Leden 2013

31.1.2013

31. ledna 2013 v 7:11 | Maky a Bety |  Deníček
Ahojda.
Tak jak se dneska těšíte na vysvědčení ? Já no tak celkem,ale z některých předmětů ani nevím co mám.Z té slohovky jsem dostala 3- jsem byla totálně nasraná,protože to je hrozná kráva a to je u ní ještě slabý slovo.Nejdřív mámě dvě hodiny třídnických hodin a potom jdeme do kina.No moc se mi nechce,protože sedět skoro 3 hodiny v kině na takových tvrdých sedačkách,tak komu by se chtělo !Jsem ráda,že už budeme mít prázdniny konečně jarní :D to je máme brzo letos,myslím že minulý rok jsme je měli jako poslední ! :D Dneska přijede Lukáš a už jsme spolu půl roku bez těch pauz. ♥


About weekend and monday

28. ledna 2013 v 16:43 | Maky a Bety |  Deníček
Zdravím Vás.
Tak v sobotu jak jsem psala,tak přijel Lukáš se kterým jsem byla až do večera.Měl odjet v 20:45 ,ale odjel až někdy v 21:50 ,protože vlak měl 70 minut zpoždění !!! Ach ty dráhy ! Ale tak mě to vůbec nevadilo.Udělali jsme si salát s kuřecím masem,ale to maso se moc nepovedlo :D ale jinak to bylo dobrý.Někdy kolem půlnoci jsem zalehla ,protože jsem byla totálně unavená.
V neděli jsem měla jít v plánu ven,ale na konec jsem nešla,protože jsem nevěděla ,kdy se mají stavit kvůli hokeji.Na konec jsme odjížděli kolem 16 hodiny.A od 17 už hráli.Hokej byl fakt skvělý,vyhráli 4:1 a v neděli jedu s Lukym ,tak teda doufám,že nám to dopadne.Samozřejmě než jsme odejli musela jsem si udělat ''úkol '' ,protože jsme neuměli slovíčka,tak nám takto napařil úkol.Bože bez komentáře !Z hokeje jsme přijeli někdy kolem 20:30 ,takže jsem se najedla a šla s Lukym na skype a šli jsme spát někdy o půlnoci,taky dobrý,když vstávám 6:15 ! :D

Monday !
Ráno jsem se probudila celkem s dobrou náladou,ale po chvilce jsem z domu vycházela úplně nasraná ! Jenom já musím mít tak debilního bratra,který na mě začne řvát,že jsem ho vzbudila! Haha,jasně já co jsem byla celou dobu ticho abych nikoho nevzbudila.Hlavně,že když spím já,tak to on tu může řvát klidně na celý barák.Pak se do mě ještě pustila máma,takže já nasraná jak nevím co ! Potom příjdu na nádraží a vlak 20 minut zpoždění ,why not ?!!! Ve škole celkem v pohodě až na němčinu .Dneska neseřval mě,ale mýho kamaráda.Debil náš učitel ! A už konečně máme trička! Takže vám sem pak hodím fotku.Tedka jsem před chvilkou přijela a odpočívám ,protože jsem unavená ! Ještě,že zítra máme jen 5hodin díky bože !

A co vy? :)

Moc jí chci ! ♥♥


26.1.2013

26. ledna 2013 v 12:50 | Maky a Bety |  Deníček
Ahojda.
Tak ve škole jsme měli tento týden celkem pohodu,protože byli na lyžáku,tak nás tam moc nebylo.Teda bylo,ale proč začínat něco novýho,když tam nejsme všichni.Taky nám přišli trička a přišel za námi zástupce,že chce ty peníze ,my samozřejmě nevěděli o tom,že je máme přinýst.Určitě nebudeme nosit (jedna osoba teda) v peněžence 4 000 ! Holka co to měla na starosti byla na lyžáku a vysrala se na to.Takže nás seřval,že žádný trička nebudeme mít,že oni u sebe 4 000 nemají a že je pošle zpátky a takový.Fakt debil tohle! Takový kecy hlavně,že si kupujou notebook !!! Tak nakonec nám to zaplatil třídní,takže jsme rádi ! :)
V pondělí už je konečně budeme mít,tak pak dám fotku.
Teďka zrovna uklízím a táta na mě ,když mě viděl,jak gruntuju '' Přijede Lukáš?'' :DDD to je jak kdybych nikdy neuklízela! :D Ale ano přijede,takže se těším.
Zítra jedeme na hokej! ♥♥ Taky se moc těším ! A 3.2. znovu !:)
Potom taky s mámou na nákupy o prázkách,tak co víc si přát?
Jen asi to aby tohle už skončilo..před skoro dvouma měsíci mi umřel strejda.. a dneska teta?...tak co to je.. :(

Jak se máte vy? A vaše plány?:)

Jo asi tak :D:D

22.1.2013

22. ledna 2013 v 14:56 | Maky a Bety |  Deníček
Zdravím Vás .O víkendu nějak nebyl čas se ozvat neboť furt bylo co dělat a nebo se mi nechtělo psát.V sobotu jsem se dívala na fotbal,který jsme vyhráli 5:0 a ještě když miláček dal gola,tak nemilujte ho! :D ♥ Miluju fotbal.! Pokud se nemýlím,tak jsme s tátou sledovali i hokej,ale nevím už kdy,ale prohrali jsme ;/.V neděli u nás byl Lukyn,takže taky nějak nebyl čas se ozvat! :) Včera se mi ani nechtělo psát.Ještě když vím,že sem pomalu nikdo nechodí sama neívm,jak zvýšit návštěvnost.Zítra zase přijede Lukyn,tak se na něj hrozně těším! ♥:))
O víkendu budu v Dašicích ,tak možná něco přednastavím a v neděli hezky na hokej ! Konečně! Poprvé za tuhle sezonu jedu na hokej :D minule mi nebylo dobře -_-.
Taky jsem měla v plánu dneska už odstrojit stromeček,tak snad už mi to výjde! :D Šla jsem si lehnout,ale můj bratr mě za půl hodinu vzbudil .Řve na mě jestli spím bože to je otázka a pak tu řve na celej barák.why not? Debil.
Bohužel už nemůžu usnout.Včera jsem byla skoro až do půlnoci na skypu :D a v sobotu(neděli):D někdy do 2 ráno :D:D pohoda . :))

A jak se máte vy?
Úžasní jsou spolu!:)

18.1.2013

18. ledna 2013 v 22:25 | Maky a Bety |  Deníček
Ahoj,tak konečně jsem se dostala k tomu napsat vám nějaký článek.Po pravdě jsem ani neměla v plánu dneska ještě něco napsat.Za chvilku se chystám spát,protože jsem se moc nevyspala i když jsem vstávala dýl a jsem nějaká unavená.Konečně si zítra pospím ! A ano i konečně mám pokoj od učení !!! Snad teda! Ze zemáku jsem to dala za 2 ,takže mám i 2 na vysvědčení,takže co víc si přát? A i za 1 z AJ ! Takže pohodička! :))
Dneska jsme psali slohovku na téma můj vzor většině je jasné koho jsem psala:D a možná vám tu slohovku i sem dám.Dneska hrozně blbne FB ! Až mě to úplně deptá,protože já na tohle nemám nervy!Zítra mám v plánu jít ven a dívat se na fotbal pokud ho neodloží !! :/ A v neděli zase přijede Lukyn,takže se těším! :)
Dneska má svátek můj strejda ,který tu už není.Ani nevíte jak moc mi chybí.Tak mu přeji až tam nahoru všechno nejlepší.Všem nám tu moc chybíš! ;(
Jinak venku je celkem zima a sníh se furt drží což já z toho nejsem dvakrát nadšená,protože zimu nesnáším ! Za týden jedu zase do Dašic .:)

Nějaké filmy na doporučení ? Nemám se už na co dívat !!16.1.2013

16. ledna 2013 v 20:16 | Maky a Bety |  Deníček
Zdravím Vás.
Dnešek patřil k dnům kdy jsme naštěstí nic nepsali a nikdo nezkoušel.Asi se stal zázrak ! Za to zítra toho mám hodně zkoušení z písničky,čtvrtletka z čj,němčina-slovíčka, 3trasy nazpaměť naučit.Ano na němčinu se učit nehodlám,protože to nemá cenu ! Po škole jsem byla s Lukášem ! Nejkrásnější den s ním ! Když jsem s ním jsem opravdu šťastná bez něj jsem taková smutná,nic mě nebaví.Zítra zase přijedu někdy po čtvrté hodině.A jen co přijedu se mám učit na angličtinu a zeměpis ! Fakt super ! Už aby byl konec ledna ! Dneska není moc o čem psát.Tak snad zítra napíšu víc. :)

Nejšťastnější s ním ! ♥

Momentka házel mi zrovna plyšáka :D a povedla se:))

15.1.2013

15. ledna 2013 v 13:40 | Maky a Bety |  Deníček
Zdravím Vás.
Důvod proč jsem včera nenapsala byl,že jsme přijeli někdy kolem 17 hodiny z divadla a mě už se nechtělo nic dělat.K tomu jsem měla ještě dělat referát,takže asi chápete,že jsem už na článek neměla náladu.Dneska jsem konečně doma dřív než ve 15 nebo dokonce až někdy po 16 hodině !! Dneska mám v plánu uklízet,protože zítra přijede Lukáš! :D A taky musím napsat sloh-charakteristika můj vzor(určitě netušíte koho budu psát :D ) .No a pokud to výjde,tak půjdu ještě ke kamarádce ;).Fakt skvělé ,když se v neděli učíte až do půlnoci a ten debil vás nevyzkouší a ještě vám řekne ''V pátek Markéto '' tak určitě ! Taky bych už konečně mohla dočíst knížku a učit se na ty přijímačky ,ale já ne a ne poslechnout !
Taky je u vás sníh? U nás bohužel ano,nesnáším ho ! -_- Už chci jaro a nejlépe LÉTO ! ♥


13.1.2013

13. ledna 2013 v 13:46 | Maky a Bety |  Deníček
Ahoj,dneska jsem byla vzhůru už někdy kolem 9 hodiny.Když je ta škola a zvykla jsem si na to vstávání,tak už moc dlouho nespím.Někdy v 1:30 mě chytlo hrozně břicho hrozná bolest jestli ještě jednou mě takhle bude bolet,tak jdu k doktorce,protože tohle nebylo poprvé ! Moje plány jsou na dnešek jasné.S Lukym nikam nejdeme,protože mu není dobře.Jo mrzí mě to,ale tak když mu není dobře.Už mi chybí,tak snad příští týden ! Co mám na práci dál učit se zeměpis !!! Nesnáším ho ! A v 14:30 už mi dávají můj milovaný fotbal na který se těším už týden ! ♥ Takže učení jde na chvilku stranou.Potom se jdu opět učit dokud něco nebudu umět ,tak spát prostě nejdu ! Už abych měla vše za sebou a byla přijatá na škole,protože tohle je o nervy! A ty mám jen jedny !

Však proč ne ! Proč bych se neměla naučit celej sešit ,že? Já přece nemám nic jinýho na práci než váš předmět,že pane učitele.Klid ještě půl roku a tohodle debilního učitele už neuvidím.


Ano a kočička si hezky leží ! Ta se má nejlíp ! Ta mě hezky hlídá abych se učila a neseděla u počítače :D momentálně spí,tak jako vždycky.Miláček to je ♥


Příběh nebo osud? Toť otázka.

12. ledna 2013 v 20:44 | Maky a Bety
S Lukášem jsme se tenkrát znali jen ze základky a to jsme se ani vůbec nebavili.On byl takový ten machýrek co se rád předvádí.Nikdy jsem si nemyslela,že s ním něco budu mít,ale osud nás k sobě stejně spojil.Tenkrát jsem ho měla přidanýho na facebooku.Párkrát jsme si něco lajkli nebo okomentovali,ale nepsali jsme si.Potom začalo mistrovství světa ve fotbale a on tam měl status na Ronalda.No prostě ho urážel a já jsem takový typ člověka co se ho prostě zastane!A tak jsem tam napsala a potom mi on nebo já (už si nepamatuju kdo) napsal do chatu.Říkám si to bude jen takový to psaní o fotbale a zase to skončí.Ale ono ne.Druhý den napsal znova a už to nebylo jen o fotbale.Po pár dnech mi napsal''Hrozně moc mi na Tobě záleží ale je to divný,když tě ani neznám'' nevěděla jsem co na to napsat.Začaly prázdniny a tudíž jsme se domlouvali na venku.Blázen on za mnou jel na kole 28 km ,aby mohl být se mnou.To bylo tak hezký od něj.Měli jsme sraz v 13:45 a on furt nikde už jsem měla strach,že někde zabloudil.Když jsem mu už volala,tak mi to típnul a pak už jsem viděla,jak tam někdo jede.A říkám si to už je snad on! A taky že jo.Zabrzdil tak,že si rozbil kolo.Celou cestu jsem se tomu smála.Měla jsem v plánu ho obejmout a dát mu pusu,ale v tu chvíli jsem byla prostě mimo on byl tak úžasnej ,roztomilej,že jsem se zmohla jen na to blbé ''ahoj''.Potom jsme šli kousek od sebe a on mě z ničeho nic najednou chytnul za ruku v tu chvíli jsem byla tak strašně moc šťastná.Sedli jsme si a povídali si on si mě k sobě přitáhnul a chtěl pusu nejdřív jsem uhla,protože prostě jsem si v tu chvíli vzpomněla na někoho jinýho,ale pak jsem si řekla,že bych toho litovala a dala mu tu pusu a ne jednu.On se furt chtěl koupat,ale já nechtěla ,kdo by se v tom koupal,když to bylo tak špinavý!On šel vyzkoušet tu vodu a já ho tam trochu strčila a on tam spadnul samozřejmě v kapce peněženku a mobil.No jo stalo se !Taky mi to do teď vyčítá !První den s ním utekl strašně rychle.Furt mě lechtal,smál se na mě,tak krásně!A já v tu dobu byla šťastná,jak nikdy před tím!Pak mi odjel a najednou mi po něm bylo smutno.Věděla jsem,že ho musím mít za každou cenu pro sebe! Přijel a hnedka mi napsal.Stále jsme si psali a chodili ven.Samozřejmě jsem na něj vždycky čekala já,protože on měl vždycky zpoždění!Bylo hezké s ním být,ale těžší žít s pocitem,že není můj.Bylo to takové víc než kamarádi míň než vztah.Mohla jsem jen doufat,že spolu někdy budeme.V den mých narozenin mi přišla smska a byla právě od něj!A já dostala ten nejkrásnější a to JEHO! Nejlepší pocit,když jsem s ním a vím,že je jen můj!Od té doby jsme spolu zažili hodně.Asi 3 jsme se rozešli .Ale víc převažovaly ty hezké chvilky.Je krásný,když s ním jsem a on mi říká,že je rád,že mě má,jak moc mě miluju,tak moc hezky se to poslouchá!Nebo ty jeho smsky ♥ ! To je tak krásný,že mě vždycky dokáže rozbrečet.Nebo jak mi půjčil kapucu abych nezmokla.Jak si mě chrání a každýmu kdo jen o mně trochu zavadí by hnedka vyškrábal oči.Už to bude půl roku bez těch pauz co mě dělá šťastnou.S ním jsem toho zažila tolik!To co nikdy s nikým jiným!Nebo jak mě vždycky zlobí s tím,že nesnáší Liverpool a dělá si ze mě srandičky.Když jsem naštvaná,tak si mě hnedka udobřuje!To jen on mě nese v náruči abych vyhodila papír od dárků.A mnoho dalšího ! Vím,že se opakuju v těhle slohovkách,ale nejde ten vztah popsat.Každý mi to nepřeje,protože si myslí,že mi ublíží,ale to už snad neudělá!Miluju ho tak moc,že bych pro něj udělala cokoliv na světě!S nikým jsem nebyla až tak moc šťastná ♥.

12.1.2013

12. ledna 2013 v 17:31 | Maky a Bety
Zdravím Vás.
Dneska jsem vstala fakt brzo až jsem se i divila.Byla jsem někdy v 8:30 už vzhrůru asi to bude tím,že jsem šla spát někdy v 23:30 a taky jsem spala odpoledne.Dneska se celý den akorát nudím ! Nic mě nebaví ! Dívala jsem se na film never back down 2 (konečně jsem se k tomu dostala).Potom jsem si dělala výpisky z toho co se budu učit na zeměpis!Opravdu se nehodlám učit vše! Věděla jsem,že ten debil mě bud zkoušet!Měla jsem v plánu se učit už dneska,ale vůbec se mi nechce.
Každý sleduje volby i u nás a upřímně je mi jedno kdo vyhraje,protože já volit stejně nemůžu !:D V televizi taky nic nedávají,takže si akorát pustím novu a četníky to asi jediný dneska budu sledovat.
Taky chystám asi nechat udělat dess přece jen tenhle už jen starý.A chce to změnu ! Zítra se mám učit,pak jsem chtěla být s Lukášem ,chtěla jsem sledovat fotbal no jsem na to zvědavá ,jak to všechno stihnu !

To je miláček tohle miluju ho ♥

11.1.2013

11. ledna 2013 v 7:15 | Maky a Bety |  Deníček
Zdravím Vás.
Za chvilku jedu do školy,jedeme autem,tak mám ještě čas napsat vám článek.Doufám,že v druhém pololetí budu mít čas na psaní víc článků.Doufám teda ,protože se ještě budu muset učit na ty přijímačky i když je dělám až v dubnu,ale však už je leden.Všichni teďka blázní s písemkama fakt hrozný!Včera mě opět naštval náš skvělý pan němčinář.Člověk tam příjde a hnedka ho pošle si sednout jinám a když se zeptám proč jako,tak mi ani neodpoví.Příště si sedím stejně na svém místě.On si asi myslí,že když mě posadí jinám,že si nebudu povídat s Tomášem jste na omylu pane učitele budeme si povídat i když sedí na jiný straně než já ! :D
Jsem zvědavá kdo mě naštve dneska.Samozřejmě máme zeměpis celá nadšená jsem z toho.Kdybych věděla,že jedeme autem,tak si ještě pospím,ale to nevadí .
Známku z fyziky mám uzavřenou,tak jako vždycky pan učitel je takovej vždycky!:D Je hodnej,že už nás nechá bejt!Mám za 2 i když jsem chtěla za 1 ,tak už se s tím nic nedá dělat.Taky doufám,že mi ta čarodejnice dá za 3 z češtiny kráva jedna! Nemám slov na ní!

Užij si poslední den ve škole v týdnu ! :)

Moje dvě platonické lásky! ♥

9.1.2013

9. ledna 2013 v 16:33 | Maky a Bety |  Deníček
Zdravím Vás.
Před chvilkou jsem přijela ze školy a řeknu vám,že jsem ráda,že jsem doma! Ze slohovky mi dala 2 ,takže jsem ráda za týden máme mít další slohovku na téma '' Můj vzor'' super,alspoň ,že vím o kom budu psát!Zadala 4 témata,ale pro mě je tohle asi nejlepší řešení !Na zítra si musím udělat úkol z matiku a naučit se na češtinu ! Už bych vážně zase chtěla prázdniny,protože to raní vstávání mě jednou zabije-_-.
Zítra mám zase do 15:35 skvělé ! Jako každý čtvrtek.V pondělí jedeme do divadla,takže příjdu o němčinu ani nevíte jak jsem ráda!! :) Tedka odpočívám a piju kafe.Co jinýho taky ,když venku je hnusně.
Celkem by mě zajímalo kdy hodlá máma odstrojit stromeček :D
No a co moje testy? No jak to říct moje předsevzetí nevydrželo moc dlouho ! :D Dělám akorát češtinu a všeobecné,protože v matice absolutně nic nevím! A k tomu to dělám jen občas ,protože mě to nebaví! :D

Taky bych chtěla oživit nějak blog hlavně aby bylo víc návštěvníků,ale nevím jak...Jaký koliv nápad beru ;-)) !!!


Jak se máte vy? :)

Jednou jsem dostala jednu od kluka,ale taky bych si jich přála víc,ale i tak jedna potěší ♥


7.1.2013

7. ledna 2013 v 15:16 | Markét. :) |  Deníček
Zdravím Vás.
Na to,že jsem spala necelých 7 hodin,tak jsem se celkem i vyspala,ale ta představa,že zase usednu do lavice byla hrozná.Přesně jsem vědělala,že mě dneska někdo nasere a taky že jo a proč by ne dvakrát,že?!Nejdřív češtinářka,která nakonec písemku odložila a já jak debil se na ní učím! Potom mě nasral nás zeměpisář,který je na mě už od 7 třídy zasedlený why not?!Strašně by mě zajímalo co mu je do toho s kým jsem ve svém volném čase ,fakt debil !Potom mě nasral němčinář,který si zase vymyslel,že mu ústně popíšeme 2 cesty německy ano fakt hip hip hurá a to máme mít na příští pondělí slovíčka opět why not? ! Omluvte mě ,že jsem sprostá,ale dneska mě to fakt dostalo!A to jsem tam byla poprvé v letošním roce!
Co dneska v plánu? Vůbec nevím asi se podívám na něco do školy ,aby se neřeklo a uklidím si tu! Budu si taky číst,abych to už mohla vrátit do knihovny.


Ještě pár dárků ..:)

6. ledna 2013 v 13:07 | Maky a Bety
Ahojda,tak už jsem se dokopala k tomu vám nafotit ještě zbylé věci,které jsem dostala před týdnem.¨
1.Play boy,obě hezky voní. :)
2.Adidas to samé jedna voňavka druhý sprchový gel
3.Řasenak čekala jsem od ní víc,ale není špatná a tužka na oči(nezkoušela jsem jí ještě)
4.Sluchátka,potřebovala jsem. :))4.1.2013

4. ledna 2013 v 16:21 | Maky a Bety |  Deníček
Zdravím Vás.
Tak konečně jsem se dostala ke článku . :) Ve středu jsem odjela do Dašic a přednastavila jsem jen pár fotek ,aby se neřeklo.Ani mi nepříjde,že je nějaký nový rok.Já doufám,že vy jste si Silvestra užili víc než já ! Doufám,že tento rok bude pro mě lepší než ten minulý doufám! A ano už jsem se rozhodla začnu se dívat na ty testy,protože spoléhat na to co umím nemá cenu,takže jsem si řekla,že každý den si dám 10 otázek z ČJ,M,Všeobecné a rovnou si to i zkontroluju !Jsem zvědavá ,jak dlouho mi to vydrží ;D .Jinak mi už příjde,jak kdyby bylo jaro a já jsem i ráda,že není sníh a není taková zima,protože já zimu nesnáším !
Taky bych se měla začít učit to brzo,když je leden hmm :DD.Ne musím se na to podívat.Tedka jak jsem byla u babičky,tak jsem se podívala do školy alspoň. :))

http://data.whicdn.com/images/30544713/tumblr_lx7rsfQvmC1qdh0v6o1_500_large.gif Tak mi řekněte jak tohle nemám milovat? :D Nejlepší ♥ !

Když je nuda :)

3. ledna 2013 v 17:00 | Maky a Bety
Miluju fotit slunce ! ♥


Betynka :))

3. ledna 2013 v 14:00 | Maky a Bety
Nejvěrnější kočka a mazel ♥


Slunce. :)

2. ledna 2013 v 17:00 | Maky a Bety
Miluju takovýhle fotky ♥ !!
Hezký Nový rok vám přeju !! :))