Březen 2013

Betyňák :)

30. března 2013 v 15:00 | Maky a Bety
Miláček ♥ :))

29.3.2013

29. března 2013 v 13:00 | Maky a Bety
Revolta ♥

Když si to pustíš,tak pochopíš,že zpívá o pravdě! Jeho texty pravda jen! ♥

Podpis ♥ :))
A fotka s ním ! :)

28.3.2013

28. března 2013 v 20:06 | Maky a Bety |  Deníček
Ahojda.
Dneska v noci mi nebylo nejlíp,ale naštěstí jsem se ráno probudila a už mi bylo dobře.Odpoledne jsme jeli na nákup,protože mamka měla slevu ,tak jsme toho využili.Potom jsme šly s kamarádkou se projít.Příjdu a zmrzlá :// venku je fakt hnusně.U nás fouká vítr a mrzne :/ .Zítra jedu k babičce,tak nejspíš nastavým aspoň nějaké fotky ,které sem už chci dát delší dobu,ale nějak na to nebyl čas.Matika mi nevyšla ,ale za to jsem dostala ze slohu 1 což div :D .

Přeji vám hezké prázdniny a pěkné Velikonoce :)

Co budete dělat vy? :)


26.3.2013

26. března 2013 v 6:48 | Maky a Bety |  Deníček
Dobré ráno .:)
Za chvilku ''hurá'' do školy.Vůbec se mi tam nechce píšeme první hodinu z matiky a to já moc neumím,tak doufám,že to nějak zvládnu .Jediná pozitivní věc je ,že budu doma už v 13:15 !! Aspoň v jeden den budu doma dřív než ve 16:15 nebo ve 15:00 .
V březnu jsem moc článků nepřidala :/ a už budeme mít konec března ,ale když se mi prostě nechce ,tak se nudit nebudu.

Co budete dneska dělat vy? :)

Někde tam taky jsme!:D Užili jsme si to ♥ Revolta!:)♥

PŘIJATA !

22. března 2013 v 16:53 | Maky a Bety
Zdravím Vás.
Dneska moc nemám náladu na delší článek,takže to bude krátké.Ve středu mi už přišel dopis,že jsem přijatá na podnikatelskou školu! :) Takže jsem spokojená! ♥ :) A vím asi určitě,že tam půjdu ! :))
Přijímačky dělám ještě na pedák.

Vlasy!:)

18.3.2013

18. března 2013 v 16:15 | Maky a Bety |  Deníček
Ahojda .
Předem se chci omluvit,že píšu až dneska.Ale od středy jsem byla doma,protože mi nebylo dobře.Hrozně mě bolely záda a břicho.Něco vydržím,ale tyhle bolesti se vydržet nedaly.Ještě když ani prášek nezabíral.Doktorka si se mnou nevěděla rady a tak mě poslala do nemocnice na vyšetření,ale ani tam nic nezjistili.Dneska jsem byla ve škole a opět mě trochu chytlo břicho.Nevím z čeho :/ .Doufám,že už mi bude dobře !! Taky jsem nechtěla ani psát,protože jsem němal na nic náladu.

Zajímalo by mě jestli se všichni učitelé zbláznili nebo nám furt něco budou dávat.! Jako kdyby nestačili ty nevry z přijímaček a všeho okolo.To je furt strachu zda se někam dostanu a takový! A do toho ještě škola! Teďka ležím a odpočívám.Mám v plánu se podívat na něco z angličtinu,protože jí chci fakt umět nejlíp jak jen to jde! Taky potřebuji vysvětlit matiku,kterou vůbec nechápu,takže půjdu ještě ke kamarádce.Zítra budu brzy doma,takže jsem ráda! Máme 5 hodin a z toho 2 hodiny jdeme na nějakou výstavu,takže skvělé. :)

Jak se máte vy? A jaké je u vás počasí? Už jsem myslela,že nebude sněžit a u nás zase padají vločky a je hnusně! Chci už jaro, prosím!:(

Stejně jsou chlapy s dětmi nejroztomilejší !♥

12.3.2013

12. března 2013 v 19:59 | Maky a Bety
Dneska na článek nemám náladu,tak aspoň fotka.
Ona už neví kam by si lehla :D ležela v krabici od žehličky! :D


11.3.2013

11. března 2013 v 18:12 | Maky a Bety |  Deníček
Ahojda,tak chtěla jsem napsat ještě včera,ale protože mi vůbec nebylo dobře,tak píšu až dneska.V sobotu jsme nakonec jely s kamarádkou na diskotéku.V neděli jsem zase byla s Lukynem.A koukali jsme se na fotbal.Liverpool vyhrál 3:2 a ještě dal Gerrard gol z penalty! ♥ Tak co víc si přát,když vyhrajete nad týmem,kterému fandí batr! Díky kluci! ♥ Vsadila jsem si na basket všechny zápasy vyšly až na jeden to fakt naštve.
Dneska se mi vůbec nechtělo vstávat ještě když mi nebylo dobře.Bolesti břicha moc nepřestaly a ještě k tomu mě hrozně bolí záda a jsem unavená.Takže akorát ležím v posteli,ale trochu bych se měla podívat na učení,ale vůbec se mi nechce ! Ale podívám se na to snad a i na přijímačky.Jinak se k tomu nedokopu !

Po zápase♥

9.3.2013

9. března 2013 v 9:38 | Maky a Bety |  Deníček
Dobré ráno :)
Dneska jsem vstávala brzo ani nevím proč,když můžu spát déle.Ale nějak jsem se vzbudila a už nemohla usnout.Za chvilku si půjdu udělat k snídani tousty a kafe.Už jsem je dlouho neměla.Dívám se u toho na seriál.Počasí je u nás jako včera nesvítí sluníčko a není zima.

Dneska se možná ještě ozvu . :) Užijte si víkend:)


8.3.2013

8. března 2013 v 15:58 | Maky a Bety |  Deníček
Ahojda,tak konečně zase píšu.Ale prostě nemůžu psát každý den,protože buď přijedu dlouho a není na to nálada nebo se musím učit nebo udělat něco doma je toho dost.A k tomu ještě ty přijímačky o víkendu chci udělat toho už dost,tak snad se mi to povede ! Dneska jsem viděla na blogu śoutěž o nejhezčího psa,tak jsem tam přihlásila Dana ,tak co zkusit se má přece vše.Venku je sice zamračeno,ale není vůbec zima,takže jsem fakt ráda!Už se moc těším na jaro a ještě víc na léto !:)Přidávám zítra fotku toho trička co jsem si koupila před týdnem.Dneska je MDŽ ,takže jsem mamce koupila kytku,aby se neřeklo,že jí nic nedám ! :) A přece jen kytka potěší každou ženu ;) :)

A co vy budete dneska dělat? :)


5.3.2013

5. března 2013 v 13:44 | Maky a Bety |  Deníček
Zdravím Vás,tak před chvilkou jsem přijela ze školy.Původně jsem tam měla být déle,aby jsme se už začali domlouvat na ukončení devítky jenomže,protože tam půlka z nás nebude,tak jsem jela domů.Rozhodla jsme se konečně konečně podívat na DVD Londýn.Původně jsem si to chtěla dát s titulkami a anglicky,ale nejde to,takže to mám jen česky.Dneska je zase hezky akorát by nemusel foukat ten studený vítr ! Zítra přijede Lukáš,tak už se na něj hrozně moc těším.Jestli zítra bude hezky a nebude foukat vítr,tak se půjdeme i projít. :) Dneska se zase budu dívat na hokej,tak doufám,že Pardubice vyhrají i dneska !♥:)Taky snad už tenhy týden čekejte nový dess :)

A jak se máte vy? Jaké plány máte na dnešek? :)


3.3.2013

3. března 2013 v 14:22 | Maky a Bety |  Deníček
Ahojda,tak už máme březen ! Konečně už chci aby bylo teplo.Nevím,jak u vás,ale u nás včera bylo fakt hezky ,že svítilo i sluníčko.Dneska teda moc hezky není dokonce fouká i studený vítr ! :/ Před hodinou jsem přijela domů a už jsem stihla vybalit už nějaké věci :D . S nákupy jsem spokojená,protože jsme sehnala vše co jsem potřebovala! Až na dvě věci teda.Včera mi to uteklo rychle.Nejdřív jsem pomohla babičce s obědem a potom jsem byla s Lukášem.Když jsem přišla umyla jsem nádobí a dívala se na fotbal !♥ Vyhráli 4:0 takže radost veliká ! ♥ :) Pak jsem si ještě četla a dělala jsem si nějaké testy konečně ! :D
Dneska mám v plánu si tu uklidit a podívat se zase na nějaké testy a hlavně se podívat na ten seriál :) Večer jsem zvědavá na superstar.