Červen 2014

30.06.2014

30. června 2014 v 12:05 | Markét. :)
Krásné pondělí vám přeji,
to je asi poprvé, co mám ráda pondělí. Tak kdo by ho taky neměl rád, když jsou prázdniny. :D Jaké je u vás počasí? Já jsem dneska přijela od Lukyho a je tu pěkně hnusně. Prší tu a je zima. :/ Odpoledne zase jedu k babičce a dědovi, ale neboje o články nepříjdete. Články jsem přednastavila, tak se máte na co těšit. :)

A tady je video o LadyBoxu. :)


Letní outfit. :)

28. června 2014 v 22:07 | Markét. :) |  Outfits
Krásný večer vám přeji,
mám tu pro vás outfit, který jsem měla i včera, když jsme dostávali vysvědčení. :) Tak doufám, že se vám bude líbit. :)

Tílko- Takko
Sukně- Votocvohoz
Boty- Vietnamci


Prázdniny začínají. :)

27. června 2014 v 18:52 | Markét. :) |  Deníček
Krásný pátek vám přeji,
tak konečně nám začínají prázdniny. Tedy jenom někomu. Najednou se už i tací, co pracují. :) Jaké bylo vysvědčení? U mě dobré. 6 jedniček, 6 dvojek, 1 trojka, což si myslím, že dobré. Sice trochu zhoršení, ale i tak dobrý. Nemůžu uvěřit, že už mám prvák za sebou. Vše to rychle utíká. :)
Na víkend jsme toho měli s Lukym na plánu dost, ale včera se plány změnily a nakonec jsme jeli k němu. Takže přes víkend jsem u něj.
Dneska mi přišel LadyBox, takže se můžete těšit na video. Minulý měsíc jsem ho neobjednávala, jelikož mě nic v tom LadyBoxu nezaujalo. :)

Jak trávíte dnešní večer vy? :)

Máte instagram? :) Pokud ano můžete mě sledovat → http://instagram.com/ma.ky.142Video o produktech z Avonu 2.část

24. června 2014 v 22:08 | Markét. :) |  Deníček
Krásný večer přeji,
jelikož jsem po škole jela k Lukymu, tak jsem nestihla dát článek dřív. Ale řekla jsem si, že ho stihnu dát ještě teď, jelikož už jsem si video, které vám dneska chci ukázat, dala nahrát na youtube už včera. :) Takže je možné kdo mě sledujete, že už jste ho viděli. :))
Ve škole už vše hotovo. Známky uzavřeny a teď jen čekat jaké budue vysvědčení. Nejspíš budu mít jen jednu trojku a to z práva. :)

Co vy a známky ? :) Jak se vám líbí video ? :)


23.06.2014

23. června 2014 v 18:50 | Markét. :) |  Deníček
Krásný den vám přeji,
tak jak jste se dneska měli? :) Já docela fajn. :) Ve škole to rychle uteklo, když jsem přijela domů, tak jsem se podívala na Ordinaci a potom jsem si šla zaběhat. Můžu vám říci, že mi to běhání fakt chybělo. Není nad to, když si krásně provětráte hlavu. :)
Teďka píšu článek a půjdu se ještě učit. Zítra mě čeká snad už poslední test! Tak mi držte palce ať mi to dobře dopadne. :)
Zítra se můžete těšit na video → druhá část produktů z Avonu. :)

A tady pár fotek z dneška. :)

Po běhání dobrá strava jablko a bánan :D a výhra v Give Away. :)Krém na nohy s třešní

22. června 2014 v 22:07 | Markét. :) |  Recenze
Krásný večer přeji,
sice pozdě, ale přeci jen píšu článek. Musím rychle napsat recenzi a pak se ještě jdu podívat na dějepis, který píšu zítra, tak mi držte palce, ať mi to dobře dopadne. :)

Krém, který ani není můj, ale zaslouží si, aby o něm padla řeč. :D :) Tento krém si totiž objednal přítel za 29,- z avonu. A víte co jsem řekla já, když mi říkal ať si vezmu taky. Já mu odpověděla, že ne, že mám dva a to mi stačí. Teď docela lituji, že jsem si ho nevzala. :D
Je vážně skvělý! Voní úplně nádherně. Nohy jsou po něm krásně hebké a jsou stále cítit třešněmi. Problém je akorát v tom, že je hodně tekutý, takže rychle teče a už pákrát se mi stalo, že mi vytekl jen co jsem ho trochu naklonila. Což je trošku mínus, ale jinak je opravdu perfektní. Krém se rychle vstřebá, takže nemusíte dlouho čekat. V avonu ho teďka najdete jako sadu a je v tom krém na nohy, sprej na nohy a peeling za 169,- . :)


Vyhlášení Give Away

21. června 2014 v 18:03 | Markét. :) |  Deníček
Krásnou sobotu přeji,
taky je u vás tak hnusně ? U nás je hrozná zima :/ venku jsem dneska ani nebyla, jelikož se mi do té zimy ani nechtělo. :D Přepsala jsem si na papíry dějepis ze kterého v pondělí píšeme a teď s Lukym sledujeme fotbal. :) Musím se ještě učit, ale vůbec se mi nechce. :D Spíše si užívám volna. :)
Konečně jsem se dokopala k tomu vyhlásit Give away. Hold dřív nebyl čas. :)

A kdo je vítězkou? :) Je to Míša, které jdu teďka napsat e-mail. :) A gratuluji k výhře! :))


20.6.2014

20. června 2014 v 22:36 | Markét. :) |  Deníček
Krásný večer přeji,
píšu už trochu pozdě, ale konečně mám volnou chvilku a může se vám zase ozvat. Za tu dobu, co jsem tu nebyla, není nic nového. Celý týden jsem strávila učením se na písemky a předělávání praxe. Což věřte nebo ne, tak to zabere hodně času. Přes víkend se ještě budu učit, jelikož poslední písemku, co píšeme, tak je v pondělí a pak ještě v úterý. Jo hold někdo už má uzavřené známky, jen my ne! -_-
Dneska jsme byli s Lukym v PCE a koupila jsem si dvoje boty, které jsem potřebovala. Brzy uvidíte video nákupy za květen i červen . :)

Pár fotek. :)

15.06.2014

15. června 2014 v 21:26 | Markét. :) |  Deníček
Krásný večer vám přeji,
píšu až teďka, jelikož celý den se mi absolutně nic nechtělo dělat. :D Taky máte někdy takový dny kdy se vám taky nechce nic dělat? Já je mám docela často. :D Jsem ráda, že jsem nějak předělala trochu tu zprávu z praxe a uvidím, co mi na to řeknou zítra učitelé.
Včera/dneska jsme s Lukym byli na Future Connection. Bylo to fakt skvělé! :) Moc jsme si to užili. Takové odreagování mi bodlo. :D Teď už jen dva týdny školy a hurá na prázdniny! :) ♥

Tady jsou dvě fotky ze včerejška/dneška. :D Co jste dělali vy? :)
14.06.2014-aneb co se za poslední dobu děje

14. června 2014 v 14:30 | Markét. :) |  Deníček
Krásnou sobotu vám přeji,
ale moc krásná není, když je venku hnusně. :/ Těšila jsem se, že konečně půjdeme s Lukym do bazénu a ono je takhle hnusně. :/ Stále učení přibývá a já nevím co dřív. :/ Proto ani články nejsou, ale to snad dokážete pochopit. Až zkončí škola, tak se můžete těšit na mnoho článků. :)
Včera jsme s Lukym byli nakupovat v PCE, co jsem si vše koupila pak uvidíte v nákupech za červen, což bude až tedy koncem června, ale konec už se blíží. :)
Zprávu z praxe jsem za tento týden předělávala už snad po desáté? ! -_- Né-li víckrát. Jsem zvědavá, jak to všechno stihnu. Nejhorší je, že když se jim to nelíbí, tak to musím celé předělat. Což si asi dokážete představit kolik času nad tím strávím.
Dneska jedeme s Lukym na diskotéku na Future conncection . :) Musím si trochu odpočinout od všeho.

A tady pár fotek. :)Video o produktech z Avonu 1.část

10. června 2014 v 15:31 | Markét. :) |  Videa
Krásné úterý vám přeji,
taky je u vás tak krásně? Je krásné počasí, ale pro mě už je to trošku moc. Venku vydržím jen chvilku a hnedka zalézám domů jinak bych umřela vedrem! :D Ještě ani nemáme bazén, tak se nemůžu ani ochladit. :/
Sice je hezky, ale já toho mám dost, takže na nějaké relaxování nemám vůbec čas.

Tady jedno video, které už jsem točila ještě předtím než jsem jela do Itálie. :)


8.6.2014

8. června 2014 v 21:04 | Markét. :) |  Deníček
Krásný večer vám přeji,
jak jste si užili dnešní den? Já skvěle. Spali jsme s Lukym až do 12. :D Potom jsme se najedli a šli jsme se opalovat a hrát karty. :) Bylo fakt nádherné počasí :3 asi tak 30 °C. :) Potom mi udělal krásné překvapení z fotek a napsal mi k tomu něco. :) Potom vám ty fotky vyfotím. :))

A co jste dělali vy? :)

Tady ještě pár fotek z minulého měsíce. :))
7.6.2014-aneb návrat z Itálie

7. června 2014 v 20:05 | Markét. :) |  Deníček
Krásnou sobotu vám přeji,
předem bych se chtěla omluvit, že jsem se neozvala, když jsem odjížděla, ale nebyl prostě čas. Všechno to bylo na rychlo, takže jsem byla ráda, že jsem zbalila a odjela. Články jsem taky nestihla přednastavit, takže se ozývám až po týdnu.
Přijela jsem dneska ráno kolem 10 hodiny jsem byla už doma. Na fotky a co jsme tam dělali se můžete těšit v průběhu týdne. A určitě se můžete těšit i na videa (nákupy,spotřebováno a další) . :))

A jak jste se měli vy? :)