Září 2013

Syoss-lak na vlasy

30. září 2013 v 16:00 | Maky a Bety |  Recenze
Ahoj,
tak jsem tu pro vás s další recenzí.Tentokrát je to Syoss,který určitě každý znáte.Podle mě patří k jedním z nejlepších laků !Já jsem s ním velice spokojená a už mám doma další.Cena je kolem 110,- když je ve slevě,tak ho najdete za 90,-.Je ho 300ml.A mě vydrží aspoň 3 měsíce možná i déle.
-Silná fixace
-Uhlazuje suché vlasy
-Vlasy neslepuje,nezanechává zbytky a snadno se vyčesává
-Pomáhá chránit vlasy před slunečním UV zářením.
Takže kdo hledáte nějaký dobrý lak,tak určitě tenhle můžu doporučit. :)


Odličovací ubrousky

29. září 2013 v 21:31 | Maky a Bety |  Recenze
Ahoj,
tak mám pro vás další recenzi.Tentokrát na odličovací ubrousky.Já jsem si vždycky kupovala spíše odličovač než odličovačí ubrousky.A když jsem je asi před dvoumi měsícemi viděla v jednom obchodě,tak jsem si řekla,že je zkusím.Stály mě 14 korun což je podle mě hodně dobrá cena.Ubrousků tam bylo 25.
Vlhčené odličovací ubrousky Linteo Satin 25 ks pro snadné odličení platí s extraktem heřmánku a aloe vera.Odstraňuje make-up a voděodolnou řasenku.
Já jsem s nimi vyla velice spokojená a určitě si je ještě koupím.Odlíčí dobře! :)


Avon šampon

28. září 2013 v 17:08 | Maky a Bety |  Recenze
Ahoj,
tak jsem si pro vás připravila recenzi.Tento šampon je od Avonu a objednala jsem si ho někdy přes cca půl rokem.Byla jsem s ním celkem spokojená,ale žádné zázraky od něj nečekejte.Stál asi tak 89 ,- přesně cenu nevím.Jeho 250 ml.
Revitalizační šampon a kondicionér 2v1 s květem jetele a černým rybízem pro vyčerpané vlasy bez lesku.
Kdybych si ho měla kupovat znovu,tak bych asi váhala a nekoupila bych si ho.Ale ta vůně je krásná. :)


27.09.2013

27. září 2013 v 22:05 | Maky a Bety |  Deníček
Ahojda,
tak konečně máme pátek! A začíná nám víkend. :) Pro mě to moc odpočinkový víkend nebude neboť zítra máme taneční a pak mě čeká hodně učení.Tolik písemek příští týden.Se z toho zblázním. -_-
Teďka zrovna koukáme na vyvolení.A vypadla Mirka.Jaký na to vy máte názor kdo se dívate.Já toho Tomáše nesnáším.
Dneska u nás svítilo sluníčko,tak bylo celkem fajn.Jen zrovna teď mi není moc dobře! :/ Tak snad mi bude líp. :)

Jak se máte vy?:)


Video č.2

25. září 2013 v 19:29 | Maky a Bety |  Videa
Ahoj,
tak už tu pro vás mám slibované video. Omlouvám se za přeřeky. :) Snad se vám video aspoň bude trochu líbit. :)24.9.2013

24. září 2013 v 21:23 | Maky a Bety |  Deníček
Ahojda,
tak zítra se nejspíš můžete těšit na video,ale moc věcí v něm neuvidíte neboť jsem oblečení nenakupovala.Takže uvidíte akorát kosmetiku a něco navíc. :) Taky se můžete těšit na give away ,které chystám snad ještě do tohodle týdne. :)
Ve škole je to celkem záhul.Dneska jsem se učila právo,tak prosím ať zítra dostanu nejhůř za 3 !! Kéž by!
Taky tu mám tři výrobky,které jsem spotřebovala,tak se těšte na recenze. :)

A jak se máte vy?:)


Fotky z hokeje.

23. září 2013 v 20:21 | Maky a Bety
Čauky,
tak přidávám fotky ze včerejšího hokeje.Kde Pardubice vyhráli 4:0.Byl to fakt krásný hokej. :))


22.09.2013

22. září 2013 v 11:04 | Maky a Bety |  Deníček
Čauky,
tak naštěstí mi je dobře.Tak doufám,že nebudu nemocná! Mám akorát rýmu.Včera jsme měli taneční a celkem nám to šlo.Fotky mi ale nejdou uložit,tak nevím zda nějaké budou. :/ Určitě čekejte v průběhu týdne budou dvě recenze a fotky z adapťáku.Dnes jedeme s Lukym na hokej! Takže se už těším!:-* Miluji hokej O:-).
A zítra zase škola! Takový klid jsem od ní měla ! :D
Venku je pěkně hnusně a já nesnáším tohle počasí.Miluji sice ten barevný podzim,ale tu zimu ?Brr díky ale ne!

Jak se máte vy?:)

Z minulého týdne! ♥

20.09.2013

20. září 2013 v 18:04 | Maky a Bety |  Deníček
Ahoj,
tak už jsem konečně doma z adapťáku.Díky bohu!Měli jsme to nejhnusnější počasí který jsme mohli mít.Furt bylo hnusně a ta zima a navíc se v pokojích ani netopilo.A mě tedka začíná bolet v krku a mám rýmu so good.Doufám,že nebudu nemocná.
Dám vám sem fotky ale to až příští týden. :))

A jak se máte vy?:) Rozepíšu se jindy,dneska na to není nějak nálada.

Ňuňánek ! ♥

Taneční. :)

17. září 2013 v 17:00 | Maky a Bety
Fotka před tanečníma. :)


Adaptační kurz

16. září 2013 v 7:00 | Maky a Bety |  Deníček
Čauky,tak dnes odjíždím na adapťák.Na jednu stranu se těším a na druhou ne.Jsem ráda,že poznám ty lidi více,ale zase budu bez Lukyho a to pro mě bude horší,protože jsme spolu každý den :/ a ted 4 dny bez něj.Aspoň že se uvidíme v pátek! :)
Články budou představeny. :)
Tak si užijte zbytek dne a týdne. :)


Adidas -sprchový gel

14. září 2013 v 12:12 | Maky a Bety |  Recenze
Ahoj,
tak konečně tu mám pro vás i něco jiného než fotky. :D Musíte pochopit,že přes týden (když je škola) nemám čas. Příští týden tu nebudu vůbec až v pátek,protože jedeme od pondělka na seznamovák.Tak uvidím zda něco přednastavím.
Připravila jsem si pro Vás recenzi na sprchový gel od Adidasu.Dostala jsem ho myslím k Vánocům.Je ho 250 ml.A v obchodě ho sežene do 75,- což mi příjde dobrá cena.Já jsem s ním byla spokojená.Krásně voní je to taková krásná dámská vůně.Nijak nedráždí.Mám takové micro pearls (mikro perly) což já jsem takový sprchový gel ještě neměla.A určitě si ho ještě někdy koupím. :)
Na obalu:Hydratační sprchový gel adidas pomáhá udržovat přirozenou rovnováhy pokožky a probouzí tvoje smysly.Objev jemný sprchový gel obohacený mikročástečkami,které vyhlazují tvoji pokožku.
Kdo hledáte nějaký sprchový gel,tak určitě tento. :)


Lukášek. :)

13. září 2013 v 20:22 | Maky a Bety
Já vím,že sem dávám jen fotky,ale není čas moc na článek . :)

Láska na celý život. :)

11. září 2013 v 22:37 | Maky a Bety
:-*** Bez něho by to nešlo . :)


Z výstavy . :)

10. září 2013 v 16:00 | Maky a Bety
Čauky,
dnes mám pro vás dvě slibované fotky a to z výstavy co jsem si koupila.Teda co koupila mě mamka. :D Nejdřív takový věnec ,který je z listí a vypadá hrozně krásně a ještě když v tom máte hnědou vonnící svíčku.A druhý je takový košíček naplněný různými umělými věcmi. :)
Oboje mi hned padlo do oka. :)


Satin Care-gel na holení

9. září 2013 v 15:19 | Maky a Bety |  Recenze
Zdravím Vás slečny,
dneska jsem si pro Vás připravila renezci na téma gel na holení.Počítejte s tím,že tento týden přidám ještě dvě recenze.
A teď už k gelu.Tento gel už mám snad po 3-4 a jsem s nim velice spokojená.Udělá dobrou pěnu a nedráždí intymní místa což je velké plus.Už ani nevím,jak jsem se dostala k tomu to gelu.
Stojí kolem 130,- jak kde.Já ho teďka koupila v Albertu za 100,protože byl ve slevě.Vydrží mě cca 2-3 měsíce.
Je ho tedy 200 ml.Četla jsem na něj už asi dvě recenze a slečny si ho taky chválily.
Já bych ho určitě doporučila.Kdo hledáte nějaký vhodný gel,který nedráždí intymní místa,tak je to určitě tento.


8.9.2013

8. září 2013 v 9:33 | Maky a Bety |  Deníček
Dobré ráno,
jsem hrozný lajdák,nemám vůbec čas na blog díky škole.Musím se učit hlavně práva ,který jsou dost těžké.Takže vážne nevím jak budu mít čas,ale snad si chvilku vždy udělám doufám! :)
V pátek jsem jela k babičce a dědovi,protože tam byla pouť.V sobotu jsme se šli podívat na výstavu,ukážu vám dva výrobky které jsem mi mamka koupila.Ještě k tomu jsem si koupila anglický čaj,které mám moc ráda,tak určitě na něj čekejte recenzi!:)
Šli jsme se podívat i na pouť,ale ty atrakce jsou prostě předražené! Tak mi Luky vystřelil akorát dvě růže a dali jsme si vatu a šli jsme.Ještě v sobotu jsem odjela domů,protože jsme s Lukym měli taneční .:)
V tanečních nám to moc nešlo . Protože na nás vybalili asi 4-5 tanců a já si pamatuji tak 2 . :D Ale to se snad časem doladí. :)
Dneska se budu muset učit a napsat slohovku,tak snad se mi to aspoň trochu povede.Možná taky pojedeme do PCE pro boty na tělák a ještě sešity. :)
Teď jdu odepsat na vaše komentáře!:) Dneska jsem se docela rozepsala.:D

A jak se máte vy? Co škola?:)


Fotky všeho chuť. :)

4. září 2013 v 20:10 | Maky a Bety
Ahojda,
tak jsem si pro vás připravila pár fotek ještě tedy z prázdnin. :)

3.9.2013

3. září 2013 v 22:45 | Maky a Bety
Čauky,
dnešní den byl tak trochu už lepší,ale stejně to ještě není ono.Ale doufám,že se vše doladí.Za chvilku jdu už spát,protože jsem úplně unavená.Přijela jsem domů a pak jsme jeli nakupovat co nového mám uvidíte ve videu,ale to plánuji až na konci září takže času dost.:) Ale máte se na co těšit.Určitě čekejte i koncem září give away. :)
Píšu jen tak na rychlo,takže jsem nestihla odpovědět na komentáře,takže až zítra.A zítra čekejte lepší článek než deníček.

Mějte se fajn,dobrou noc! :)


2.9.2013

2. září 2013 v 16:00 | Maky a Bety |  Deníček
Ahojda,
tak první den je za mnou konečně a díky bohu!Vůbec jsem se necítila trapně tam nikoho moc neznat.Ale doufám,že se to změní.Ještě díky bohu,že tam se mnou byl aspoň Lukáš! :) Přijeli jsme někdy kolem 11:30 a šli jsme si lehnout,protože jsme se vůbec nevyspali,nemohli jsme usnout.Venku je hrozná zima!Táta i zatopil.
V týdnu počítejte určitě s recenzí a s várkou fotek,kterých tu mám dost.:D :)
Nevím jak budu stíhat se školou neboť už ve středu píšu test z Aj na to aby nás dali nějak k sobě známkami. :)

Jaký z toho máte vy pocit?:)


1.9.2013

1. září 2013 v 22:03 | Maky a Bety
Ahojda,
tak už nám končí prázdniny.A začíná opět škola.Vůbec ale vůbec se mi nikam nechce.Na jednu stranu mám i strach a na jednu stranu se i těším.Přece jen je to prvák!A já se musím snažit kvůli tomu,že jsem na soukromé škole!Takže Markéto,nesmíš na to srát. :D Dneska jsme byli na hokeji.Finsko vyhrálo 5:0 nad Švédama.A my potom porazili Rusáci,krásný pocit! ;) :D.Teď si chystám věci do školy a jdu se vykoupat.Potom si s Lukym uděláme poslední prázdninový večer.A back to school ! :(

Taky se netěšíte? :/