Březen 2014

Nákupy-Březen

31. března 2014 v 19:17 | Markét. :) |  Videa
Krásný den vám přeji,
jak se dneska máte? :) Já docela fajn ve škole to všechno rychle uteklo.A navíc zítra jdeme až na 10:00 !! Což je super:) !A ještě když víte,že půlka třídy jde na 8:00 :-DDD to je ještě lepší. :)
Zítra tedy píšeme ze tří předmětů což je teda fakt super -_-
Dneska jsem tu zase s videem. :) Zítra určitě bude nějaká recenze. :))

Co jste si pořídily vy?:)


Spotřebováno-Březen

30. března 2014 v 20:14 | Markét. :) |  Spotřebováno
Krásný večer vám přeji,
tak jak jste si užili víkend ? :) Já naprosto skvěle! ♥ V pátek to jsme byli na rapu,včera jsme se s Lukym jen tak flákali a dneska jsem byla s kamarádkou ♥ .Zítra určitě nějaké fotky vám sem dám. :)
Taky mám pro vás spotřebováno.Nákupy jsem už točila dneska,takže ty budou nejspíš zítra.:)
Takže se máte na co těšit. :)

No a já jdu. :) :D mám toho na práci ještě dost,učení a další. :)


Paese lesk na rty

29. března 2014 v 16:59 | Markét. :) |  Recenze
Krásnou sobotu vám přeji,
venku je opět krásně,takže se půjdeme s Lukym projít.Včera jsme si ten RAP naprosto užili ♥ :) bylo to fakt super akorát jsem byla pak už vyčerpaná. :D Domů jsme se dostali asi v 4:30 a už někdy v 11:30 mi volala babička,takže jsme se tolik nevyspali. :D :)

Co budete dělat vy? :)

Dneska jsem tu ještě s menší recenzí. :)
Popis:Lesk dodává velmi přirozeného lesku,dlouhodobě hydratuje a pečruje o jemnou pokožku rtů celé hodiny.Tekutá textura se snadno nanáší.
Tento lesk mě mile překvapil.Jeho cena je 70,- což je podle mě fakt dobrá cena.Koupit ho můžete na stránkách : www.ladybox.cz . Krásně ty rty hydratuje a navíc není to až taková růžová jak vypadá.A ještě k tomu krásně voní.Co mě akorát mrzí,že se mi rychle smyl ten text :/.Jinak je fakt super a používám ho teďka skoro pořád! :)
Takže za mě určitě ano . :)28.03.2014

28. března 2014 v 19:15 | Markét. :) |  Deníček
Krásný pátek,
tak konečně jsme se všichni dočkali očekávaného víkendu! :) Který jsem se rozhodla si užít.Dneska s Lukym po 4 měsícech jedeme na diskotéku :D a to jen kvůli tomu,že je tam RAP ♥ . :) Už se na tu akci těším asi měsíc. :)
Ve škole to taky rychle uteklo.Dějepis snad dobrý a právo u jedné otázky si nejsem jistá,tak uvidíme :)
Příští týden se těšte na spotřebováno a na nákupy. :)

Užijte si zbytek večera. :)


LadyBox-Březen

27. března 2014 v 16:27 | Markét. :) |  LadyBox
Krásný den vám přeji,
dneska nám konečně zase svítí sluníčko a je fakt krásně. :) Ale já musím sedět doma u učení -_- .Zítra totiž píšeme z práva a z dějepisu.A já hlavně to právo nesmím potento. :D
Dneska jsem tu s videem,tak snad se vám bude líbit. :))


Odlakovač od Rossmannu :)

26. března 2014 v 20:22 | Markét. :) |  Recenze
Krásný večer vám přeji,
dnes tu jsem opět s recenzí,tak snad vám to nevadí. :) Ale mám těch recenzí připravených teď hodně :D :).Dneska bylo konečně zase hezky,tak jsme si s Lukym a kamarádkou zašli zahrát basket! :3 ♥ Skvělé odreágování :)

A teď už k recenzi.Tenhle odlakovač jsem si koupila,protože mi zrovna došel,tak jsem chtěla nějaký levný.Tenhle vyrábí právě Rossmann a stál mě 30 ,-.Můžu říct,že je fakt super! Odlakuje v pohodě a co je na něm to nejlepší? Voní po kokosu,takže to není takový zápach.Já totiž nesnáším ty odlakovače co hrozně smrdí. -_- A tenhle moc nesmrdí spíše je tam cítit ten kokos. Takže jsem fakt ráda,že jsem po něm sáhla. ! :)) A na to,že to vypadá jako malé balení,tak ho je 150 ml.A balení je taky hezké. :)
Takže za mě určitě ano!! :)


Adidas-Fizzy energy

25. března 2014 v 19:40 | Markét. :) |  Recenze
Krásné úterý,
tak jak se dneska máte ?:) Já fajn.:) Dneska už bylo celkem i hezky i když dneska padaly i kroupy. :D Ale doufám,že už bude krásně :) přece jen už bude konec března a je takovéhle počasí -_-
Dneska mám pro vás konečně recenzi. :)

Mám tu dvě voňavky.Dostala jsem to k Vanocům jako sadu.:) Nevěděla jsem ani jak to voní nic,takže takové menší překvapení.:D:) Co se týče toho balení,tak mi to příjde jednoduché nijak přeplácené no prostě je to fakt hezké.Na víc zelené což se mi fakt líbí. :) A ta vůně je fakt nenabažitelná! Voní to fakt krásně! :) Je to taková přirozená vůně taková lehká nijak exttra parfemovaná. :) Takže za mě určitě ano.Cena se pohybuje okolo 75,- a je jí 150 ml.
Takže za mě určitě ano. :)24.03.2014

24. března 2014 v 19:22 | Markét. :) |  Deníček
Přeji krásné pondělí,
tak jak se dnes máte? :) Já celkem i unaveně :D .Tělák a pak ještě basket mě teda pěkně zmohl. :D A nejspíš budeme z holkami chodit hrát častěji. :) A snad začnu hrát i v týmu,protože mi to fakt moc chybí. :)
Dneska jsem točila další video- Spotřebováno,takže čekejte někdy v průběhu týdne na blogu! :) Taky mi má přijít LADYBOX,takže se můžete těšit i na tohle video! :)
Zítra zase čekejte určitě nějakou recenzi. :))


Boyfriend TAG :)

23. března 2014 v 12:41 | Markét. :) |  Tag
Krásnou neděli,
i když opět dneska krásně nebude.Taky u vás prší? Myslela jsem si,že už konečně bude hezky a ono prostě ne! Dneska opět prší! -_- A to jsme se s Lukym chtěli jít dneska projít,takže opět nepůjdeme :/
Dneska mě čeká jen učení se na němčinu což není tak strašné.Jinak dneska plánuji si uklidit trošku více pokoj jelikož tu je pěkný bordel. :D

A konečně tady mám i slibované video ! :)
Tak jak se vám líbí ? :)


22.03.2014

22. března 2014 v 21:25 | Markét. :) |  Deníček
Krásný večer,
tak jak jste si užili dnešní sluneční den? :) Já skvěle.Ráno jsme vstali docela brzo v 9 už asi . :D Mamce jsem dneska pomohla umyla jsem podlahu a sebrala prádlo.:) Potom jsme s Lukym sledovali fotbal,kde LFC vyhráli 6:3 ♥ což je skoro jak hokej :D . Potom nás taťka vzal na večeři,tak se jednou zase plácnul přes kapsu. :D
Taky jsme s Lukym natočili konečně ten boyfriend tag,který mám už i nahraný na youtube,ale zítra ho už i uvidíte na blogu. :)

Co jste dělali vy?:)Jarní tag

21. března 2014 v 16:00 | Markét. :) |  Tag
Krásné odpoledne přeji,
dnes jsem ve škole nebyla jelikož mi nebylo dobře a taky prostě se něco stalo a tak jsem radši nikam nešla.V poslední době se mi akorát tak lepí smůla na paty.Nejradši bych odjela daleko pryč ! -_- Ale to nejde
Ještě,že jsme z ničeho dneska nepsali a navíc poslední dvě hodiny měli přednášku,tak je to ok. :)

Dnes jsem tu konečně s videem a to s tagem. :)

Jak se vám video líbí?:)


Balea-lak na vlasy

20. března 2014 v 20:07 | Markét. :) |  Recenze
Krásný večer přeji,
tak jak jste se dnes měli? Já docela fajn až na pár drobností teda,ale to nemá cenu rozebírat.Dnes bylo krásně! :) Jsem konečně ráda,že bylo hezky,protože poslední dobou jen pršelo a bylo hnusně a takové počasí vám prostě na náladě nepřidá.Zítra z ničeho nepíšeme což jsem ráda! :)
Dokonce jsem dneska i měla zmrzlinu :D :))
Dnes mám konečně pro vás recenzi. :)

A snad s Lukym natočíme i o víkendu boyfriend tag :)

Tento lak na vlasy jsem viděla u jedné blogerky,tak jsem si říkala,že bych si mohla taky pořídit.Přece jen když si potřebujete vzít lak na vlasy do školy,tak abyste se nemuseli tahat s tím větším,tak tenhle je fakt super.Vejde se do každé kabelky.Na víc jeho cena je 20,- a seženete ho v DM.
Dokonce i dobře voní což se mi u laků na vlasy fakt nestává :D A já jsem s ním spokojení.Fixace je 4 a podle mě je fakt super :) Nemám s ním žádný problém a určitě si ho znovu pořídím. :)


Clothes č.3

19. března 2014 v 20:46 | Markét. :) |  Clothes
Krásný večer vám přeji,
doufám,že alespoň vy se máte fajn!Protože u mě teďka nálada zase pěkně klesla.Právo jsem se učila bůh ví jak dlouho,ale stejně mám za 3! Tak jako chápete to? -_- A ještě tak debilní otázky tam dá fakt jako tohle ! -_-
Dnes se mi vůbec nechce sepisovat žádná recenze,tak dám jen fotky. :)
Ale určitě se můžete těšit na hodně recenzí mám toho teď hodně co budu zkoušet! :))

A co se vám líbí nejvíce? :)

18.3.2014

18. března 2014 v 19:31 | Markét. :) |  Deníček
Krásný večer,
tak jak jste se dneska měli? Já docela fajn,ale měla jsem docela strach,že budeme psát z práva! Ale díky bohu jsme nepsali!!A píšeme zítra,tak se teďka učím,ale už to skoro umím,takže jsem ráda. :)
Zítra má taťka tak vám pak ukážu takovou drobnost,co jsem mu koupila! :)
Zítra se zase můžete těšit na nějakou recenzi nebo možná i videa ještě vůbec nevím,jak to udělám :)A jak se máte?:)

Nejlepší je :*


Dermacol-sprchový gel-vodní meloun

17. března 2014 v 16:17 | Markét. :) |  Recenze
Krásnou pondělí vám přeji,
bohužel ale počasí nám opět nepřeje.U nás opět prší a je pěkná zima. :/ Což mě docela mrzí,protože bych radši šla ven než seděla doma.Ale tak nevadí.Dnes mě čeká právo bohužel.Dneska jsme se dozvěděli,že zítra máme místo Zeka právo což je fakt super,protože píšeme písemku.Ještě,že už něco umím! :)
Jinak včera Liverpool vyhrál 3:0 ♥ což mě fakt moc potěšilo. :)

Babovřesky 2
Včera jsme na tom byli s Lukym a ještě s dvěmi kamarádkami.Bylo to fakt super.Na to,že na internetu píšou jaká to je kravina,tak musím říct,že se mi to fakt líbilo.A to jsem neviděla ani ten první díl :D na který se určitě chci podívat. :) Podle mě tento film je fakt super.Hodně mě pobavil.Nechápu proč se to někomu nelíbí.Chápu,že každému se líbí něco jiného,ale mě to prostě jako kravina nepřišlo. :)


Ještě pro vás mám recenzi.Tentokrát je to tenhle skvělý sprchový gel,který jsem kupovala v akci,když stál 40,-.Vzala jsem si ho hlavně kvůli tomu,jak voní! No hned bych ho snědla! :D Voní fakt skvěle.Voní jako ty žvýkačky Orbitky. :D A pak vám voní klidně i celá koupelna.Já jsem s ním moc spokojená.Určitě plánuji si koupit ještě jinačí vůně,ale tahle je prostě nejlepší! :)
A navíc normálně umeje což podle mě stačí. :D Já nepotřebuji,aby uměl nějaké zázraky.:D A navíc za ty peníze je fakt super! :)) Je ho 250 ml.
15.03.2014

15. března 2014 v 11:13 | Markét. :) |  Deníček
Krásný den vám přeji,
i když dneska krásně nebude.Vlastně vůbec nebude.Nevím,jak u vás,ale u nás teda prší a docela dost. :/ Proč musí být vždycky hnusně o víkendu? -_- To je jak naschvál,fakt že jo:/.
Včera jsem šla spát brzo.Už někdy v 22 jsem byla tuhá. :D A ráno jsem byla zase až moc brzy vzhůru už někdy v 8:30 což se u mě nestává tak často.:D Skoro vůbec :D .
Za chvilku jedeme s Lukym do kina.Tak jsem zvědavá,jaké to bude.Pak vám dám určitě vědět. :)

Užijte si sobotu,já si užiji pršící sobotu. :D

Tady jedna fotka z posilky :)Knižní tag

14. března 2014 v 21:36 | Markét. :) |  Tag
Krásný večer,
dnes toho nebude mnoho. :) Ve škole to dneska poměrně rychle uteklo,akorát ten zemák byl docela těžkej,takže nečekám žádnou extra známku! -_-
Potom jsem jela za Lukym do PCE a šli jsme trochu nakupovat moc jsem si toho nepořídila. :) Zítra jedeme ještě do kina.Co jsem si pořídila pak uvidíme ve videu. :)

Tady máte ještě knížní tag. :)

Čtete rádi knížky? :)


Zklidňující odličovač 2v1 Garnier

13. března 2014 v 18:32 | Markét. :) |  Recenze
Krásný večer vám přeji,
dnes bylo opět krásně.Před chvilkou jsem se vrátila z procházky.Trošku jsem si zase potřebovala pročistit myšlenky a nic není lepší než se jít projít.K tomu jsem si do vázy natrhla ještě kočičky. :)
Zítra nám opět odpadá právo,takže se dnes musím podívat jen na zeměpis,což se mi vůbec nechce jelikož nikdy zeměpis nepatřil mezi mé oblíbené předměty. :)
Dnes mám pro vás slibovanou recenzi :)

Dnes tedy o odličovači.Bude to tedy spíše trochu i takové porovnání.Kdo víte,tak jsem měla ještě před tímhle ten zelený odličovač.Renenze →http://pejsci-a-maky.blog.cz/1402/garnier-osvezujici-odlicovac-oci


Tento jsem koupila v akci za 99,-.Je to tedy zklidňující odličovač 2v1.Odstraňuje voděodolný make-up.Je tedy bez alkoholu a parfemace.Před použitím musíte protřepat,aby se vlastně ty dvě složky spojily.Je vhodný pro citlivou pleť.
Co se týče balení,tak se mi líbí.Nijak moc složité,ale jen tak lehce jednoduché.Co se týče odlíčení,tak je taky fajn.Odlíčí bez pochyby a stačí mi tak dva tamponky na oči.Bohužel mi tedy vadí trochu ten olej co v něm je :/.Ne že by mi to nějak dráždilo oči,ale trochu mi to vadí.Ze začátku mě tedy trochu i oči štípaly,ale to už je teďka v pořádku.
Takže kdybych měla porovnat tyto dva,tak je podle mě lepší ten zelený.Tam vlastně žádný olej není a proto mi více vyhovuje.
Ale zase tenhle je lepší v tom odlíčení.U toho zeleného mi třeba trvá déle odlíčení.:)
Takže já si spíše koupím ten zelený než tenhle.Neříkám,že je špatný jen mi trošku vadí ten olej.Jinak je taky fajn! :)


Tag-kdybych byla..

12. března 2014 v 20:05 | Markét. :) |  Tag
Krásný večer,
jak se dneska máte? :) Já docela dobře za chvilku se jdeme s Lukym koukat na Hlas.Taky to sledujete? :D Nebo se vám to zdá jako kravina? :D :)
Dnes jsem si pro vás připravila tag,který jsem nahrávala u babičky a dědy. :D :)

Dneska nevím co vůbec psát ,tak tu máte to video. :)
11.3.2014

11. března 2014 v 17:12 | Markét. :) |  Deníček
Krásné odpoledne vám přeji,
jak se dneska máte? Já fajn :) zjistila jsem totiž,že zítra není právo!Takže nemusím se učit a do školy jdu až na 9 hodinu,takže je to super! :)
Před chvilkou jsme přišli z venku byli jsme se s Lukym projít a ještě půjdeme na brusle :).Venku je tak krásně ááá! ♥ Miluji tohle počasí .:)
Dnes mám pro vás jen fotky. :) Zítra nejspíš recenze . :)

Nejlepší je! :-*
:))
Procházka :)
Kočičky už rostou :D :)

Essence-krém na ruce Ice- ice baby

10. března 2014 v 16:18 | Markét. :) |  Recenze
Krásné pondělí vám přeji,
Tak jak bylo ve škole? U mě to celkem šlo.Všechno to naštěstí rychle uteklo.Dneska musím napsat sloh na zítra a učit se na matematiku moc se mi do toho nechce,ale co nadělám. J
Dnes jsem si pro vás přichystala recenzi.Zítra můžete čekat zase nějaké video,tak se máte na co těšit,snad se vám bude líbit. J


A teď už recenze.Tentokrát to bude krém od Essence.Essence měly výprodeje,tak jsem se rozhodla,že si ho vezmu.Byla to nějaká edice,která už se dovyprodávala,aby tam mohli dát něco jiného.Tenhle krém stál původně myslím,že 60,- já jsem ho koupila za 25,-.Což jsem si říkala,že ho tam nemůžu nechat a tak jsem ho vzala.
Vzhledově se mi moc líbí.Je vidět,že to je taková zimní kolekce.Je ho 100ml.A má sloužit jako ochranný krém na ruce nabízí intenzivní regeneraci pro suchou a hrubou pokožku na rukou.Co se týče vůně,tak musím říct,že teda nic moc.Skoro mi příjde,jak kdyby žádná parfemace tam nebyla.Ale je ale jen opravdu trochu.Což se mi tedy moc nelíbí já mám radši,když ten krém krásně voní.A jak jinak obstál? Ruce jsou po něm krásně hydratované a hebké na dotek za což jsem fakt ráda!Nemusíte ani dlouho čekat než zaschne jelikož zaschne fakt za chvilku což já takové krémy mám ráda.Akorát mě mrzí tedy,že nijak zvlášť nevoní.Což je asi u něj jako jediné mínus.Jinak je super.A myslím si,že už ho asi neseženete. :/ J


9.3.2014

9. března 2014 v 14:17 | Markét. :) |  Clothes
Krásnou neděli vám přeji,
Tak jak jste se měli o víkendu? U mě to celkem šlo.Nejdřív jsem myslela,že ani nikam nepojedu,protože mamka ani nevěděla,že mám jet k babičce a dědovi.Nakonec se to vše vyřešilo a jela jsem.Docela jsem si pročistila hlavu,ale moje myšlenky jsou stále stejné. :/
Raději bych odjela na měsíc pryč,aby bylo lépe,ale nejde to.
Dnes se podívám ještě trošku na angličtinu a to je všechno.A začala jsem se učit i právo,což chce fakt potlesk,protože vždycky se na právo učím až před písemkou,takže den před tím :D.
Dneska je tak krásně,že se s Lukym půjdeme projet na bruslích.Tedy spíše já,ale i tak :D už jsem na nich dlouho nestála :D :).
Přemýšlela jsem jestli mám dneska dát video nebo nějakou recenzi.Nakonec jsem si řekla,že dám zase nějaké to oblečení,které jsem našla a co mě zaujalo,tak snad se vám bude líbit. J


Tak co se vám líbí nejvíce?:))

Tag-17 otázek pro mě

8. března 2014 v 15:10 | Markét. :) |  Tag
Krásnou sobotu,
dnes jsem tu opět s dalším tagem,tak snad se vám bude líbit. :))


Přeji krásný den. :)


7.3.2014

7. března 2014 v 14:59 | Markét. :) |  Deníček
Ahoj,
tak jak se dneska máte? Já celkem fajn na to,že je pátek,tak jsem ráda,že už je konečně klid od školy. ! A teď si chci nějak ten víkend užít a hlavně nic neřešit,protože v poslední době furt jen něco řeším.
Ve škole se to taky dalo nějak přežít. Písemku z češtiny jsem zvládla.Teď hlavně se zase musím soustředit na právo. :)
Dneska jedu pryč,takže na zítra tu článek,ale bude ! :) V neděli bude nejspíš video nebo renceze. :)

Užijte si víkend :)


6.3.2014

6. března 2014 v 20:35 | Markét. :) |  Deníček
Krásný večer vám přeji,
dnes to bude takový jen krátký článek jelikož nevím co dávat dneska.Dneska není ani nálada něco vymýšlet.Zítra jedu opět k babičce a dědovi,ale nebojte se články budou přednastavené,tak není čeho se bát. :)
Taky zase natočím nějaká videa,tedy doufám,že budu vědět jaké :D :)

A jak se máte vy? :)

Jedna z nejlepších spolužaček co mám! ♥
Spolužačky! ♥
Jedna z fotek která se mi opravdu líbí :D :)

Revitalizační hydratační pleťový krém s kakaovým máslem a vitamínem E

4. března 2014 v 20:31 | Markét. :) |  Recenze
Krásný večer,
dnes píšu dlouho,ale nebyl čas.Přijela jsem až před hodinou.Dostali jsme totiž ve škole zadarmo lístky na futsal,tak jsme se rohodly s holkami,že půjdeme.Sice jsme prohráli,ale tak nevadí :D i tak musím říct,že to bylo fajn odpoledne! :))
Ale teď už k recenzi. :))

Pleťový krém je z avonu.Pořídila jsem ho za 59,-.Nevím zda ho ještě seženete,ale myslím si,že určitě ano.Jeho 100 ml a je to taková malí krabička,takže se v pohodě vleze do tašky za což jsem ráda :) :D.Vzhledově se mi taky moc líbí prostě malé krásné balení.A jak jsem s ním spokojená? Jsem s ním moc spokojená i kdyby nic s tou pletí nedělal,tak budu spokojená.A víte proč? Protože tak božsky voní a tu vůni si prostě hned zamilujete! Navíc krásně hydratuje pleť.Nemusíte čekat bůh ví jak dlouho než to zaschne,jelikož schne fakt rychle.Což je velké plus! :) A potom krásně voní pleť no prostě fakt nádhera. :)
Nemám k němu žádné mínus.A cena je podle mě taky dobrá :)


Nákupy-ÚNOR

3. března 2014 v 17:40 | Markét. :) |  Videa
Krásný večer vám přeji,
tak jak jste se dneska měli? Mě to celkem uteklo až tedy na ten oběd co jsem měla.Ten byl příšernej,ani mě po něm nebylo dobře.Taky kdo to vymyslel jít hned po obědu cvičit? -_-
Dnes se ještě mrknu na ájinu a to je vše :))

A teď už video :)

Jak se vám líbí? :)


Ještě pár věcí co jsem zapomněla vyfotit.

Fotky č.7

2. března 2014 v 20:43 | Markét. :) |  Fotky. :)
Krásný večer vám přeji,
tak jak jste se měli o víkendu? :) U mě to celkem šlo až zase na pár neshod,ale tím vás zatěžovat nebudu. :) Dnes jsme s Lukym byli na basketbale v PCE :) Bylo to super.Bylo to Česko-polské utkání hvězd. :) Vyhráli jsme 109:105 takže nádhera a zároveň spokojenost! :)
Dnes jsem tu s takovým spíše fotogenickým článkem. :D Moc vám ale chci poděkovat za krásné komentáře,které jste mi psali k tomu video (Spotřebováno-ÚNOR!) :)
Moc mě to potěšilo. ! :) Zítra se můžete těšit na video-nákupy! :) Už teď ho tam nahrávám :)

A teď už pojďme na fotky! :))

Miláček Haničáček! ♥
Levell !! :) Jeden z nejlepších basketbalistů za Pardubice! :)

Jdeme fandit :)
:))) a můžeme začít!

Nejlepší pití ! :') Banány a jahody ! ♥
Učení se blbých zkratek -_-

Hrajeme piškvorky,nudné hodiny no. :D
Učím se angličtinu,docela brzo no před hodinou :D

Lízátka :D :) od kamaráda,kterému jsem vyfotila právo,tak neberte to :D
Miláček už neví kam by si lehla :DSpotřebováno-ÚNOR

1. března 2014 v 11:53 | Markét. :) |  Spotřebováno
Krásný sobotní den vám přeji,
předem bych se chtěla omluvit,že teďka nebyly žádné články.Ale za první nebyl čas a za druhé vůbec jsem neměla na nic náladu.Ve škole to teď taky nebylo růžové.Hodně písemek se mi to nepovedlo.Ale snad už bude všechno,tak jak má být,ale bojím se toho,že ne. ://
Dnes tu pro Vás mám spotřebováno! Točila jsem ho už asi minulý týden nebo kdy :) mám natočené i nákupy,které vám sem hodím asi zítra možná v pondělí ještě uvidím jak mi vše výjde.Ale asi spíše v pondělí,protože zítra bude zase jinačí článek než s videm :D :)

A teď už jdeme na video . :)
Kdyby vám video nešlo,tak si ho dejte do jiného prohlížeče. :)