Únor 2013

28.2.2013

28. února 2013 v 16:57 | Maky a Bety
Ahojda,tak jsem se rozhodla konečně napsat.Nepsala jsem,protože jsem na nic neměla náladu a nic mě nebavilo.A taky na to nějak nebyl čas.Dneska to je trochu lepší,tak jsem se rozhodla konečně napsat.Mám toho hodně na práci,mám se učit na přijímačky,číst knížky,dělat věci do školy .Je toho hodně.Teďka jedu na víkend do Dašic,tak nevím jestli něco přednastavím.Venku je fakt hezky! Jsem ráda,protože miluju teplo a nesnáším zimu ! Zítra si jedu ještě radši koupit kozačky kdyby náhodou napadnul ještě sníh,ale nejedu jen kvůli kozáčkám ještě potřebuju nějaké věci.Příští týden snad už odešleme ty přihlášky,protože ono se to nezdá,ale už zítra je březen ! Březen a my ještě nezačali ve škole připravovat na konec roku .
Dneska udělám nějaké věci do školy,uklidím a budu odpočívat,protože jsme ze školy unavená.

Jak se máte vy?:)

Vidím se v tom,ale tu fifu ještě nepařím :D:D

Od Lukáše:)

24. února 2013 v 17:00 | Maky a Bety
Slibované dárky ,které jsem dostala k Valentýnu! :))

Růže miluju prostě!!! ♥

Oblečení

23. února 2013 v 20:33 | Maky a Bety
1.Tričko z Takka bylo za 100,- tak neberte to :D a já miluju nápisy ♥
2.Tričko z Kenvala ,až zase pojedu někam na diskotéku,tak tohle bude první volba co na sebe :D! Za 200,-
3.Lehká mikina už jsem na ní koukala dřív,ale stála 600,- a tedka byla zlevněná na 200,-


Nákupy

22. února 2013 v 19:23 | Maky a Bety |  Deníček
Zdravím Vás
Tak před chvilkou jsem přijela z Pardubic a taky jsem si konečně něco vybrala! A zbyly mi ještě nějaké peníze,takže si můžu koupit tu masku na vlasy co dlouho už chci vyzkoušet! Koupila jsem si dvě trička a takovou lehkou mikinu:) Zítra vám to vyfotím.Ve škole to celkem ušlo .Tedka sedím a odpočívám ,protože jsem unavená,takže si ještě umeju vlasy a udělám kafe a zalezu do postele ! A možný i k tv ale spíše to vidím na skype s Lukym ! :) Není tak špatný nakupovat s klukem myslela jsem,že to bude horší ,ale dobrý :D :)

A jak se máte vy?:)

Tohle asi nikoho zajímat nebude,ale mě to hrozně mrí.Včera Liverpoolu chyběl jeden gol na to aby postoupili dál v Evropské lize !!! Celou dobu byli lepší a ten poslední gol prostě chyběl ! :( Slzám jsem se neubránila,protože fotbal je pro mě srdeční záležitost ♥ ↓ fotka po zápase :(

21.2.2013

21. února 2013 v 16:44 | Maky a Bety
Ahojda,tak se ozývám zase po delší době.Ale prostě jsem neměla náladu na to něco napsat a taky jsem byla hlavně unavená,takže se mi do ničeho nechtělo.Taky mě čekalo učení.Myslela jsem si,že druhé pololetí nám ti učitelé dají pokoj a bude to v klidu,ale prostě ne ! Fakt skvělé když má půlka třídy za 5 z češtiny a že to není poprvé !! A není to kvůli tomu,že se na to neučíme,ale kvůli jejímu hodnocení! Máte 10 vět určitě,z toho máte 5 dobře a 5 blbě,tak co je za logiku dát za 5 ?!Ještě k tomu na základní škole ! Před chvilkou jsem přijela ze školy konečně! Včera u nás byl Lukyn a fakt krásné dárky jsem od něj dostala !:) (takových kluků jako je on je málo!) Zítra snad pojedeme nakupovat ! Chci si už něčím udělat radost! :D Ze školy příjdu akorát nasraná a nic jinýho.

A jak se máte vy?:)


About weekend

17. února 2013 v 15:18 | Maky a Bety
Zdravím Vás.
Tak v pátek jsem odjela k babičce a dědovi.To by nebyli ČD kdyby zase neměl vlak zpoždění ! Když jsem jela zpátky,tak už to bylo na štěstí dobrý a přijela jsem včas ! V pátek jsem byla tak unavená,že jsem si akorát hrála se psem a chvilku si četla.V televizi nic moc nedávali ,tak jsem brzo usla.Spala jsem někdy až do 11 hodin to se divím,že mě nikdo nevzbudil :D hlavně,že jsem se vyspala.Pomohla jsem babičce s obědem a odpoledne jsem si zase na hodku lehla .Šla jsem s Danem ven (v poslední době mu občas není dobře,tak doufám,že už to bude dobrý),když jsem přišla ,šla jsem se podívat ještě na tele babička s dědou mají nový fakt krásný bejček ! :) Bohužel ho ale prodají .Umyla jsem si vlasy a dívala se na televizi.V neděli jsem zase pomohla babičce a jela jsem dřív domů ,přijela jsem někdy už 13:30.

Tedka čekám na fotbal už se ho nemůžu dočkat.Doufám,že mi to zlepší náladu a vyhrajou ! Musím se trochu taky podívat na učení. :)
Fotky žádné bohužel nemám nějak nebylo ani co fotit tak snad příště :)

Co děláte vy?


15.2.2013

15. února 2013 v 15:15 | Maky a Bety
Ahojda.
Před chvilkou jsem přišla ze školy a tedka jsem si byla připravit věci ,protože jedu k babičce a dědovi.Včera jsem byla s Lukášem,takže jsem neměla čas něco napsat,protože jsem si potom musela ještě dělat věci do školy.Jsem ráda,že je konečně pátek alspon se zase jednou pořádně vyspím.Dneska nějak nevím o čem psát.Články jsem nepřednastavila,tak až se vrátím tak se ozvu.

Mějte se hezky. :)


My two lovers ♥

13. února 2013 v 18:45 | Maky a Bety |  Deníček
Tak takhle se mnou spala a moc jsem se nevspala no roztahovala se přes celou postel :D ale je to brouček ♥

Lukyn ♥ skype :D

11.2.2013 /2.článek/

11. února 2013 v 18:27 | Maky a Bety |  Deníček
Zdravím,tak jak jsem slíbila,tak píšu.Myslela jsem si,že ve škole to bude v pohodě,ale už ráno se mi nechtělo vstávat,ale dala jsem si kafe a školu nějak přežila.Němčinu a protivnýho němčináře jsem taky zvládla.Jenom naši kluci jsou tak hrozně inteligetní se zamknout ve třídě a nechtít otevřít.Tak jsme přišly pozdě a hnedka ''Jdete pozdě'' tak jsem na něj vyjela,že jako co jsme asi měli dělat,když oni se tam zavřou a nechtěj otevřít dveře ! A to jsme nepřišly ani pomalu o minutu pozdě ! Sportovky mě taky docela vytočili ,můžu být ráda,že jsem je přežila ve zdraví,protože tomuhle se nedá říkat sportovky,ale zabíjení .To je tak když máte sportovky ještě s klukama.
Jsem ráda,že jsem doma a ležím ! Odpočívám na zítra se snad nemám co učit až na děják,ale na ten kácím,protože ten nám stejně odpadne (máme zase besedu) !
Večer hezky fotbal hrozně se těším,tak snad mi udělají radost a vyhrají ! Lukáš vsadil,že remizují ,takže mě tím trochu naštval,protože oni potřebují nutně tři body a ne jeden !

A co děláte vy?:)

:( ♥

11.2.2013

11. února 2013 v 7:18 | Maky a Bety |  Deníček
Dobré ráno,
Hnedka co jdu do školy ,tak mám 9 hodin,tak proč ne?! Vůbec jsem se moc nevyspala,tak jsem zvědavá ,jak to dneska zvládnu.Už aby byly zase prázdniny.Těm co je mají závidím! Taky už se těším až vypadnu z týhle školy a budu na střední,protože na základce už mě to vážne nebaví a není to jen kvůli škole,ale to je jedno.Venku je u nás furt sníh a já si musím vzít nike :D tak snad nezmznu .

Ozvu se snad až přijedu.Mějte se hezky :)

S takovýhlem úsměvem do školy vážně nejdu nebojte se:D

About yesterday

10. února 2013 v 13:19 | Maky a Bety |  Deníček
Zdravím Vás.
Tak včera jsem vstala někdy kolem až 12 hodiny,protože jsem šla spát někdy kolem 2:30 .Nemohla jsem usnout,tak jsem sledovala přátelé,klasika.Jsem zvědavá ,jak zítra vstanu v 6 ,když jsem si zvykla spát takhle dlouho a chodit spát taky dlouho.Včera jsem nejdřív byla venku potom jsem tu uklidila a umyla podlahu.Na konec jsme se s kámoškou domluvily a jely jsme na diskotéku.Všechno bylo fajn akorát proč za váma furt choděj nějaký kluci,když jste zadaná ?! :D To je jak naschvál !:D Ještě když za váma příjde kluk jestli nemám cígo ,když řeknu,že nemám,tak nemám! Těžké to asi pochopit,když se mě zeptal ještě 10x a ještě by mi za to dal prachy :D ještě mi řekne '' Nelži,tady má cígo každej'' tak já nejsem asi ta ''každá'' :D .Inteligentní lidi opravdu.Přijela jsem domů kolem druhé a šla ještě s Lukynem na skype.Vstala jsem někdy po 11 abych toho moc zase neprospala najedla se a umyla si vlasy.Za chvilku jdu uklidit ,umejt tu a přijede Lukáš. :)
Když bude nálada a bude se mi chtít napíšu večer ,ale pochybuju,ještě když se mám učit ://

Co máte v plánu vy? :)

I love this music ♥


Pedagogická X Podnikatelská

9. února 2013 v 15:00 | Maky a Bety
Přemýšlela jsem nad tím,že vám tu udělám článek dvou škol na které se hlásím.

Pedagogická

Začnu Pedagogickou. Učitelka jsem chtěla být už od mala a to je jediná profese ,která mi vydržela až do doby kdy jsem se měla rozhodovat kam dám přihlášky.Samozřejmě doma slýchám,že na tu školu nemám a že mě na ní nevezmou.Bohužel a upřímně vám řeknu,že tohle nepotěší nikoho,když vám tohle říkají vlastní rodiče.Ano,možná na tu školu nemám,ale chci to aspoň zkusit a ne si potom vyčítat,že jsem si tam já blbá nedala tu přihlášku ! Možná budu zklamaná a možná taky ne.
Proč jsem si tu školu vybrala?
Vybrala jsem si jí,protože mě hrozně baví opravovat třeba něčí sešity a hrozně mě baví angličtina ,kterou bych vážně chtěla učit ,ale jen na prvním stupni.
Záporné vlastnosti :
Je jich podle mě hodně nebo teda najde se vždy něco.První zápor je,že bych musela asi být na intru.Protože dojíždět každý den cca 25 km a přesedat asi 2 se mi moc nechce ,protože bych musela vstávat brzo .Další zápor je,že tam mají dlouho školu skoro každý den do 16 nebo 17 .Což mě od té školy trochu i odrazuje.
Přijímačky:
Jsou tam přijímačky z čj,m,obecné předpoklady a talentovky.Což je celkem dost na to aby mě vzali.
Celkový dojem:
Celkově na mě škola,ale působí dobře,ale nemyslím si,že by mě vzali.Ono totiž dostat se na tu školu je jedna věc ta druhá je jí taky dodělat !

Podnikatelská
Asi upřímně vám povím,že jsem o téhle škole nikdy nepřemýšlela.Vždycky jsem si říkala kam dám ty dvě přihlášky ( dřív se dávali tři) .Dostali jsme tu knížku kde jsou ty školy a já to zavezla dědovi aby se na to taky podívám a popřípadě mi poradil.Doporučil mi tuhle školu,ale já jsem nejdřív nechtěla spíše mi to přišlo dávat tam tu přihlášku z donucení.Ale po čase jsem se o ní začala zajímat víc.
Proč jsem si tu školu vybrala?
Jak jsem řekla vybral mi jí děda a rodičům se taky celkem líbila.Na konec se mi začala taky líbit kvůli jazykům .Snaží se vás tam naučit nejlíp jazyky a to se mi líbí ! Přece jen mě jazyky baví hlavně teda angličtina.A ještě když jsem se dozvěděla,že tam mají nepovinný jazyk španělštinu no nádhera.Tu jsem se vždycky chtěla naučit.Když jsme potom navštívili i den otevřených dvěří,tak jsem měla jasno,že na tu školu chci.
Záporné vlastnosti:
Podle mě asi žádné nebo jsem zatím žádné nenašla.Spoje tam jsou fakt krásné mám to cca 7 km ,takže je to v pohodě .Kousek od školy mám autobusové i vlakové nádraží takže je to v pohodě.A škola tam nejdýl končí 14:25 takže to je taky v pohodě.Ještě abych nezapomněla je to soukromá škola,takže se platí nějaké to školné,ale i to se dá zvládnout,protože se to může plati měsíčně což výjde okolo 1 500 .
Přijímačky:
Na této škole je dobré to,že nemusíte dělat přijímačky,ale berou vás tam podle průměru,který si myslím,že mám celkem dobrý,takže bych byla ráda kdybych se dostala.
Celkový dojem:
Na to že jsem na tu školu ze začátku nechtěla a spíše to bylo z nutnosti tak jsem si tu školu hrozně oblíbila a byla bych ráda abych se dostala ,tak uvidíme ! Škola se mi moc líbí a hlavně mě zaujala předmětama ,které se tam vyučují,tak doufám,že pokud se dostanu,tak nebudu zklamaná.

Měla jsem v plánu ještě i obchodku nebo sportovní školu,ale jelikož je to gympl,tak nevím zda bych se dostala.Chtěla jsem jít na sportovní školu,která by byla zaměřená na basket,ale to zase doma bylo '' A co si myslíš,že z tebe pak bude? '' .. ''Jak se tímhle uživíš?'' A takový.Ale je to věc ,která mě baví.8.2.2013

8. února 2013 v 12:43 | Maky a Bety |  Deníček
Ahojda ,tak prázdniny se mi hrozně krátí a už je přede mnou jen víkned a zase škola.Měla bych se podívat na češtinu a zeměpis,ale asi to nechám až na neděli neboť se mi ani nechce ! Včera jsem opět byla s Lukášem až do večera,tak se mi pak už nechtělo ani psát.Zase je tady sníh a já už nemám ani kozačky :D ,protože se mi tamty rozbily fakt super doufám,že to brzo roztaje nechce se mi kupovat nový :/ ! Dneska ještě nevím co budu dělat,ale chtěla bych si stáhnout nějaký filmy zase,ale nevím jaký ! :/ Nevíte kde bych mohla stáhnout navždy spolu s titulkama? Taky by to chtělo už nový dessing,ale jsem líná o něj někomu napsat ! Taky jsem se přihlásila na nějakou hru,ale ani kloudně nevím ,jak se to hraje,takže se v tom budu muset trošku poštourat ! :D
V pondělí mi má přijít ještě dárek pro Lukyho k Valentýnu,tak už aby to bylo,protože se to hrozně blíží ! ♥ Taky to musí být ve čtvrtek kdy mám nejvíc hodin !! :/ Tak snad s ním nějak budu i když asi jen chvilku..

Je úžasnej :O ♥

6.2.2013

6. února 2013 v 12:30 | Maky a Bety |  Deníček
Zdravím Vás.
Včera jsem se neozvala,protože prostě nebyl čas.Vstávala jsem někdy v 11 to jsem uklidila najedla se a jela jsem na rovnátka.Potom jsme jeli s Lukynem k nám a ten odjíždíl ve 20:45 a já potom už jen umyla nádobí a vyžehlila mámě prádlo.A už se mi pak na blog nic psát nechtělo ! :D Byla jsem unavená ,ale přes to jsem šla spát někdy v jednu :D .
Letí to už je únor a za chvilku začnou přijímačky .Jo je to sice za dlouho,ale už bych mohla taky začít něco dělat! Tak doufám,že se k tomu dokopu ještě tenhle týden ! I když už toho mám dost vyplněnýho,ale z matiky tam mám jen pár úloh :D
Stále mám rýmu a furt ještě kašlu.Takže moc ven ani nechodím taky tam je stejně hnusně ! Dneska se budu dívat na Anglie-Brazílie (fotbal) doufám,že bude hrát Gerrard! Jinak ať si mě nepřejou ! :D
Prázdniny se hrozně krátí grrr ! Už abych z tý školy vypadla a byla na střední,která mě bude bavit !

A co vy jak se máte?

True . !

4.2.2013

4. února 2013 v 15:33 | Maky a Bety
Ahojda :)
Včera jsem chtěla napsat večer,jak odjel Lukáš,ale nebylo mi vůbec dobře .Na štěstí mi už je líp.Už nemám kašel ani horečku,ale rýmu ještě jo,ale ne takovou jakou jsem měla včera! Asi mě uzdravil! :D Nevím jak vy,ale já mám tedka prázdniny,ale zatím si je teda moc neužívám.Na ten hokej jsme teda nejeli ani na nákupy.Zítra mám jet na ty rovnátka,ale moc se mi tam nechce.Když jsem se ráno probudila,tak venku sníh ,tedka jsem šla na poštu a zase pršelo a už to roztává,tak co je tohle za počasí?! Už chci jaro nebo léto !
Mohli by jste mi poradit nějakou online hru nebo film ,protože se nudím! :D Včera jsme se dívali na filmy a na fotbal a Gerrard dal z 30 metrů nádhernej gol no prostě nemilujte ho! :D Kdo nefandí nepochopí. :)

Určitě jsem měla z toho golu větší radost než on ! :DD

Trička

2. února 2013 v 12:47 | Maky a Bety
Konečně jsem se rozhodla jsem dát fotku našich triček.Upřímně mě se zase tak moc nelíbí.Taky jsme tam mohli dát ''Deváťák 2013 '' aby ta přední strana nebyla tak prázdná.
Tričko mi je větší :D bála jsem se aby mi pak nebylo malé kdybych si vzala menší velikost.1.2.2013

1. února 2013 v 11:01 | Maky a Bety
Zdravím Vás.
Tak to utíká hrozně rychle už je zase nový měsíc.Doufám,že únor uteče rychle,protože už chci březen a jaro ♥ a potom konečně léto ! Už aby to bylo hrozně se na něj těším ! Dneska vám přidám tu fotek těch našich triček. :) Venku už není žádný sníh a vypadá to jak když je jaro,ale ještě včera zase pršelo a foukal hrozný vítr! :/ Tak snad to bude lepší.
Není mi vůbec dobře,táta je nemocný a asi nás všechny nakazil fakt super,když máme ty prázdniny! Dneska jsem chtěla jet s mámou nakupovat nepojedeme nikam.V neděli mám jet s Lukym na ten hokej,tak doufám,že to vyležím,protože nepotřebuju celý den ležet !!

A jak se máte vy? :) Co plánujete? :)

Love this ♥