tak pokud Vás zaujal, tak na něj mrkněte. :))

Za mě 9/10 (kdyby byl třeba 50ml tak je to lepší. :)


Das Gesunde plus

18. listopadu 2014 v 19:17 | Markét. :) |  Recenze
Krásný večer přeji,
konečně je tu taky po hodně dlouhé době recenze, kterou vám slibuji už dlouho. Ale pokud jste viděli moje videa, tak už určitě víte, o co se vlastně jedná.

Tak pojďme do toho. Já zrovna nejsem ten typ člověka, kterému rychle rostou vlasy, proto je nerada stříhám, protože vždycky, když mi je ostříhá, tak mi to vezme hodně a rostou mi hrozně pomalu. A protože mám ráda dlouhé vlasy, tak jsem si řekla, že něco vyzkouším. Hodně jsem slyšela o vitamínech Das Gesunde plus. Řekla jsem si, že je vyzkouším. Seženete je v DM za 58,- a je jich tam 60 což vám vystačí tak na 2 měsíce. Musím říct, že jsem nějak nedoufala, že by zabraly, ale světe div se asi se stal zázrak. Vlasy po nich opravdu rostou a příjde mi, že i méně padají, což je taky podle mě super věc! Na fotkách můžete vidět vlasy po ostříhání pak po měsíci braní a pak po dvou měsícíh. Tak co myslíte? Jsou podle Vás dobré? Zkoušely jste je? Za mě opravdu palec nahoru. Už jsem si dokonce koupila druhé balení. Za mě fakt spokojenost. Nemám jim co vytknout, akorát ta chuť je hrozná, ale jinak jsou fakt perfektní!

Za mě 10/10

Po ostříhání

Po měsíci
Po dvou měsících-po dobrání

Podzimní oblíbenci

17. listopadu 2014 v 12:42 | Markét. :) |  Videa
Krásné pondělí,
to je hned krásné, když nemusíme do školy, že? Nebo do práce. Já jsem ráda, že dneska nejsem ve škole, protože mi fakt není dobře a snažím se to vyležet, tak doufám, že mi zítra bude líp, jelikož zítra mám 7 hodin.:/ Dneska mám v plánu se vyležet, možná i s Lukym natočíme video, ale to nevím ještě, protože jemu je ještě hůř než mě.:/ Takže asi tak. Nojo, je hold listopad. :D Ale já být nemocná teď nemůžu. V sobotu možná mám zápas a ještě chci jet na Bena! ♥

Dneska si dáme zase nějaké video a brzy zase recenzi. :))


Kosmetické výrobky za které se nevyplácí utrácet

16. listopadu 2014 v 17:23 | Markét. :) |  Videa
Krásný večer přeji,
jsem trochu nemocná. Není mi vůbec dobře, bolí mě v krku a mám rýmu. Nevím, kde jsem nastydla jestli včera, když jsem byla venku s kamarádem nebo potom, když jsme s Lukym jeli do PCE. Fakt nevím. Každopádně doufám, že mi bude líp. Musím Vám říct, že z oblečení tam nic nemají. Nic jsem si nekoupila jen pár drobností. A když už se mi něco líbilo, tak to zase bylo drahé.
Taky bych se chtěla omluvit, že nebyly články, ale nebyla na to vůbec nálada. Za to videí je teď dost. :))


Jak se máte vy? :)


12.11.2014

12. listopadu 2014 v 20:13 | Markét. :) |  Deníček
Krásnou středu přeji,
předem bych se chtěla omluvit, že jsem se teď neozvala, ale neměla jsem vůbec čas a ani nálada nebyla. V neděli jsem dlouho spala, protože jsem přijela z diskotéky pak jsme jeli nakupovat a potom přijel Lukáš. V pondělí a v úterý jsem byla taky s ním, takže nějak prostě čas nebyl. Takže píšu až dnes. Před chvilkou jsem přijela z tréninku a teď se půjdu umejt a půjdu se naučit. Zítra píšeme čtvrtletku z matiky pak slovíčka z němčiny a angličtiny. Držte mi palce.
A jestli si pamatujete, jak jsem minulý týden psala o právu, tak z toho jsem dostala za 4. Já jsem byla tak strašně naštvaná, protože jsem se na to dlouho učila a měla jsem všech 10 otázek! A pak za 4. Ale řekla jsem si, že už na to peču, tohle vysvědčení bude fakt hrůza.

Jak se máte vy? :))8.11.2014

8. listopadu 2014 v 21:11 | Markét. :) |  Deníček
Zdravím Vás,
neměla jsem původně v plánu psát, ale když už mám tu chvilku, tak jsem se rozhodla Vám napsat, jak jsem si užila dnešní den. Vstávala jsem v 6:30 jako kdybych vstávala do školy. Jela jsem totiž na basket čekal mě první zápas, ale ne úplně první, protože jsem hrála chvilku. Bohužel jsme oba zápasy prohrály, což byla velká škoda, ale co se dá dělat, když jsem přijela domů, tak jsem sledovala fotbal a potom zase jela pryč. Vrátila jsem se v 19:30 a jsem ráda, že jsem doma. :D Ale jelikož mě čeká ještě diskotéka s mojí kamarádkou, tak jsem zvědavá, jak to dopadne. :D Nicméně se moc těším. :))

Jak jste si užili dnešek? Ještě jsem nestihla odpovědět na komenty, tak to zítra napravím .:)


7.11.2014

7. listopadu 2014 v 21:22 | Markét. :) |  Deníček
Krásný večer,
já si prostě dřív než večer nenajdu čas na blog. Vím, že to není zrovna dobrá doba psát teď, ale fakt jsem dneska neměla dřív čas. Přijela jsem ze školy a hnedka jsem letěla na trénink. Přijela jsem domů kolem 19. Šla jsem se umýt a najíst a až teď jsem se konečně dostala k napsání článku. Dneska jsme psali z práva a vypadá to dobře, teda alespoň si to myslím. Tak snad to nebude jen pocit. Docela jsem koukala, protože nám dala 10 otázek. Nikdy tolik nedává, tak jsem docela zůstala koukat. :D Dneska jsem se ještě dozvděla, že zítra budu hrát svůj první zápas, tedy snad budu hrát, protože jsem tam spíše jako zatím náhradník, ale těším se! :)

To je asi vše, co jsem Vám dnes chtěla sdělit. :))

Jak se máte vy? :)


Nedělní vlog s Lukym. :)

6. listopadu 2014 v 20:43 | Markét. :) |  Videa
Krásný večer,
dneska to nebude nějak extra informační. Včera jsem na basketu ani nebyla, nebylo mi dobře. Zítra píšeme test z práva, tak mi prosím držte palce, ať to dobře dopadne. Dneska mám pro Vás zase opět video. O víkendu snad nějaké recenze. :)

O vlogy jste si hodně psali, tak plním přání. :)


Podzimní inspirace

5. listopadu 2014 v 22:05 | Markét. :) |  Outfits
Krásný večer,
nejdřív jsem myslela, že ani článek dneska nebude. Necítila jsem se zrovna nejlíp a moje nálada je na bodu mrazu. Takže je to celkem všechno velká bída. -_- Proto píšu takhle dlouho a dívím se, že něco vůbec píšu. Z ekonomiky jsem dostala za 4, což jsem vůbec nevěřila, že budu mít. Čekala jsem lepší známku.

Dneska tu mám menší inspiraci na podzim, tak snad se vám budou líbit. :)
Který se Vám líbí nejvíce? :)

Nákupy-říjen

4. listopadu 2014 v 19:28 | Markét. :) |  Nákupy
Krásné úterý přeji,
včera jsem natáčela nové video a dneska ho můžete vidět i tu na blogu. Je konečně skvěle kvalitní, takže jsem moc spokojená, tak doufám, že budete spokojeni i vy. :) Akorát zvuk je trochu slabší, ale to snad nevadí. :)
Dneska to ve škole docela uteklo, takže se to dalo přežít. Zítra píšeme z dějepisu, který se mám ještě učit, ale vůbec se mi nechce. :/

Co jste si za poslední dobu pořídili vy? :)


Pretty little liars- TAG

3. listopadu 2014 v 18:36 | Markét. :) |  Tag
Krásný večer přeji,
dneska jsem natáčela video už na webku u noťasu, tak se můžete mrknout na youtube. Zítra nejspíš bude i tady na blogu. :) Kvalita je fakt skvělá, takže jsem nadšená. :)
Dneska tu mám TAG, po dlouhé době tag, tak snad se Vám bude líbit. :)

Sledujete tento seriál? Pokud jste ho neviděli, tak Vám ho moc doporučuji. :)


Oblíbenci-říjen

2. listopadu 2014 v 21:07 | Markét. :) |  Videa
Krásný večer přeji,
bože už je to tu zase zítra do školy, jak mě se nechce. Zítra máme ale na 10, takže mě to nějak ani tak netíží. K tomu dvě hodiny těláku, takže v pohodě. :) Nějak se to přežije . :)
Dneska tu mám zase video. Hold těch videí je furt dost. :D A to jsme dnes s přítelem natáčeli vlog, který ještě není sestříhaný, takže si chvilku počkáte. :)
A jak se máte?:)

Rozbalování nového notebooku-video na přání

1. listopadu 2014 v 17:23 | Markét. :) |  Videa
Krásného prvního listopadu vám přeji,
čas nám letí a je tu další měsíc. Už za chvilku u budou zase Vánoce. :) Které mám jediné ráda na zimě, jinak zimu fakt nemusím. -_- :D
Dnes tu mám video, na přání. Kdyby náhodou chtěl někdo rýpat, že se vychloubám. :D