Květen 2014

27.05.2014-aneb není čas

27. května 2014 v 19:20 | Markét. :) |  Deníček
Krásný úterý vám přeji,
nevím teda jestli je úplně krásné,když jsem dneska opět úplně zmokla :D.To je tak když nemáte kapucu a ani deštník :D.No co se dá dělat.Chtěla bych se nejdřív omluvit,že tedka nějak není čas na blog.Absolutně nic nestíhám.Doháním věci ve škole,dopisuji sešity,budu dopisovat písemky ještě k tomu musím zbalit do Itálie a to už v pátek jedeme a já skoro nic nemám nakoupeného,takže jsem zvědavá,jak to všechno zvládnu.Na blog nemám ani pomyšlení tedka.Doufám,že vám stihnu přednastavit nějaké články,když budu pryč.Čekají vás 4 videa (pokud stihnu natočit Nákupy a Spotřebováno) dvě videa už natočené mám a jedno už se mi i nahrává na youtube.
Doufám,že až přijedu z Itálie, že budu mít více času, ale nevím no.To mě zase čekají postupovky z jazyků a psaní zprávy z praxe(kterou už mám trochu rozdělanou).

A jak se máte vy? :)


Outfit č.3

24. května 2014 v 21:53 | Markét. :) |  Outfits
Krásný večer vám přeji,
tak jak jste se dneska měli ? :) Já jsem se měla a furt mám fajn :3 jsem opět s Lukym.Dneska jsme se byli zase podívat na výstavě,kterou tu máme každý rok,co jsem si tam koupila uvidíte ve videu.:) Potom jsme se tam vrátili ještě odpoledne a dali jsme si langoše,který byly skvělé ♥ ! :) Potom jsme si šli lehnout a pak koukali na hokej,kde jsme bohužel prohráli :/.Šli jsme se s Lukym projít a nafotili dnešní outfit,tak doufám,že se fotky budou líbit. :)

Tričko-Vietnamci
Legíny-Tally Weijl
Boty-Albert
Šátek-DráždanyPobyt v Německu-Video

23. května 2014 v 20:32 | Markét. :) |  Videa
Ahoj,
tak jsem tady s videem,který jsem slíbila,tak doufám,že se vám bude líbit. :) Jinak Němci zase příští rok přijedou k nám.Fotky potom budou taky,ale to zase asi příští týden,takže se máte na co těšit . :))

Teďka se koukám na Velký flám,což je fakt super film :) hraje tam Kouis de Funes! A já s ním filmy miluji :3 .Taky je u vás taková bouřka? :/ U nás se bouří a prší,ale zase na jednu stranu už bylo potřeba, aby zapršelo :)


21.05.2014

21. května 2014 v 19:52 | Markét. :) |  Deníček
Krásný večer přeji,
tak jak jste se dneska měli? Já docela dobře,ale už chci aby ty praxe byli za mnou jelikož z toho mám čím dál větší nervy.Spíše tedy nervy z toho,jak napíšu zprávu z praxe.To bude trošku silnější šálek kávy. :D
Dneska jsem si ještě trochu zranila nohu zakopla jsem a dala jsem si o ty železné schody -_- takže podřina,jak prase. -_-
V pátek se můžete těšit na video z NĚMECKA! :))A určitě zase na nějaké fotky,nejspíš zítra. :))

Co děláte,když je takhle krásně? :))


Nádherná fotka ! ♥


Oblíbenci-květen

20. května 2014 v 16:34 | Markét. :) |  Videa
Krásné slunečné úterý,
tak jak se dneska máte? :) Já se mám docela fajn,ale zároveň i unaveně.A teď mám ještě psát tu zprávu z praxe,což vůbec nevím,jak.To zpracování bude hodně těžké jsem na to zvědává.
Dneska mám pro vás video,tak doufám,že se vám bude líbit. :))

Taky je u vás taky krásně? :))

Tělová mléka Garnier X Nevo

19. května 2014 v 19:00 | Markét. :) |  Recenze
Krásné pondělí přeji,
tak mám za sebou první den praxi a jsem z toho hrozně moc unavená,takže když jsem přišla domů šla jsem si hnedka lehnout.A teď když už můžu si sedám k počítači a píši zase nějakou recenzi.Což tuhle recenzi jsem slibovala už hodně dávno,ale až teď jsem se rozhodla o ní napsat. :)

Ten od Garnier jsem kupovala v Rossmanovi,když tam měli menší výprodej některých výrobků jinak bych si ho asi nekoupila.A udělala jsem dobře,že jse ho vzala! Na první pohled vypadá hned hezky.Krásný obal.Je ho 250 a stál mě nějakých 65,- cca.Normálně stojí okolo 130,- (ale přesnou cenu nevím).Díky lehkému složení se okamžitě vstřebá což je opravdu pravda.Což mě opravdu vyhovuje nemám ráda,když musím čekat dlouho než se to vstřebá.Pokožka je krásně hebká a vyživená.A na víc nádherně voní!! Voní po broskvích,takže si jeho vůni zamilujete! Je to můj nejoblíbenější tělové mléko! :) Určitě doporučuji.

A ten druhý krém je od značky Nevo,kterou už asi nebudete znát každý.Já jsem tenhle krém měla v únorové edici LadyBox.Je ho 240 ml a jeho cena je 350 Kč.Krém má vonět po levanduli a vanilky a jsou v něm minerály z Mrtvého moře.Což mi příjde,že vůbec ani jedno z toho není cítit.Krém mi skoro vůbec nevoní.Na víc chvilku trvá než se vstřebá.Krém zle použít i na ruce,ale já ho na ruce nepoužívám jelikož krémů na ruce mám dost.Takže za mě tento krém rozhodně NE!To už bych si za tu cenu koupila ten od Garnier,který stojí míň a je ho víc. :)))


18.5.2014

18. května 2014 v 13:14 | Markét. :) |  Deníček
Krásnou neděli přeji,
přijela jsem už v pátek z Německa,ale nebyl prostě vůbec čas se ozvat ani se mi vůbec nechtělo.Jsem ještě taková unavená z toho náročného týdne.Můžete se určitě těšit na video o Německu,ale vůbec nevím kdy ještě bude,protože tedka mám praxi,tak snad to stihnu někdy teďka natočit. :) A určitě budou pak i fotky. :))

A jak se máte vy?:)


Tag-moje poprvé

15. května 2014 v 18:00 | Markét. :)
Krásný čtvrtek přeji,
dneska tu zase máme jeden tag,tak snad se vám bude líbit. :))Avon-sprej pro narovnání vlasů

14. května 2014 v 18:00 | Markét. :) |  Recenze
Krásnou středu vám přeji,
dneska si dáme zase nějakou tu recenzi.Konečně vám píši o tomto spreji,který mám skoro už vypotřebovaný.Jaksi jsem na
něj zapomněla.
Na tento zázrak jsem byla velice zvědavá,když jsem ho viděla v katalogu,tak jsem si řekla,že ho musím zkusit.Nejdřív jsem tomu tedy nevěřila,že se mi po něm fakt vlasy narovnají.Já ty vlasy mám takové lehce vlnité.Když mi přišel tak jsem ho hnedka vyzkoušela a on vážně ty vlasy krásně narovnal! A k tomu ještě krásně voní což je jeho další plus.Takže tento sprej můžu jen a jen doporučit.Pro ty dívky,které mají trošku vlnité vlasy.Nevím zda narovná i ty víc kudrnaté.Teď ho mají v katalogu myslím,že za 69,-.A je ho 100 ml.A vydrží vám fakt dlouho.:) Stačí pákrát stříknout a rozčesat. :))


Clothes č.8 :)

13. května 2014 v 17:00 | Markét. :) |  Clothes
Krásné úterý vám přeji,
teď co tento článek čtete,tak já jsem zrovna v Německu. :) A tento článek nebude nijak extra rozsáhlý opět vám sem dám nějaké outfity. :) Které mám z we♥it nebo z fb. :))

A jak se máte? :))Nails č.2

11. května 2014 v 20:19 | Markét. :) |  Nails
Krásnou neděli přeji,
dnešní článek bude na rychlo jelikož nemám čas na nějaký pořádný.:D Odpoledne jsem přijela od Lukyho a šli jsme se dívat na fotbal a potom jsme balili do Německa.Mám z toho furt nervy,tak doufám,že vše bude ok. :))
Ozvu se ještě zítra před odjezdem.Články jsou přednastavené .:)

A tady jedny nehtíky! :) Zamilovala jsem se do těch laků od Avonu :3 ♥10.5.2014

10. května 2014 v 15:24 | Markét. :) |  Deníček
Zdravím vás,
tak jak užíváte víkendu? :) Já se mám fajn.Včera jsem jela k Lukymu a jsem tu až do zítřka,takže dneska to bude spíše kecací článek. :D Včera jsme s jeho mamkou dělali mini langoše,který byli fakt výborné!! :))
A dneska nejspíš ještě budeme opékat špekáčky.Užívám si pohody dokud můžu.V pondělí mě už čeká Německo,těším se,ale zároveň se i bojím,jelikož budeme v rodinách,ale každý po jednom.Sice anglicky umím,ale ne tolik :D

Co děláte vy? :)) Nezapomeňte na Give AWAY ! → http://pejsci-a-maky.blog.cz/1405/kvetnova-give-away#komentare


Tag-nežiju jen make-upem :)

9. května 2014 v 12:29 | Markét. :) |  Tag
Krásný pátek přeji,
byli jste dneska ve škole nebo jste měli volno jako já? :) Já i když jsem měla volno,tak jsem vstávala v 8 :D ani nevím proč,ale prostě jsem se probudila takhle brzo.:) Dneska jedu k Lukymu a přespím u něj .:) Zítra jedeme zase s kamarádkou nakupovat tedy spíše ona jelikož já nemám peníze. :D :/
Dneska jsem tu s tagem,tak doufám,že se vám bude líbit. :))


8.5.2014

8. května 2014 v 12:24 | Markét. :) |  Deníček
Krásný čtvrtek vám přeji,
tak jak se dneska máte?:) Já se mám fajn,krásně jsem se vyspala.A za chvilku jedu naproti Lukymu,tak se v Pardubicích na něco mrknu.Ještě si potřebuji koupit něco do Německa,ale radši bych šla na nákupy. :D Ale no money -_- .K babičce a dědovi na víkend nakonec nejedu,tak ještě nevím,co budu dělat o víkendu možná bude u Lukyho O:) :)) Doufám,že dneska už nebude pršet,protože včera jsem pěkně zmokla. :D A zrovna když vypadám nejhůř,tak mě vidí můj kamarád :D fakt sexy. (Y) :D

Co budete dělat dnes vy? :))7.5.2014

7. května 2014 v 19:50 | Markét. :) |  Deníček
Krásný středeční večer,
tento článek bude spíše kecací.:D Takže doufám,že vás to nebude nudit.Třeba se dozvíte něco zajímavého,co jste ještě nevěděli. :)
Dneska jsme jeli se třídou do Prahy do Parlementu.Všechno to bylo,tak na rychlo,takže žádné vlastní fotky nemám(až na fotku té brožurky co jsme tam dostali,ostatní fotky jsou z internetu).Dvakrát jsme museli projít kontrolou věcí jako když jste na letišti.Nejdřív nás vzali do místnosti a pověděli nám něco o Parlamentu (skoro vše z toho už víme,jelikož jsme se to v právu učili).Potom tam přišel poslanec Jiří Junek a ten nám pak ukázal i jeho kancelář a řekl nám o tom něco více a zodpovědl nám naše dotazy.Potom jsme se přesunuli do poslanecké sněmovny a sledovali jsme živě o čem tam diskutují.Musím říct,že jsem si to představovala trochu jinak.Myslela jsem si,že se navzájem všichni poslouchají,ale jeden tam mluví a ostatní dělají něco jiného :D buď si povídají mezi sebou,nebo jsou na notebookem nebo taky telefonují(co jsme dneska viděli. :D).Takže to bylo celkově zajímavé.Dozvěděla jsem se zase něco nového a vidět tohle naživo se nepoštěstí jen,tak nikomu. :)

Zajímavosti:
Hlavou státu je prezident,který spolu s vládou představuje moc výkonnou.Zákonodárná moc náleží dvoukomorovému Parlamentu,který je tvořen Poslaneckou sněmovnou a Senátem.Česká republika je členským státem Evropské unie a NATO.Poslanecká sněmovna má 200 poslanců,kteří jsou volení na 4 roky.Senát má 81 senátorů,kteří jsou volení na 6 let.Volby do Poslanecké sněmovny se konají tajným hlasováním na základě všeobecného,rovného a přímého volebního práva,podle zásad poměrného zastoupení.Polická rozhodnutí vycházejí z vůle většiny vyjádřené svobodným hlasováním.Lid je zdrojem veškeré státní moc:vykonává ji prostřednictvím orgánů moci zákonodárné,výkonné a soudní. (Vše z té brožurky)Radox-Cherry blast shower gel

6. května 2014 v 16:46 | Markét. :) |  Recenze
Krásné úterý přeji,
tak konečně je taky hezky. :) A já dneska pro vás mám recenzi,tak snad se vám bude líbit a třeba vám dám i dobrý tip na super sprchový gel. :))

Od značky Radox jsem měla poprvé sprchový gel a to tento s třešněmi a je ještě ten kosový,který jste už mohli vidět videu.Oba sprchové gely jsem si moc oblíbila a to díky té skvělé parfemaci !! Voní fakt božsky,že jsem se do nich hnedka zamilovala.:D K tomu mají i jednoduchý obal,takže ne nijak přeplácaný,ale krásně jednoduchý. :)Je ho 250ml a sežnete ho v obchodě od 45,- nevím přesně cenu.Já ho tenkrát kupovala jako balíček a měla jsem tam ten kokosový a tento a ještě kosmetickou taštičku. :)
Po koupely je ještě krásně cítit na těle za což jsem ráda,protože většinu sprchových gelů pak už necítíte,ale tenhle je krásně cítit. :))
Takže můžu jen doporučit a cena je taky přijatelná. :))


5.5.2014

5. května 2014 v 18:40 | Markét. :) |  Deníček
Krásný pondělí přeji,
tento článek nebude nijak zajímavý spíše pro vás informační.Mám toho teďka hodně,tak vůbec nevím,jak bud stíhat články.V pondělí jedeme do Německa.Vše to máme na rychlo,takže teďka vše si musím zařídit a že toho není málo. :D Hned po Německu mě čeká praxe,takže to taky nevím,jak to bude s článkami.A po tom mám týden školu a hned ten další týden jedeme do Itálie,takže toho je teďka v květnu fakt moc.Ale to bude i v červnu. :D
Každopádně články budou,ale nevím jestli každý den. :) :/

A jak se máte vy? :)


4.5.2014

4. května 2014 v 15:08 | Markét. :) |  Deníček
Krásnou neděli přeji,
tak nám to zase uteklo a zítra zase do školy.Ale zase jen tři dny.Z toho zítra máme ekologický den,v úterý se moc neučíme a ve středu jedeme do Poslanecké sněmovny. :)
Za chvilku jdeme s Lukym opékat,ale to počasí by mohlo být lepší. :/ Je pěkná zima.. ://

A tady pár fotek z prvního máje. :))

Užijte si neděli a nezapomeňte na Give Away → http://pejsci-a-maky.blog.cz/1405/kvetnova-give-away#komentare
Květnová Give Away :)

3. května 2014 v 14:25 | Markét. :) |  Give away
Krásné sobotní odpoledne vám přeji,
tak jak se dneska máte? :) Já se mám fajn.Dneska jsem konečně s Lukym! :) Včera jsem se trošku nudila nebylo co dělat :/ jelikož brouček byl v práci. :/
Nedívali jste se někdo na Habrmannův mlýn? Je to hodně silný film já už jsem ho viděla před rokem a nemohla jsem se ubránit slzám.Kdo jste neviděl,tak doporučuji,ale jen pro ty silné povahy. :)

A teď už k Give Away. :)
Mám tu balíček: Sprchový gel od Avonu,lak od Essence,BB cream od Garnier. :))

Pravidla!
1.Dát odběr na youtube → https://www.youtube.com/user/Guf1994/videos pokud byste neměli kanál,tak mi to prosím k tomu napište. :)
2.Váš e-mail,abych vás mohla kontaktovat v případě výhry.:)
3.Napište mi co se vám na mém blogu líbí a nelíbí

Give Away bude ukončena 8.6.2014


Outfit č.2

2. května 2014 v 13:22 | Markét. :) |  Outfits
Krásný pátek vám přeji,
u nás tedy moc hezky není,jak je u vás? :) U nás to vypadalo,že bude hezky,ale teďka se nějak zatáhlo a trochu se i bouřilo,takže už asi jen tak hezky nebude. :/
A jak jste si užili prvního máje? :) Já jsem si ho užila hezky!:) S přítelem jsme se odpoledne vydali na procházku do lesa,tak pak vám dám ještě nějaké fotky asi nejspíš zítra.Ale alespoň uvidíte můj včerejší outfit. :)
Dneska mám v plánu uklízet si v pokoji,přerovnat zase skříň a ták.:) Stejně nemám co dělat,jelikož přítel musel jet do práce:/

Snad nevadí,že jsou fotky upravené. :)


Dlouhé triko -Vietnamci
Bunda-už jí mám dlouho,takže nevím odkud :D
Legíny- Tally Weijl
Boty-z internetu. :)

První máj. :) -aneb video o nákupech za měsíc Duben

1. května 2014 v 12:21 | Markét. :) |  Nákupy
Krásného prvního máje vám přeji,
tak jak jste se měli včera ?:) Byli jste někde na Čarodějnicích? Já jsem včera ještě chtěla zveřejnit video,ale nebyl vůbec čas.Přijela jsem ve 15:00 a už v 16:30 jsme už byli na hřišti,protože jsme pomáhali jedné paní se soutěžemi pro děcka,takže jsme si to celkem užili. :) Potom když jsme přišli domů,tak jsme ještě koukali na fotbal! Chelsea prohrála za což jsem ráda,protože já to Chelsea nepřála. :D


A teď už video snad se vám budou věci líbit.:) Vůbec nevím kolik toho bude v květnu,protože mi nedošlo,že hodně budu taky pryč .:D Tak uvidíme. :) Dole máte fotku té sady. :)