Červenec 2013

Narozeniny

31. července 2013 v 21:56 | Maky a Bety
Ahoj,
tak už jsem zase o rok starší.A s Lukym už jsme spolu rok.Je to fakt krásný,když máte narozeniny a slavíte i výročí s přítelem.Dneska tu i spí,ale tajně,takže jsme oba tak trochu posraní.Ale když chceme být prostě spolu ,tak pro to udělám cokoliv.
Zítra vám ukážu dárky. :)


Dárky k výročí s Lukášem.:)

31. července 2013 v 18:00 | Maky a Bety
Tak dneska neoslavuji jen narozeniny,ale taky oslavuji i rok s Lukym. :) A tady je pár dárečků pro něj.

Fotky z oslavy

31. července 2013 v 16:00 | Maky a Bety

Laky

30. července 2013 v 14:41 | Maky a Bety
Chtěla jsem vám napsat o pár lacích co mám doma.
Tak jdeme na to. :)

Tyto první co vidíte na fotce mám z drogerie Teta.Můžu vám říct,že takovéto laky z drogerie za 20,- jsou prostě nejlepší!Upřímně mě hodně vyhovují.Jsem s nimi naprosto spokojená.
Zatím jsem vyzkoušela jen ten modrý,který mám na nohou a ten takový hnědý jsem ještě nezkoušela.A ten pleťový je taky moc skvělý.Když ho máte na nehtech,tak to vypadá skoro jako by jste žádný lak neměly.
Pak tu jsou další tři laky,které jsou od vietnamců :D.S těmi jsem ale spokojená.Obzvlášť s tím modrým ten na nehtech vypadá fakt nádherné.A ty další dva tolik zase nepoužívám,ale jsou taky dobré. :)
Dále tu je červený lak,který jsem si hned na první pohled zamilovala.Protože ta barva je fakt skvělá!:) Dala mi ho mamka,neboť byl jako dárek v jednom časopisu.Když ho máte na nehtech,tak si ho každý všimne ,protože je hrozně moc vidět a nejde prostě přehlédnout.:)
A nakonec si dáme dva laky,který mě bohužel nenadchly.Ten první je od Vietnamců má to být taková lehká růžová,ale když jsem si s ním lakovala nehty,tak v tom byla ještě namíchaná žlutá což se mi vůbec nelíbí!A ten druhý lak je z drogerie a je průhledný se srdíčky,ale já myslela,že ty srdíčka budu mít aspoň na nehtech,ale vůbec ne než bych je dostala na ten štěteček,tak by to snad byla hodina!
Jak už jsem řekla,mám nejradši laky z drogerky.Když si objednám lak z Avonum,tak málokdy jsem s ním spokojená.

Jak jste vy spokojeny s laky z drogerie?:)

My favourite movies (TOP 8)

29. července 2013 v 12:31 | Maky a Bety
1.Navždy spolu
Tento film je jeden z mých nejoblíbenějších.Kdo jste ho neviděl určitě moho jen doporučit.Ten film je velice zajímavý a takový odlišný od těch jiných.Celý film najdete myslím na youtube.A opravdu stojí za to!:)
2.Talisman
Taky jeden z mých oblíbených.Ale je takový zajimavý příběh,který pro mě byl trošku víc na pochopení.Ale určitě kdo milujete Zaca Efrona,tak se na to podívejte. :)
3.Titanic
Film který zná určitě každý!Vždycky u konce brečím což asi nebudu jediná,že?:D:) Film se mi moc líbí až bohužel na ten špatný konec! :/
4.Coach Carter
Jestli jste stejně jako já milovníci basketbalu,tak vám tento film můžu jen a jen doporučit.Podle mě asi jeden z nejlepších co o basketě mohl být natočen!
5.Lol
Doporučiji každému kdo má rád Miley Cyrus.Já osobně jí moc ráda nemám,ale filmy s ní jsou moc hezké.Obzvášť tenhle mi příjde jiný než ostatní. :)
6.Never back down 1,2
Můžu doporučit každému komu se líbí box.Já osobně box moc nemusím,ale tento film je fakt hezký.Je tam prostě vidět,že když chcete něco dokázat,tak si za tím jdete a dokážete to!
7.Poslední píseň
Opět tam hraje Miley Cyrus.Opět mi příjde ten film něčím zajímavý.Holka ,která nemá svého otce ráda ho nakonec ráda mít začne,ale to už je příliš pozdě.Ptáte se proč?Tak se na to podívejte.:)
8.Milý Johne
Film který se mi ze začátku velice líbil.Bohužel se mi nelíbil moc konec!Ten příběh je takový zvláštní kde mi přišlo líto toho hlavního herce.Ale můžu doporučit. :)

Party.

28. července 2013 v 11:30 | Maky a Bety
Ahojda,
tak bohužel nemám vůbec náladu na nic.A to dneska máme oslavu,protože ve středu mám narozeniny.Ach bože,už ze zítřejšího dne jsem totálně v prdeli.Znáte ten pocit,když na někoho zapomínáte a pak u vás zazvoní ta dotyčná osoba a vy jste tam kde jste byli předtím.Fakt super no.Dneska asi článek už nečekejte ozvu se snad zítra.


Nové věci. :)

27. července 2013 v 16:00 | Maky a Bety |  Nové věci .
Tak zde jsou fotky. :)


O včerejším dni.

27. července 2013 v 10:10 | Maky a Bety
Zdravím Vás,
tak včera jsem vstávala už v 8.Šla jsem si umýt vlasy,vyfénovat,vyžehlit,namalovat a vyrazila jsem na vlak.Jeli jsme totiž s Lukym do Pardubic,potřeboval totiž na plazmu a jelikož tam musí hodiny aspoň ležet,tak já si šla zase do Afi a šla jsem si nakupovat!:D Je mi tak líto,že nemám tolik peněz abych si toho koupila víc!:D Odolávala jsem tričkům a naštěstí jsem si žádný nekoupila!:D:D Já totiž když jedu na nákupy,tak si skoro vždy přivezu tričko :D .Nakonec jsem si koupila kraťasy,které předtím stály 600-, a pak byly za skvělých 149,- tak nekupte to!:D Po tom jsem si koupila ještě rifle ,které stály původně 900,-tak mi ale řekněte kdo by si je koupil?!A nakonec stály 200,- tak to sem je tam vážně nechat nemohla!:D Ještě jsem si koupila silonky,šampon,odlakovač.Vše vám odpoledne ukážu v dalším článku.Potom jsme s Lukym jeli domů a šli jsme se koupat a opalovat.:) Takže fajn den.:)
Dnes opět přijede a zítra mám už oslavu narozenin.:)

Co budete dělat vy?:)

Photo

26. července 2013 v 21:55 | Maky a Bety
Článek se mi psát nechce,napíšu o vám ho zítra co jsem dnes dělala.
Takže jen fotka.:)


Jak jste spokojeni s laky od Avonu?

25. července 2013 v 16:03 | Maky a Bety
Chtěla jsem se zeptat,jak jste spokojeni s laky od Avonu ? Já bohužel moc tedy ne.Mám už 4 laky a jsem spokojená zatím jen se dvěmi,protože ty další dva mi příjdou moc vodové.A musím tu vrstvu nanést aspoň dvakrát aby k něčemu ty nehty vypadaly,ale stejně nejsem dvakrát spokojená.Říkám si však jsou tak drahé a ještě je to značka,tak proč musí být tak vodové?Upřímně já nemám ráda laky co jsou moc vodové! :/

Jaký máte názor vy? :)

S tyto laky jsem spokojená!
A ty co jsou na druhé fotce,tak moc spokojená nejsem

About two days

25. července 2013 v 11:26 | Maky a Bety
Úterý-
Ráno jsem vstala už ve 4:20,protože jsme jeli s taťkou na Moravu pro meruňky.Nesnáším tu cestu vlakem sice je to jen 4 hodiny a pak zase 4 hodiny zpátky,ale je to hrozné! -_- Přijeli jsme tak vzali si meruňky a šli jsme s těmi lidmi co nám dali ty meruňky do cukrárny.To by jste nevěřili,že jeden kopeček tam stál 12 korun! -_- :D .Potom jsme už jeli zpět a v Břeclavi jsem si dala oběd můžu vám říct,že teda nic moc.Na co mi dala tolik hranolek,když mi dá kousek masa?:D Doma jsem byla tak kolem 15 hodiny a nudila se!Potom na hoďku a něco přijel Lukáš. :)

Středa-
Ráno jen co jsem vstala,tak nešel internet potom jsem zjistila,že nešla celá eletrika,tak jsme museli počkat na tátu až přijede a nahodí to.V 13 hodinu jsem jela za kamarádkou(potom dám fotky) a užliy jsme si krásný den.Jen jsme zjistili,že v té vesnici se nedá nic dělat!:D Možná tak koupat,ale v tom Písáku se nám nechtělo,takže příště pojede do PCE. :) Pak odjea a já čekala na Lukyho a jeli jsme k nám. :) Na konec u nás přespal,protože mu schválně ujel vlak!:D Takže to byl fajn večer. :)

Čtvrtek-
Ještě moc nevím co dnes budu dělat.Určitě si uklidím a dám vám sem ještě jeden článek.A nejspíš půjdu i ven,tak uvidíme,jak to vše vyjde. :)

Co budete dělat vy?:)

Nákupy včera

23. července 2013 v 21:30 | Maky a Bety
Tak slibený druhý článek.O dnešním dnu napíšu zítra,protože se mi už fakt nechce! :D Jela jsem do PCE s kamarádkou,všude mají slevy a já jen 500,- (které už nemám) :D:D .Koupila jsem si akorát tílko a tričko.Tílko za 125,- a tričko 150,-.Což mi příjdou dobré ceny :-)


Co jsem si koupila v Anglie?Koukni se do článku.:)

23. července 2013 v 15:46 | Maky a Bety
Zdravím vás,
dneska pro vás budu mít možná ještě jeden nebo dokonce dva články,ale to ještě uvidím podle toho,jak se mi do toho bude chtít.Teď vám ukážu co jsem si koupila v Anglii.Můžu vám říct,že tam mají oblečení hrozně levné!A nádherné a hlavně s nimi můžete smlouvat!

Svetr:Původně stál 450,- já jsem ho usmlouvala na 300,- což je krásná cena. :)
Mikina:Původně stála 300,- já ji usmlouvala na 270,- sice o trochu ale i tak . :D
Dres:Asi největší radost jsem z něj měla čert to vem,že mám jeden doma :D nemohla jsem tam ten dres za 450,- nechat!!:D
Hrníčky:Většinou stály 30,- a měly je fakt krásné. :)

Dále jsem koupila pohledy,eiffelovky ve Francii,něco rodičům,Lukášovi mikinu Obey(na fotce) a tak dále. :)

Kochejte se :D:)


Nákupy!

22. července 2013 v 10:33 | Maky a Bety |  Deníček
Ahojda,
tak včerejší den jsem strávila pěkně nudně! Opalovala jsem se a byla v bazéně.Ale uznejte ,že samotnou mě to nebavilo!Potom přijel kolem 17 hodiny Lukáš!Takové menší překvapení o kterém jsem,ale věděla!:D Byla jsem ale moc ráda,že přijel!:)
Dneska jsem se rozhodla,že s kamarádkou pojedu do PCE nakupovat,tak třeba si něco koupím nebo vyhlídnu!:D:) Zítra už vážně přísahám ,že přidám to co jsem si koupila v Anglii!
Dneska je zase pěkný pařák,ale dneska se asi opalovat mít čas nebudu.Zítra vstávám už v 4:30 jedeme totiž s tátou na Moravu pro meruňky.No co aspoň se nebudu nudit a někam se podívám!!:)

Co budete dnes dělat vy?:)

Moje štěstí!:')

Pár fotek

21. července 2013 v 11:00 | Maky a Bety
Pár fotek ze včerejška :)♥


Co dnes?!

20. července 2013 v 11:09 | Maky a Bety
Ahojda,
tak na dnešek už samozřejmě plány mám.Rozhodla jsem se,že pojedu za Lukym on sice něco tuší,ale co!:D Pojedu vlakem a pak asi 2-3 km pojedu na bruslích. :) Takové menší překvápko pro něj!♥ Dneska to na opalovačku moc nevypadá,takže se půjdeme nejspíš někam projít a budeme sledovat fotbal!♥Ráno jsem vstala nasnídala jsem se a už mám i hotový oběd.Za hoďku se budu připravovat a pojedu za Lukym♥

Co budete dělat vy?:)


19.7.2013

19. července 2013 v 21:46 | Maky a Bety
Ahojda,
tak dnešek jsme si užili pořádně až na zakončení večera,ale to nebudu řešit.Lukyn přijel a šli jsme do bazénu,opalovali se,žrali jsme,dělali blbiny a nevím co ještě!:D Prostě ho miluji ♥ Pár fotek z dneška! :)


20.faktů o mně

18. července 2013 v 21:57 | Maky a Bety
Nevěděla jsem co sem dát :D a tak 20.faktů o mně :D :)

1.Miluji Liverpool FC
2.Mám ráda své jméno
3.Miluji Lukáše
4.Jsem tvrdohlavá
5.Miluji sport
6.Chci se jednou odstěhovat do Velké Británie
7.Mám bratra
8.Miluji svoje rodiče
9.Nedokáži zapomenout
10.Chybí mi člověk,který už není mezi námi.
11.Jsem blázen
12.Miluji Stevna Gerrarda
13.Jsem líná
14.Miluji kaffe
15.Nesnáším lži,pomluvy
16.Jsem vybíravá v jídle
17.Miluji růže
18.Je mi 15
19.Dokážu se s člověkem dlouho nebavit
20.Ráda ponocuji

O:-) jsem anděl! :D

Converse!

18. července 2013 v 10:29 | Maky a Bety
Zdravím,
včera jsem nenapsala,protože jsem byla prostě unavená a ani jsem nevěděla o čem napsat.Na ty conversky jsem čekala asi 14 dní ,ale stálo to za to ! :D Stály 399,- a jsou hrozně luxusní!Akorát jsem si mohla vzít o číslo menší,ale měla jsem strach,aby mi nebyly malé!Dneska si uklidím,umyji podlahu a budu se opalovat! Prostě relax! :)


16.7.2013

16. července 2013 v 21:50 | Maky a Bety
Ahoj,jsem ráda,že jsem konečně doma.Myslela jsem,že to trhání rybízu nikdy neskončí ! Dostala jsem od dědy 500,- jenomže za chvilku nebudu mít nic! :D Znám se.Mají mi taky přijít ty conversky za které dám 400,- a pak potřebuji ještě něco koupit Lukynovi.Přijeli jsme a jeli jsme k babičce a do města.Koupila jsem si aspoň dva laky.Teďka si dávám relax,zítra mě čeká náročný den.Musím na poštu,posekat,pak jedu za Lukym,takže pohodový den! :3 :))

Nesmějte se mi :D :)


15.7.2013

15. července 2013 v 8:22 | Maky a Bety
Ahoj,
tak dneska jsem vstávala už v 8 fakt super,když jsem šla spát skoro v 1 ráno! -_- Jedeme k babičce a dědovi musím otrhat rybíz a angrešt.Zítra bych měla přijet aspoň v to doufám!Takže články nepřednastavuji.

Pěkně se hezky! :)


Článek)

14. července 2013 v 16:25 | Maky a Bety
Ahojda,
tak můžu vám říct,že včerejšek/dnešek se vyvedl na výbornou! Bowling byl fakt skvělej jen jsem mohla hodit trochu víc,ale to už je jedno!:D Já si to užila.Když jsme přijeli domů,tak jsme se najedli a za hoďku jeli do roxetu.Tam jsme můj svátek taky dobře oslavili!:D Měla jsem jedno mochito a dvakrát sex on the beach,který byl fakt výborný !:D Byla jsem napitá jen trochu,takže si vše pamatuji.Lukáš u nás pak přestal a jen dnes domů,takže to bylo fajn. :)

A co dnes?Dneska jsem skoro nic nedělala,jen jsem ležela,protože jsme spali jen 5 hodin:D .A teď?Asi si půjdu lehnout na zahradu,protože venku je fakt krásně ! :3 K svátku jsem dostala ještě kytičku,čokoládu,řetízek od nejlepší kamarádky a od jejího přítele jsem dostala čokoládu a jinak peníze.:)

Co budete dělat vy?:)


Presents from Lukaš

13. července 2013 v 14:03 | Maky a Bety
Slibované šaty a dárek navíc! :)♥


13.7.2013

13. července 2013 v 11:30 | Maky a Bety |  Deníček
Ahojda,tak konečně mám svátek! A dostanu ty šaty od Lukyho už se na ně těším! :) Nejspíš si je vemu až půjdu poprvé do nové školy.Lukyn cca za 2 hodky přijedeme.A pak kolem 15 hodiny jedeme do Mýta na bowling ještě s kamarádkou a jejím přítelem,takže se těším! :) Až přijede,tak se pak budeme chystat a jedeme hezky do Roxetu!Užít si to pořádně.Dneska si dám i něco víc než frisco :D svátek je jednou za rok! :D

Co budete dělat vy?:)


Relax . !:)

12. července 2013 v 20:47 | Maky a Bety
Ahojda,tak před hodkou a něco jsem přijela od Lukyho a ještě jsem byla chvilku s kamarádkou.Tedka jsem sama doma,protože mamka je doma a bratr s tatkou jeli si sednou do hospody.Takže si to maximálně užívám.Písničky,frisco a relax prostě pohoda! :)
Miluji takovéhle večery,kde nemusím nic dělat! :)

Co děláte vy?:)


12.7.2013

12. července 2013 v 12:06 | Maky a Bety
Ahojda,
tak dnešní ráno bylo poněkud krušné :D.Vzbudit se po tak hnusném snu -_-.Nasnídala jsem se a umyla podlahu.Tedka se už chystám za Lukym.Moc se na něj těším.Škoda,že není pěkné počasí.Nevím jak u vás ale u nás je zataženo a možná i prší,takže fakt skvělé počasí a aby toho nebylo málo,tak je i zima! :/
Zítra mám svátek a my jedeme na bowling a potom roxet a asi u nás bude spát Lukáš aspoň doufám!! :)

Tak se zatím mějte! ;)


11.7.2013

11. července 2013 v 11:41 | Maky a Bety
Zdravím Vás,
myslela jsem,že se včera budu nudit,ale naštěstí ne.Jeli jsme s Lukym do Chocně,aby mi koupil ty šaty.Jo hnedka jsme se akorát nasrali,protože ty modré neměli !!! Grrr,takže mám takové pleťové (potom ukáži na fotce).Ještě tam měli takové zelené taky byly hezké,ale já nevěděla ,které si vzít.Na konec vyhrály tyhle ,protože si je můžu vzít i do tanečních :).Boty které jsem si chtěla koupit jsem si taky nekoupila,protože se bojím,že z nich budu mít puchýře,takže bohužel.A ještě jedny boty co jsem chtěla ,tak neměli velikost grr! Ale za to se mi tam líbili tříčtvrťáky,takže si je asi pak koupím. :) Potřebuji totiž něco koupit ještě Lukymu k výročí a doufám,že co nejdřív budu mít nějaké peníze,protože mám jen 400 :/ .Potom jsme se šli najíst a šli jsme ještě do Lídlu pro pití .Pak jsme si šli zaházet!Jak já miluji basket! ♥ A nakonec jsme jeli domů.
Když jsem přišela šla jsem si konečně zaběhat a doufám,že dnes půjdu znova.

Dneska jsem vstala a šla jsem si umýt vlasy a potom do krámu.Teďka dělá mamka oběd a pak jedeme na velký nákup do PCE,takže se nejspíš ozvu později,uvidíme.:)

Co budete dělat vy? :) Dneska jsem se nějak rozepsala :D


Prodám věci

10. července 2013 v 13:15 | Maky a Bety

Zdravím mám tu pár věci co bych už ráda prodala,tak mrkněte.

http://www.votocvohoz.cz/member/item/my_list/59469


5-den v Anglii (poslední)

10. července 2013 v 11:15 | Maky a Bety
Zdravím Vás,
tak tohle už je bohužel poslední článek s fotkami a něco o posledním dni.Celkem mě mrzí,že tam nemůžu jet i o prázdninách,ale vím,že se tam ještě vrátím.
V první řadě jsme naštívili Greenwich park potom Tower Brigde z kterýho jsem byla asi nejvíc unešená! O:-) něco nádherného.Pak Tower of London,který jsme viděli dvakrát se zvedat mám to i na video.Taky moc luxusní! Jen to ještě vidět v noci prostě nádhera.Pak katedrálu Sv.Pavla do které jsme ale nešli (byl tam můj brácha minulý rok v lednu).A nakonec Camden Town,kde jsme nakupovali o sto šest!:D Kdyby jste to viděli tolik věcí fakt nádhera,ale málo peněz :D.(Co jsem si koupila přidám v dalších článku.)
A teď už fotky. :)


Questions for my friend

9. července 2013 v 21:42 | Maky a Bety
Dneska tu byl Lukáš a já si pro něj připravila pár otázek .Schválně jak mě zná no posuďte sami.:D
Natáčili jsme to jako video,ale zveřejňovat to radši nebudu :D

Jak se jmenuje moje kočka?
Lukáš:Ehm,tak teď jsi mě zaskočila,nevím
Já:Betyna

Jak se jmenují moji rodiče?
Lukáš:Vím,že jsi mi to říkala,ale nevím
Já:Alena a Josef

Moje nejoblíbenější jídlo?
Lukáš:Pizza,steak
Já:Ano

Moje nejoblíbenější pití?
Lukáš:Monster,džus
Já:Ano

Můj nejhorší zlozvyk?
Lukáš:Kousání nehtů
Já:Bohužel jo

Kterému týmu fandím?
Lukáš:V čem?
Já:Ve fotbale
Lukáš:Liverpool
Já:Ano

Který tým nesnáším?
Lukáš:Chelsea,Manchester United
Já:Ano

Kdy jsme byli poprvé venku?
Lukáš:5.7.2012
Já:Ano

Kdy jsme si poprvé napsali?
Lukáš:To nevím,ale vím,že to bylo kvůli Ronaldovi
Já:Ano,27.6.

Těším se do prváku?
Lukáš:Jo
Já:Ano

Jaké mám oči?
Lukáš:Modré
Já:Ano

Kdy mám svátek?
Lukáš:13.7.
Já:Ano

Co nesnáším?
Lukáš:Když tě lechtám,pomluvy,lži
Já:Ano

Moje nejoblíbenější skupina?
Lukáš:Simple plan,30 second to Mars
Já:Ano

Můj nejoblíbenější rapper?
Lukáš:Revolta
Já:Ano

Jaké mám číslo nohy?
Lukáš:39-41
Já:Ano

Moje nejoblíbenější zvíře?
Lukáš:Kočka,pes
Já:Ano

Jaké jsem znamení?
Lukáš:No to ti děkuji v tom jsem měl vždycky zmatek,nevím
Já:Lev

Nejoblíbenější film?
Lukáš:Titac,navždy spolu
Já:Ano

Moje největší přání?
Lukáš:Dostat se do Liverpoolu na fotbal a setkat se s Gerrardem
Já:Ano

Třeba někdy bude video. :))