Duben 2013

30.4.2013

30. dubna 2013 v 21:36 | Maky a Bety
Ahojda,
vůbec mi teda nepříjde,že jsou nějaké čarodejnice.My to nijak zvláštně neslavíme,protože máma je v práci a táta měl jet točit pivo,ale nakonec nejel.Já taky nikam nešla.S Lukym jsem až zítra.Byla jsem s kamarádkou se akorát projít.Tedka edím u počítače piju ochucený pivo a jím brambůrky.Fotbal taky nesleduji,ale doufám,že to skončí remízou !! Půjdu si umýt vlasy a když se budu nudit,tak skouknu nějaký film což ale vylučuji.Zítra musím dřív vstávat abych tu uklidila.Taky nám nemohli dát ve čtvrtek a v pátek volno.Zase jak blbci tam musíme jít.

A co vy? :) Co děláte na čarodky?29.4.2013

29. dubna 2013 v 19:28 | Maky a Bety |  Deníček
Ahojda,tak jsem ráda,že konečně píšu.Nějak jsem prostě neměla čas na to abych něco napsala.Dneska jsme ve škole psali z češtiny,matiky,němčinu.No z matiky mám asi nejhorší pocit,tak jsem zvědavá !V sobotu jsem byla s Lukym a potom jsme jely s kamarádkou na diskotéku.V neděli jsem vstávala a jela se podívat s mamkou na výstavu 90.let hokeje ,která tu běžela někdy od ledna a včera skončila.Jsem ráda,že jsem jela(viz.fotky).Dneska jsem si lehla,protože jsem byla unavená moc jsem se nevyspala . :/ V sobotu mi udělal radost fotbal vyhráli 6:0 ♥ takže jsem byla spokojená. :)
Tedka ležím ještě v posteli a poslouchám písničky,nějak nemám ani na nic náladu..

Jak se máte vy?:)


24.4.2013

24. dubna 2013 v 19:51 | Maky a Bety |  Deníček
Ahojda,tak dneska byl celkem náročný den.Ráno se mi vůbec nechtělo vstávat a ani jsem nemohla usnout :// takže fakt pecka.Ještě štěstí,že jsme se neučili.Měli jsme totiž den Země.Ale většinu času jsme nacvičovali na konec roku.Už hraji ve dvou scénkách :D ale je to dobré.Dám vám sem i odkazy na youtube.Co budeme předvádět(akorát kratší verze).Potom jsme šli teda na ten den Země,kde jsme strávili asi hoďku a něco.Koupila jsem si tam kešu,papaju a svíčku jako slona musela jsem si ho koupit! Miluji svíčky a slony! :D Jen co jsem přijela,tak jsme šli dělat na zahradu (sekat,pálit roští atd.) Po tom jsem i na chvilku lehla trochu mě bolela hlava.A ještě jsem stihla kolečkový brusle! :D Takže jsem spokojená a vyřízená.Umyla jsem nádobí,udělala si tousty.A tedka si dám jen pár sedů lehů,pár koleček běhu (možná) a budu koukat na LIGU MISTRŮ ♥ Myslím,že líp ten den zakončit nemůžu .♥Měla bych se celkem fajn,ale vždycky se najde něco co vám náladu pokazí..

A co vy?:)

♥ povedená !

23.4.2013

23. dubna 2013 v 12:12 | Maky a Bety |  Deníček
Ahojda,tak už konenčě mám od všeho klid.Byli jsme podepsat smlouvu a vyplnit zápisový lístek.A v září hurá do nové školy.Těším se tam,protože mi ty učitelé příjdou sympatičtí než tady u nás na škole (až na výjimky).Pak jsme se ještě stavili v Kiku a koupila jsem si ještě jedno tričko.Původně jsem chtěla bundu a conversky,ale zase jsem nepochodila!Takže to vidím pak do Pardubic.Tedka už jenom trochu uklízím a čekám na Lukyho ,který přijede za hodinu.Venku je dneska hezky,takže se pak nejspíš ještě půjdme projít:).Zítra máme den Země a končíme dřív ještě ale nevím v kolik :// .Pak už nějak ten čtvrtek a pátek přežiju.

Jak se máte vy?:)


22.4.2013

22. dubna 2013 v 19:28 | Maky a Bety |  Deníček
Zdravím Vás,tak už mám konečně po přijímačkách !Díky bohu !! Už nikdy víc tohle! V 7:30 jsem tam už musela být,takže jsem vstávala v 5:30! Byli jsme tam dřív tak jsem si ještě došla pro jídlo a pití.Potom jsme začali psát ti scia skončili jsme někdy v 11:45 a pak jsme mohli jít na oběd! V 13:30 mě čekal tělocvik ! Nikdy víc tohle už! Je hrozný jakým způsobem to tam mají udělané.Jo jsem ráda,že na tu školu nejdu.Ráda bych šla,ale tohle bych fakt nezvládla.A myslím si,že mě stejně nevezmou.To by byl asi zázrak.Domů jsme přijeli někdy kolem 16:00 utahaná jsem celkem dost.Pak přijel strejda s tetou a opejkali jsme buřty.A tedka už konečně doklidím si pokoj a nejspíš si pak lehnu k Heleně a Comebacku! A stáhnu si minulý díl Heleny kterou jsem neviděla.
Zítra jdu na Podnikatelku se zápisovým lístkem,že tam jdu ! :) YES!

A ten kdo ještě není přijatý,tak Vám držím palce! :))


21.4.2013

21. dubna 2013 v 15:09 | Maky a Bety
Zdravím Vás.
Chtěla jsem napsat už v pátek ale měla jsem toho hodně ,že jsem ráda,že jsem vše stihla.Táta si mě po 4 hodině vyzvedl ze školy a jeli jsme se podívat ještě na tu školu co na ní zítra dělám přijímačky! Byla bych ráda kdybych to udělala,ale moc to nevidím dobře. Potom jsme jeli ke kadeřnici musela jsem si nechat zastřihnout konečky !Chci zpátky dlouhé vlasy!:( Nevím jak vám,ale mě vlasy rostou hrozně pomalu! :/ Potom jsme jeli k babičce se na ní podívat.Pak jsme přijeli domů a já jsem si zbalila věci a jela jsem k mámě do práce,kde jsem počkala až skončí a jeli jsme do Dašic.Včera jsem byla s Lukym a jinak jsme pomáhala babičce.Dneska jsem přijela už někdy ve 13:30 .A tedka ležím a dávám si eiskaffee a margotku.V 17:00 dávají fotbal,takže se určitě budu dívat!:)Dneska se ještě podívám na nějaké testy a připravím si vše na zítra.Zítra budu vstávat brzo,protože tam mám být už v 7:30 ! Tak mi držte palce! Včera bylo hnusně,ale dneska hezky svítí sluníčko!:))

Jak si užíváte neděli vy? :)

Někdy chci vyzkoušet jestli red bull opravdu funguje.

Yesterday was nicely

17. dubna 2013 v 20:22 | Maky a Bety |  Deníček
Zdravím Vás,tak včerejšek jsem strávila s Lukášem.S kterým jsem byla někdy od 13:20 do 20:45 cca :D .Bylo to fajn ,odpoledne jsme byli i venku,protože bylo fakt krásně.A jen tak si sednout k vodě a procházet se je nádhera.Já to miluji ! :)
Dneska jsme měli rodičák a já tam byla s tatkou ohledně ještě Anglie jsme tam měli výklad a ták .Tedka se ještě učím němčinu.Nechci se moc vypisovat,protože toho mám stihnout ještě dost.
Pár fotek ze včerejška :)

A jak se máte vy?:)15.4.2013/2.článek/

15. dubna 2013 v 20:02 | Maky a Bety |  Deníček
Zdravím Vás,tak dneska to ve škole bylo celkem fajn.Představa,že za týden budu mít po přijímačkách se mnou moc nic nedělá,když vím,že už jsem přijatá tam kam chci ! Dneska venku bylo fakt krásně,takže jsme domů šli pěšky máme to cca 5 km.Zítra jedeme na kole,tak doufám,že bude hezky! :)) Byly jsme se po škole pak s kámoškou projít venku takovéhle počasí bych brala klidně celý rok! Protože miluji slunce! ♥ :)) Klidně bych si odjela někam na dovolenou a úplně si od všeho odpočinula.Ale na velké prázdniny si ještě počkám.

Pár fotek z dneška :) ♥


15.4.2013

15. dubna 2013 v 7:10 | Maky a Bety
Ahojda,tak za chvilku jedu do školy.Bohužel ! Vůbec se mi tam nechce,ale ještě pár měsíců a jsou tu prázdniny už aby to bylo! Za týden už budu na cestě na příjímačky! To jsem na to teda zvědavá .Jde o to,že to udělat nemusím,takže dobrý!Ale jdu tam s pocitem,že bych chtěla dopadnout aspoň trochu dobře! Včera jsem nenapsala ,protože jsem přijela až v 19:30 umyla jsem nádobí přichystala si věci a už jsem byla unavená,tak jsem už nenapsala.

Krásný den vám přeju :)


13.4.2013

13. dubna 2013 v 18:11 | Maky a Bety |  Deníček
Ahoj,tak dneska jsem vstávala už v 9:00 ,protože mě taťka vzbudil abych došla do krámu !! :D Chtěla jsem si ještě pospat,ale tak nevadí .Dneska je u nás takové aprílové počasí.Chvilku svítí sluníčko pak prší pak zase fouká vítr. Takže se ani pořádně nic nedá dělat.Uklidila jsem si ve skříni a ještě si uklidím v pokoji.Už jsem konečně sundala druhé světýlka z Vánoc :DDD .No co mě se líbí :D.
Dívala jsem se na fotbal a nemám slov! Proč nedokáží porazit poslední tým?! Achjo,akorát jsem zase s náladou na bodě mrazu ! -_-
Zítra jedu za Lukášem podívat se na fotbal a fandit mu . :) Tak doufám,že bude lepší počasí ! A asi si napíšu někomu jinému o dessing ,protože slečna se mi už neozvala.

Nějaké filmy na doporučení ? A co děláte vy?:))

:D vím proč ho miluji ♥

12.4.2013

12. dubna 2013 v 15:26 | Maky a Bety
Zdravím :) ,
tak píšu až tedka ,protože jsem neměla náladu na to něco napsat.A ani čas nebyl.Učitelé se asi vážně zbláznili !! Co všechno máme udělat je snad neskutečný ! Jo ,snad vše stihnu.Jsem ráda,že je víkend!Před chvilkou jsem přijela ze školy a udělala jsem si tousty. :)
U nás fouká vítr,ale už není taková zima.Už se těším až bude svítit sluníčko a já budu relaxovat na zahradě!:D♥
Dneska budu dělat angličtinu a nejspíš půjdu i ven. :) Podle počasí teda no :/ vypadá to,že bude možná i pršet ://

Jaké máte vy plány na víkend?:)

Yesterday! ♥

8.4.2013

8. dubna 2013 v 20:05 | Maky a Bety
Dneska se mic nechce psát ,tak aspoň fotka :))

7.4.2013

7. dubna 2013 v 14:10 | Maky a Bety |  Deníček
Ahoj,tak včerejší/dnešní večer jsme si užili! Sice mě to chvilkami nebavilo,ale to už je detail.Za chvilku mi dávají fotbal,takže budu hezky fandit♥ ! A nejspíš se podívám i na učení aby se neřeklo.Zítra totiž píšeme ze zeměpisu.Tak abych dostala aspoň 2 ! Ve čtvrtek zase píšeme čtvrtletku z češtiny,takže taky super. A myslím,že tohle nejsou jediné písemky za celý týden !Taky dostane čtvrtletky z matiky! Prosím aspoň za 3 !!
Počasí se nezměnilo.Včera i dnes ještě trochu poprchávalo.Doufám,že už bude hezky!Nesnáším takové počasí!Chci si hezky ležet na zahradě ! A ne takhle furt doma !

Co budete dělat vy?:)

Chci je! ♥

6.4.2013

6. dubna 2013 v 12:50 | Maky a Bety
Ahojda,tak už jsem vzhůru někdy od 10 hodin.Nasnídala jsem se a pustila se do uklízení :D .Dneska přijede Lukáš a bude tu i spát.Už jsem stihla vytřít podlahu,uklidit a vyžehlit prádlo! :D Tak doufám,že až přijede máma z práce bude mít radost.U6 se mi to blíží za chvilku budu dělat scio a talentovky.I když to neudělám,tak mi to nevadí,protože stejně chci jít na podnikatelskou.Včera jsem byla u zubaře a všechno v pořádku díky bohu !:D Pak jsme se ještě stavovali u babičky a jeli domů.:)
Už bych uvítala kdyby bylo hezky.Včera zase trochu pršelo,fakt skvělé počasí.Já už chci sluníčko !!
Ve škole už toho mám taky dost !! Už chci být v Anglii a Paříži !! A chci konec červa!

Co budete dělat vy dneska? :)


4.4.2013

4. dubna 2013 v 21:27 | Maky a Bety
Jenom naše kočka může ležet ve stole :D :D


1.4.2013

1. dubna 2013 v 8:56 | Maky a Bety
Ahojda,jsem doma už včera,ale nějak se mi na blog psát nechtělo.Tak píšu až dneska.Když se podívám do kalendáře a vidím duben a kouknu do zahrady a tam plno sněhu,tak co to sakra je?!Dneska jsem vstala už v 8:00 kdyby náhodou někdo přišel.Radši bych kdyby ne,protože už to nejsou ty Velikonoce co dřív.Tak řekněte přeci za vámi nepříjde dítě aby chtělo alkohol a ne vajíčka.Už fakt k nepochopení.Od roku to je horší a horší.Na 100 % přijede Lukáš. Teďka ležím a dívám se na televizi.Asi jediná věc ,která mě nikdy nepřestane bavit a to pohádky! :D V sobotu vypadalo,jak už bude hezky,ale to bylo takhle jeden den.Zítra zase do školy .Jsem fakt celá žhavá!

Přeji Vám hezké Velikonoce :) ať Vás kluci moc nevymlátí ! Nejlepší je nikomu radši neotvírat :D

Nádhera :)