Říjen 2014

Basket-aneb plním si svůj sen

31. října 2014 v 13:13 | Markét. :) |  Deníček
Krásný den dámy a možná i pánové,
někdy se zamýšlím nad tím zda můj blog čtou i pánové, ale myslím si, že ne. Ani můj přítel si ho nečte, ale ne že by to měl zakazáné, to ne, ale prostě říkal, že je to moje takové soukromí. Což já s ním souhlasím. Ale o tomto tématu jsem vůbec mluvit nechtěla. Pokud nemáte rádi články takový ty kecací, tak ho ani nečtěte. Dneska si odpočineme od kosmetiky a módy a dáme si trochu více něco o mém snu.

Ještě jsem se chtěla zeptat, zda slavíte Halloweena. A pokud ano, tak jak? :)

Kdo čte můj blog už delší dobu, tak si asi pamatuje na můj článek, který jsem psala asi před rokem možná i před dvěma roky už fakt nevím, ten čas letí. Určitě dám někde link na ten článek, kdo by měl zájem si ho přečíst. Psala jsem o tom, že jsem dřív hrála basketbal, ale že jsem přestala, protože jsem si tam vůbec nezahrála. Přemýšlela jsem všude možně, kde bych mohla hrát, ale prostě napadali mě jen Pardubice, který nejsou sice zase tak daleko, ale přesto by mě všechno to stálo docela dost času a toho já jsem zase tolik neměla. Ono věnovat se učení, kamarádům, přítelovi, rodině a ještě basketu někde daleko je pěknej žrout času že jo. A je jasné, že bych všechno nestíhala. A tak jsem furt dál snila svůj sen a doufala, že někdy najdu nějaký kluk za který bych mohla hrát. Nejhorší bylo, že mě v tom nepodporovala rodina, to znamená, že všechno jsem si musela obstarávat sama. Jediný kdo mě v tom podporoval byl můj přítel a pár mých pravých kamarádů, které spočítám na jedné ruce! Přesně skoro před měsícem jsem se rozhodla, že bych to mohla zase zkusit tam kde jsem hrála před těmi zhruba asi čtyrmi roky. Změnil se tam totiž trenér a už i kolektiv. Tak jsem si říkala, že bych to mohla zkusit a začít hrát tam. Mám to jen 7 km a navíc tam chodím i do školy. Takže to nemám daleko, díky bohu. Dala jsem tedy taťkovi číslo ať tam zavolá a optá se zda bych za ně mohla hrát. Taťka mi to domluvil a už ve středu jsem mohla jít na svůj první trénink. Bála jsem se. Víte proč? Protože jsem se bála těch slečen, že si s nimi nebudu rozumět a takový. Nejsem zrovna typ člověka, který se hned s každým seznámí. Jela jsem vlakem celá vyklepaná, ale nakonec to všechno dobře dopadlo. Bavím se tam skoro s každým, takže jsem ráda. Sice mám ještě vždycky strach a trému, když jedu na trénink, ale to po tréninku vždy zmizí a jsem ráda, že jsem jela. Přítelovi se moc nelíbí, že tam hraji skrz mého ,,bejvalého" přítele, ale i tak mě moc podporuje a přeje mi to. Jsem šťastná opravdu moc šťastná. Co mě akorát mrzí je, že mě rodiče mě moc nepodporují, ale s tím už nic nenadělám. Tréninky mám středa a pátek. Zápasy zatím nehraji, ale to se snad brzy změní. :) Miluji ten sport a ráda chodím na tréninky! :)

Zde článek, který jsem psala před dvěma roky, jak ten čas letí. http://pejsci-a-maky.blog.cz/1211/basketbal
Nakonec jsem si všimla, že jsem psala ještě jeden článek a to před rokem → http://pejsci-a-maky.blog.cz/1311/dream


Spotřebováno-říjen

30. října 2014 v 17:51 | Markét. :) |  Spotřebováno
Krásný večer přeji,
tak jak se dnes máte? Já musím říct, že se mám docela fajn až na tu nudu teda. Dneska jsems e docela nudila. Ale díky bohu, že dneska už byl díl Liarsek, tak jsem ho sledovala. Taky už mám doma notebook, zítra se těšte na rozbalovací video s Lukym. :) Nikča si ho přála, takže jí ho splníme.:)

Dnes jsem natočila spotřebováno. Jednu scénu jsem z toho chtěla vystřihnout, ale nakonec jsem to tam nechala ať se teda pobavíte na můj účet! :D


Ladybox-říjen

29. října 2014 v 17:45 | Markét. :) |  LadyBox
Krásný večer přej,
tak jsem se včera konečně vrátila od babičky a dědy. Dneska jsem si byla objednat konečně nový notebook, který vyjde skoro na 7 000 tisíc. Konečně se mi furt nebude vybíjet. Co si budeme povídat tamten už prostě dosloužil.

Dnes jsem pro Vás natočila video o Ladyboxu, jsem nadšená z produktů, které tam jsou. Snad se Vám video bude líbit. :)


Řasenka od Avonu

28. října 2014 v 17:16 | Markét. :)
Čauky krásky,
kdybyste viděli ten můj seznam na co vše mám psát recenze, tak byste jen koukali. Máte se na co těšit. :))

Zrovna dnes to ale nebude moc příjemná recenze, když jsem se dozvěla, že Avon bude uvádět na trh novou řasenku, tak jsem se těšila až jí vyzkouším. Dokonce jsem na ní četla schválené recenze, tak jsem si řekla, že mi snad bude vyhovovat. Ale ejhle opak je bohužel pravdou. Slibuje, že vám dodá snad 10x větší objem řas, ale to mě vůbec neudělá. Bohužel mi příjde, že je skoro vůbec nenatočí. Takže moje řasy vůbec nevypadají jako mrkající panenka. Četla jsem i že po delší době opadává. Což tedy nevím zda je pravda. Seženete ji zhruba za 119,-.
Za mě teda 4/10 a to jen za obal a docela pěkný kartáček.


Amica- suchý šampon

27. října 2014 v 15:00 | Markét. :) |  Recenze
Krásné pondělí,
konečně nejsme ve škole. Do kdy máte prázdniny? My je máme celý týden, což je super. Konečně si odpočinu od školy. :)

A dneska zase menší recenze. Po mé zkušenosti se suchým šampónem od Balei, jsem dlouho váhala zda si ještě mám nějaký pořídit. Pak jsem si přečetla, že Amica je nejlepší šampón a hodně slečen ho vychvalovali. Tak jsem se ho rozhodla zkusit. Stál mě asi 25,- když byl v Tetě v akci. :) Co mě hned zarazilo, že bohužel nevoní a spíše mi příjde, že smrdí, ale to může být jen čistě teoreticky můj názor. Každopádně svojí práci odvádí skvěle. Vlasy odmastí a nenechává stopy po šampónu jako Balea! Za což jsem fakt ráda. :) Za mě super věc, když jste třeba na cestách a nemáte si kde umýt vlasy a nebo nestíháte.:)
Za 8/10 za to že nevoní. :/


25.10.2014

25. října 2014 v 10:19 | Markét. :) |  Deníček
Krásné ráno přeji,
konečně víkend a prázdniny. Dneska odjíždím k babičce a dědovi, ale moc se mi tedy nechce, ale v úterý bych měla být zpátky. :) Určitě se těšte na video o Ladyboxu, podle mého příjde už v pondělí, takže v úterý bude video. :) Články jsem vám přednastavila, tak snad se vám budou líbit.:) Prozradím, že to jsou recenze. :)

Užijte si prázdniny . :))


Ziaja micelární voda

24. října 2014 v 16:47 | Markét. :) |  Recenze
Krásný pátek přeji,
konečně tu máme víkend a i zasloužené prázdniny, které jsem potřebovala jako sůl. Vím, že články vůbec nepřidávám, ale mám rozbitý notebook a budu si muset koupit nový. Těžko se přidává na PC, který je starý a pomalý. :/

Dneska si dáme zase menší recenzi. Tentokrát je to další micelárka, ale tentokrát to není žádná sláva. Určitě jsou lepší micelárky než je tato. Tuto jsem vyměnila s jednou slečnou, takže mě teoreticky nic nestále. Ale že bych z ní byla nějak extra odvázaná se říct opravdu nedá. S odlíčením to je fakt děsně, opravdu špatně odličuje. Jedině musíte více přitlačit, takže určitě neodlíčí vše. Na dočištění a vyčištění pleti je perfektní, ale určitě bych jí nedoporučila na odličování a už vůbec ne odličování voděolných produktů.
Za mě 6/10


Nivea tělové mléko do sprchy

21. října 2014 v 19:29 | Markét. :) |  Recenze
Krásný večer přeji,
dneska byl docela dobrý den. Když jsem přišla ze školy, tak jsem se šla dívat na Ordinaci u které jsem taky usla. :D Vzbudila jsem se před hodinou a vůbec jsem nepřemýšlela nad tím, že by dneska byl článek a už vůbec, že by byla recenze, ale jdu do sebe! :D

Myslím, že o tomto produktu slyšel snad každý. Tělové mléka do sprchy má už dost značek. Jeden z nejhorších je prý Balea, kterou jsem nezkoušela a ani nemám v plánu. Když v Albertu byl 50% sleva na všechny výrobky Nivei, tak jsem se rozhodla, že už konečně vyzkouším to tělové mléko na které se už takovou dobu pějou písně. Je ho 250 ml a je to kakao a mléko. Opravdu božsky to voní. Nejlepší je, když velezete ze sprchy a stále cítíte tu krásnou vůni. Seženete ho okolo 130-140,- jak kde. Nejdřív použijete normální sprchový gel a pak mléko. Podle mě je to super věc, nemáte žádné starosti s mazáním. Je to daleko lepší než když se mažete normálním tělovým mlékem a čekáte než uschne. Za mě fakt super věc! Určitě si to pořiďte. Pokožka je pak krásně voňavá, hebká a hydratovaná. :)
Za mě 10/10! :)


20.10.2014

20. října 2014 v 20:58 | Markét. :) |  Deníček
Krásný večer,
ale opravdu je krásný? Dneska to nebude žádné video ani žádná recenze. Ale bude to spíše takové sepsání, co se teď v poslední době u mě děje. Pokud vás takové články nezajímají, tak ani číst dál nemusíte. V poslední době na nic, ale fakt skoro na nic nemám náladu. Všechno se mi akorát tak sere pod rukami. Ve škole se mi nic nedaří, rozbil se mi notebook. A nic prostě není podle mých představ. A asi ani dlouho nebude. A ještě to agresivní počasí, které mě nutí víc a víc spát, to je taky bomba. Díky bohu, že za týden jsou prázdniny, už je potřebuji jako sůl. Ale to asi každý školou povinný nebo se snad pletu? Doufám, že zítra přidám nějakou recenzi nebo i video. Podle toho, jak bude nálada.
V pátek nejdu na trénink a místo toho jedeme s nejlepším kamarádem na hokej, jak já se těším! :))

To je asi vše, co jsem vám tak chtěla zdělit. Jak se daří vám? :) Doufám, že lépe než mě. :)


Otevírání DM krabičky

18. října 2014 v 17:54 | Markét. :) |  Videa
Krásný večer přeji,
tak jak se dneska máte? :) Já musím říct, že dobře. Ráno jsem se dobře vyspala. Dneska má přítel svátek, tak to snad nějak oslavíme. :)

Nějak se mi rozbil notebook. Buď mi odešel pravděpodobně adaptér nebo baterka a nebo taky celej notebook. Musím si říct k Vánocům o novej. :D

Tady je slibované video, snad se bude líbit. :))

Děkuji moc DM ! :))

Užijte si dnešní večer a zítřejší neděli. :)


Zhodnocení Ladyboxu-září

16. října 2014 v 21:41 | Markét. :) |  LadyBox
Čauky slečny,
tak jak se dneska máte? Já docela fajn. Už jsem si trochu opravila ekonomiku. Nechala jsem se z ní vyzkoušet a dostala jsem 2-3. Což je podle mého dobrý. Teď zbývá ještě opravit matematiku.

Dneska si dáme video. :) Tak snad se vám bude líbit. :) Máte skušenosti z Ladyboxem?


Dermacol aroma ritual- hydratační tělové mléko s pistáciovým olejem

15. října 2014 v 21:18 | Markét. :) |  Recenze
Krásný večer přeji,
nemám absolutně čas vám vypisovat, co se teď děje. Nic nestíhám a hlavně nemám na nic náladu. Ve škole se mi nic nedaří a je to čím dál horší. Tak si dáme dnes recenzi.:)

Nejdřív jsem si myslela, že je to sprchový gel, když jsem ho viděla v Ladyboxu, ale nakonec jsem se zmýlila. Musím říct, že dermacol má vždycky krásné balení. Ani u tohodle mě to nezklamalo a moc se mi balení líbí. A jak je na tom tělové mléko? Musím říct, že jsem se bála hlavně parfemace. Ale pak když jsem to ucítila, tak mi to hnedka padlo do oka! Voní to fakt nádherně. :) Pěkně rychle se i vstřebává, takže nemusíte čekat dlouho než vám to zaschne. Což je podle mě asi nejhlavnější věc. Nemám ráda dlouhé čekání. Ráda se namažu a hned obleču. :D Tohle mi to splňuje. Hezky to voní, krásně to hydratuje a nemám s tím žádný problém. 200 ml seženete za 199 ,-
Dávám 9/10 příjde mi to trošku dražší. :)


Outfit

13. října 2014 v 19:56 | Markét. :) |  Outfits
Ahojda,
tak dneska byl docela náročný den. Musím říct, že po tělocviku, kdy jsme hrály basket jsem úplně vytuhla a při chemii jsem už pomalu usínala! :D Před chvilkou jsem teprve vstala a ještě mě čeká učení do kterého se mi fakt hodně chce-_-

Zase po dlouhé době tu máme outfitový článek. Tento jsem měla na sobotní oslavě, ale podle mě se hodí snad kamkoliv. Do školy, na rande, na párty, no prostě kam si jen budete přát. :) Venku bylo hezky, takže mi vůbec nebyla zima.

Tričko: H&M
Svetr: Tenkrát jsem kupovala na fb od nějaké slečny je to už dávno
Sukně: Takko
Boty: H&M


Nivea-zklidňující micelární voda 3v1

12. října 2014 v 9:59 | Markét. :) |  Recenze
Krásné ráno vám přeji,
tak jak jste se dneska vyspala? Já docela dobře. Už jsem vstávala zase opět někdy v 9. :D To je docela brzo, když jindy vstávám klidně až v 11. :D Včerejší oslava byla fajn asi kolem 18:30 jsem už byla doma, jelikož mě to tam nebavilo. Doma jsem byla sama, takže celkem nuda. To je tak když váš přítel je v práci. :/ Dneska mám ale o zábavu postaráno za chvilku budu sledovat Velkou Pardubickou pak jedu na fotbal a večer na mě čeká učení, bohužel.

Komu budete fandit ve Velké Pardubické? :)

Už jsem vyzkoušela 4 micelární vody a furt nevím, která z nich je ta nejlepší! Vyzkoušela jsem Garnier, Ziaju, Yves Rocher a teď i Niveu a stále nevím, která z nich je ta nejlepší! Když v Albertu byla 50% sleva ne všechny výrobky Nivei, tak jsem mamku poprosila, aby mi jí vzala, protože jí už dlouho chci vyzkoušet. :) Hned co mi jí mamka přinesla jsem se pustila do zkoušení. Musím říct, že je fakt skvělá! Odlíčí všechno a skoro hned. Nemusíte nic dlouho dřít. V očích nijak nepálí není vůbec lepkavá. Je tedy spíše pro citlivou pleť, ale musím říct, že já citlivou pleť nemám a přesto mi vyhovuje. :) Podle mě určitě stojí za to jí vyzkoušet. :) Cena se pohybuje kolem 100 někde jí seženete i za míň. :)
Takže 10/10! Je fakt super. :)


Avon planet spa- Hydratační pleťová maska s ovocem acai a plody z Amazonie

11. října 2014 v 17:00 | Markét. :) |  Recenze
Krásnou sobotu přeji,
tak jak se dneska máte? :) Já jsem skvěle vyspala, takže jsem spokojena. Ráda si pospím a proto nesnáším, když mi ráno zvoní budík a musím vstávat do školy. Sice jsem byla vzhůru už v 9, ale šla jsem brzo spát. :D Koukali jsme včera s taťkou na fotbal a já jsem u toho normálně usínala, byla jsem fakt hodně unavená, takže hned co bylo fotbale, tak jsem šla spát. :D Ale! Vyhrála jsem, vsadila jsem si a vyhrála jsem 826! So good! :) Velká spokojenost. :)

No a už dost kecání o mně, vrhneme se konečně po dlouhé době na recenzi. Tentokrát je to zase produkt z avonu, ale vy moc dobře víte, jak moc nakupuji avon. :D Těmto maskám jsem dlouho říkala ne, protože mi vždy přišly drahé, ale když jsem je tam viděla za 79,- tak jsem řekla, že jí vyzkouším. A světe div se! Zamilovala jsem si ji! V poslední době používám jen ji. Je jí 75 ml a na pleť stačí fakt jen trocha.:) Určitě vám dlouho vydrží, ale mě asi dlouho nevydrží, protože jí používám skoro každý den! :DJe fakt skvělá. Hlavně nádherně voní, hned si její vůni zamilujete! Má i fialovou konzistenci. Pleť krásně vyčistí, hydratuje. A to je podle mě to nejhlavnější, co musí dělat. Je skvělá. Určitě ji vyzkoušejte. Samozřejmě mají i jiné varianty. :)
Za mě 10/10 ! :)


Vlog-hokej

10. října 2014 v 20:52 | Markét. :) |  Videa
Krásný večer přeji,
já vím, že vůbec nepíšu na blog, ale prostě fakt není čas a nebo nálada. To je hrůza se mnou, ale já se polepším slibuji! Před hodinou jsem přijela z tréninku, takže si asi dokážete představit, jak moc jsem unavená! Dneska mi to dalo docela dost zabrat. :D
Zítra jdeme na oslavu. :) Snad vám zítra sem hodím recenzi. Mám jich tolik, ale vůbec prostě nemám čas. Taky jsem dnes nahrávala video a samozřejmě se mi vybil foťák. :D Jak klasické.


Doufám, že se vám vlog bude líbit. :)


Nákupy-září

7. října 2014 v 17:42 | Markét. :) |  Nákupy
Čauky,
ani nevíte kolik mám pro vás připravených recenzí. Je jich tolik, že ani nevím, kde začít a nejhorší je, že se mi ani nechce. :D Ale nebojte zítra se tu už nějaká objeví. :) To vám slibuji. :) Dneska si dáme video, které jsem natáčela hned, co jsem přila ze školy, tak doufám, že se vám bude líbit. :)

Co jste si pořídili vy? :)


Photo diary-září

6. října 2014 v 17:46 | Markét. :) |  Photo diary
Kráné odpoledne přeji,
tak jak se máte při pondělku? Já se mám docela fajn, ale jsem šíleně unavená a vůbec nic se mi nechce dělat, takže se jen flákám v posteli. :) Dneska se nemusím nic učit jen tedy básničku, ale to se mi taky moc nechce. :D
Včera jsme natočili vlog, takže se můžete těšit. :) Doufám, že se vám bude líbit.:) a teď pojďte mrknout na fotky. :)

První den ve škole
Moje dlouhé vlásky, které jsou už minulostí. :/
Po ostříhání. :)
Svíčky, to je moje prostě. :)
Cesta ze školy aneb čokoláda! :3
Miláček si spinká. :)
To je tak když máte v pokoji zrcadlo. :D
Jedna ze školy. :)
Moje nové botky :3 seženete v Deichmanu za 249,-
Růže. :)
Haha, pohoda ve škole, běžně si dávám takhle nohy! :D
Tohle mě vždycky odreaguje!
Duha.:)
Já miluji fandění! :3
Moje každodenní cesta do školy.
:)
Učení -_-
Je to drahé, ale za to skvělé! :3
S úsměvem to jde nejlépe! ;)
Můj první trénink.:)
Cesta z basketu. :)
Kdyby ten dotyčný věděl, jak moc mi chybí..
Hiiii :D
A takhle už jsou po měsíci dlouhé vlasy! :) Díky Das gesunde plus. :)
Moje oblíbená mikina ♥
Jedna z outfitu. :)
Byli jsme na houbách. :)


Oblíbenci-září

5. října 2014 v 12:02 | Markét. :) |  Videa
Krásný den vám přeji,
tak jak jste se dneska měli? Nebo jak jste si užili víkend? :) Já se mám fajn a víkend jsem si taky užila. Včera jsem se byla podívat na tanečních a skvěle jsem si je užila a zatancovala jsem si. :) Dneska se budu učit a odpoledne hurá na hokej!! :) Možná bude i vlog. :) Což ještě nevím, protože znáte můj foťák a jeho výdrž baterky. :D Mám vyhlídnutých toliká věcí co bych si ráda koupila, ale vůbec nejsou peníze. :/ Teď ještě budu mít mamka narozeniny, taťkovi budu kupovat lístek na hokej. No a peníze nejsou. ://


Dnes jsem si pro vás připravila video. :) Oblíbenci za září. :)


3.10.2014

3. října 2014 v 19:39 | Markét. :) |  Deníček
Krásný večer vám přeji,
předem se chci omluvit, že jsem teď neměla na blog čas, ale nebyl vůbec čas, nálada a hlavně jsem toho měla hodně do školy a nic jsem nestíhala. Takže šel blog prostě stranou. Každopádně na youtube je nové video, zítra se objeví i na blogu. Před hodinou jsem přijela z tréninku a jsem absolutně mrtvá. :D Divím se, že jsem dokázala napsat i článek! :D Hold se překonávám, ale musela jsem vás prostě informovat. :))


Někdy to hold s úsměvem nejde..