Prosinec 2012

Ohlédnutí za rokem-2012

31. prosince 2012 v 15:42 | Maky a Bety
Ahoj .:)
Je to vůbec možný,že je zase konec roku pomalu ? Tak rychle to utíká.Ani nevím co bych k tomu napsala v roce 2012 jsem si prožila své.Prožila jsem opět tolik zklamání,podvodů,lží a takový.Vlastně jsem ani nebyla ,tak moc šťastná jako jsem teďka.Vlastně jsem šťastná,tak na půl.Můžu být šťastná za to,že jsem s ním a že mám ty nejlepší kamarády!Ale člověk ,který tu už skoro měsíc není mi tu tak moc chybí,že to snad ani není možný.Není den kdybych si na něj nevzpomněla.Bude to už měsíc a já se s tím prostě nikdy nesmířím.
Asi nemá cenu si dávat předsevzetí,ale dám si je! A opravdu budu se už trochu učit teďka mi jde už o vše a začnu už s těma testama! Doufám teda!Buď se dostanu a nebo ne to už je na osudu.
Doufám,že 2013 bude lepší rok a konečně už žádný trápení.Kéž by..
V sobotu jsem večer byla na té diskotéce vše bylo fajn až na pár drobností.V neděli jsme byli na nákupu a pak jsem byla s Lukym♥ .Ještě jsem mu koupila dres a něco s Barcelonou.Stejně jí nikdy nebudu mít ráda!:D

Takže bych vám chtěl popřát krásného Silvestra podle vašich představ (bohužel můj nebude ,jak jsem chtěla) do Nového roku hodně štěstí,zdraví,lásky a úspěchů . :))
A myslete taky trochu na ty psy ,když pálíte ty petardy...

Happy New Year ! PFF 2013 !

Taky takovou chci ♥

29.12.2012

29. prosince 2012 v 14:17 | Maky a Bety |  Deníček
Zdravím Vás.
Důvod proč jsem včera nenapsala byl ten,že jsem ležela celý den v posteli ! Někdy do 2:30 jsem byla na skypu,pak jsem se snažila usnout,ale prostě jsem neusla.Potom jsem někdy kole 4 hodiny šla zvracet a takto asi 5x.Usla jsem někdy až v 8 hodin a měla jsem i horečku! :/ Dneska už mi je na štěstí dobře.Nejvíc mě naštvalo,že jsem včera měla jet na hokej a nejela jsem nikam a zrovna ,když vyhráli !! Mám tolik plánů dneska chci jet roxet ,zítra nákupy,potoms Lukym a na silvestra jsem taky chtěla být s ním,tak se ještě uvidí,jak to vlastně bude!
Teďka piju čaj ,aby mi fakt bylo dobře! :) A dívám se na novu ,kde dávají zítra to roztočíme drahoušku !:D Viděla jsem to tolikrát a stejně se vždycky zasměju . :D

Ještě ze Štedrýho dne. :)

Vánoce 2012

27. prosince 2012 v 15:38 | Maky a Bety
Ahojda,tak už jsem po třech dnech dokopala k tomu napsat Vám o Vánocích !:D Jen upozorňuju bude to dlouhé ! :D

Dřív jsme strojili stromeček alspoň dva tři dni dopředu,ale už nějaký rok ho strojíme na Štědrý den.Ani letos to nebyla vyjímka.Vstala jsem už kolem desáté a šla zapnout televizi.Nikdy z pohádek nevyrostu!:D Protože to je to nejlepší ,když si vezmete cukroví lehtete si k televizi a nic jinýho nevnímáte než pohádky! Táta po chvilce přinestl stromek.Celkem dobrý ne,když jste vyšší než stromek? :DDD Máma myslela,že tátu zabije! :D Ale co stromek jako stromek.Ustrojila jsem stromeček a dívala se na pohádky.Před jednou hodinu jel taťka pro babičku (máme jí tu každý rok).Kolem 15:30 přijela mamka z práce a už jsme to začali chystat.Salát jsme měli udělaný už den předtím ,protože by jsme to absolutně nestíhali.Už takhle jsme jedli někdy kolem 18:00.Najedli jsme se.Já s mamkou řízek a salát.Taťka,babička a brácha měli kapra.Samozřejmě si na něj stěžovaly,že byl samý bahno.Jojo,proto já nejím kapry.:D Potom začalo rozbalování dárků pro mě to bylo prostě o ničem,když jsem věděla co dostanu.Čekala jsem,že mě něco překvapí,ale bohužel ne! Dostala jsem skoro vše co jsem si napsala akorát mi chyběla kosmetika,oblečení,dres Gerrarda,matrace (kosmetiku,oblečení a tu matraci ještě dostanu snad).Po dárcích jsme se přesunuli k televizi.Dívali jsme se na pohádku o 12 měsíčkách.Letos jsme poprvé vynechali popelku!:D Potom jsme se dívali na Pelíšky a pak jsme šli spát.Spala jsem v obýváků ,protože u mě spal táta.No vůbec jsem se nevyspala! Celou dobu jsem se sebou házela ze strany na stranu a pak mi i byla zima! Kolem 7:00 odešel bratr do práce,tak jsem si šla lehnout k němu!
A za ty poslední dny jsme včera byli u dědy a jinak mi není nejlíp bolí mě v krku a mám rýmu.Jsme na tom s Lukášem stejně no! :D
A tedka fotky. :))

To tam ještě nebyly moje dárky :D
Takhle jsem byla oblečená . :)
Stromeček :))
Mobil-nakonec mám jiný,ale i tak jsem s ním spokojená,jen se musím naučit na něm psát a nejde se mi připojit k wifi :/
Kalendáře-jeden se psy a druhý s LFC ♥
Šátky- s anglickou vlajkou a jeden od paní doktorky!:)
Flashka-brácha se trefil i do barvy navíc je 32 G!
Povlečení-nechtělo se mi fotit,ale už ho mám převleklé nejlíp se v něm spí ! :D
Hrneček-nechtěla jsem ho,ale když jsem ho viděla,musela jsem ho mít! :D
Knížky-to už je tradice 3 jsou od Stínila(můj nejoblíbenější spisoval) jedna o fotbale ♥ a o psech nesmí chybět!:D
A pak jsem ještě dostala peníze :) a to oblečení a kosmetiku dostanu až pojedeme na nákupy .:) Snad i tu matraci.
Jsem spokojená ! I když mě mrzí,že už to není takové jaké to bylo dřív.Všichni tedka jen prosedí u PC! A děti co dostanou dotykáč,IPOD a takový si ještě stěžují !!

A co jste dostaly vy? :)) Kdo si to přečetl tak má můj obdiv ! :D

25.12.2012

25. prosince 2012 v 17:53 | Maky a Bety
Zdravím vás.
O Vánocích vám napíšu asi zítra.Tenhle článek se týká co jsem dostala od přítele a kamarádek. :)
Jinak doufám,že si užíváte svátky,tak jako já ! :))

Od Lukyho jsem dostala plyšáka a ty delfíny a ještě knížku.Vážně mě mile překvapil a ještě ten plyšák voní jako on ♥ !!Tak co víc si přát? Když mám jeho !
Od svojí nejlepší kamardky jsem dostala toho pejska a svíčku . Ano miluju plyšáky a svíčky!!! :D
Od další kamarádky jsem dostala ty kytičky do vody(ještě jsem to nezkoušela :D) a ty brýle ,nojo co chcete když je prdlá ! :D Ty brýle asi neunosím přece jen takový blázen nejsem. :D
A od poslední kamarádky naušnice a slony.Miluju slony! :D ♥


24.12.2012

24. prosince 2012 v 11:49 | Maky a Bety
Ahojda,tak jsme se zase po roce dočkali.Vstávala jsem někdy kolem desáté hodiny a konečně jsem se vyspala.Teďka se dívám na pohádky! :D A už jsem ozdobila stromeček,který je letos menší ,že i já jsem větší. :D Pak vám ho vyfotím.
Včera nebyl nějak čas napsat,byla jsem s Lukym.Dostala jsem od něj krásnýho plyšáka,který voní jako on a pár drobností ještě.:))
Včera když jsem přijela,tak jsem počkala na mamku a pomáhala jsem jí se salátem,protože je dneska v práci a přijede kolem 15:30,tak aby jsme vše stihli.Kolem 14:30 zas jede táta pro babičku.:)
Už se těším na dárky i když vím co dostanu! :D Stejnak tam bude i nějaké překvapení tedy alspoň doufám.:)
Omlouvám se,ale desing asi nebude.Nemá mi ho kdo udělat zatím,tak snad déle.

Chtěla bych vám popřát krásné Vánoce ! Ať dostanete to co jste si přáli.A hlavně štěstí,zdraví a lásku! To je důležité!!:)))
Užijte si dnešek ozvu se asi zítra!! :))

Hehe :D tenhle mě naštívit jsem nejšťastnější STEVEN ♥ ↓ :D

22.12.2012

22. prosince 2012 v 10:56 | Maky a Bety |  Deníček
Ahoj . :)
Tak dneska jsem už vzhůru někdy od 8 hodin -_- .Táta když jel k babičce ,tak mě vzbudil a já už nemohla spát.Tak jsem vstala dala jsem si kakao a nasnídala jsem se.Uklidila jsem si pokoj,vysála pavučiny a teďka mi už jen chybí umýt podlahu a můj vánoční úklid je hotový ! Hip hip hurá ! :D Kolem 13:00 má přijet babička s dědou,takže cukroví to zase přiberu :D:D .Jinak mám v plánu sem přidat ty fotky,tak snad na to bude čas i nálada.
Dárky už mám všechny zabalené a přemýšlím ,že jestli se budu nudit,tak zabalím i nějaké dárky co má mamka pro bráchu,taťku atd.
Všichni teďka píšou,jak přežili konec světa.Bože! Nikdy jsem na tohle nevěřila.Nevím jak vy.
Taky pro vás chystám nafotit co jsem dostala k Vánocům od kamarádek.
A možná bude i nový dessing,ale to se ještě uvidí.
Jinak už se těším až budu zdobit stromeček a dívat se na pohádky.To je jediná vyjímka kdy vstanu dřív! :DD
A co mám dneska v plánu?Vidím to sledování fotbalu ! :) A kdo ví co dál . .

Co máte v plánu vy? :)

Z brusláku :) moje spolužačky,pár jich tam chybí .:)

Jak být šťastný/á ?

21. prosince 2012 v 19:03 | Maky a Bety
Takový zase jeden můj článek na přemýšlení.

Vzpomínám si,když jsem ještě byla malá,jak jsem byla šťastná.Nic mi nechybělo jen táta ,který s náma pár let nebydlel.Měla jsem tak úžasný dětství.Chodila jsem ven,byla jsem se zvířaty a na počíta? U počítače jsem byla jen,když jsem byla u táty což bylo jednou za 14 dní.
Pak jsme se přestěhovali a čím víc jsem byla starší tím víc to bylo horší.Začaly samé problémy kvůli tomu jsem to začala řešit chlastem a cigaretama.Díky bože,že jsem pochopila,že to k ničemu nevede !
Kdy jsem byla naposledy šťastná ? Jo,tak to už si vážně nepamatuju.To už je nějaký ten rok zpátky.Už snad 3 roky se trápím a nevím co s tím.Doma problémy,ve škole problémy,s klukama,kamarádama.Tak co to je za život? Fakt.
Asi si vážně nezasloužím být šťastná.Jenomže já i přes to všechno se usmívám ,říkám jak mě nic netrápí.Přitom je pravý opak.Jenže mě už ty přetvářky nebaví.Proto jsem ráda,když můžu být sama.Nemusím se přetvařovat před sebou.
Každý člověk má štěstí jen já ne.Zajímalo by mě kdy doopravdy budu šťastná.Kéž bych se už dočkala.Kéž bych mohla napsat,že se mám fajn.Ano,já se mám přece fajn jen nejsem šťastná.Jak být šťastný,když vám život rozdává rány? Je jen na vás jak je příjmete.


Pár citátů ,které mě vystihují :
Citovo - som hotová.
Mentálne - som vyčerpaná.
Duševne - sa cítím mŕtva.
Ale fyzicky... sa usmievam:

Ne vždy je lehké mluvit o svých trápeních a pocitech. Snažíme se být silní a zvládnout všechno tak, aby nikdo neviděl, co nás tíží na duši..

Jsem silný člověk,protože jenom silný člověk se umí usmívat se slzami v očích.

Jednou budu šťastná.Jen neví kdy a s kým.

Na otázku "Jak se máš" odpovídáš "Jo fajn" i když víš, že to není pravda. Jen proto, aby se tě neptali na důvod ..

Ani člověk s největším úsměvem nemusí, být šťastný.

Poznáš to.
Máš úsměv na tváři ale tvoje oči se nesmějou.19.12.2012

19. prosince 2012 v 14:10 | Maky a Bety
Zdravím vás.
Myslím si,že nikomu nevadí,když nepřidávám články,protože sem moc lidí nechodí.Ráda bych ten blog nějak oživila,ale nevím,jak? Nějaké rady? Uvítala bych .:)
Ve škole už celkem v pohodě .Musím se pochválit,že jsem v celku napsala dobře tu písemku z matiky,tak prosím smilujte se paní učitelko a dejte mi za 3!! Dneska jsme při fyzice s učitelem hráli piškvorky! :D Nejlepší učitel !
Teďka se chystám podívat na Rexe a půjdu si lehnout,protože jsem unavená.Včera jsme byli ještě nakoupit pár dárků ,ještě zítra něco koupím a mám to vše.Jsem ráda!
Mobil budu mít nakonec jiný,ale taky jsem ráda ,že nějaký vůbec budu mít,takže si stěžovat nebudu.Těším se až si táta rozbalí dárek ode mě,jsem zvědavá ,jak se bude tvářit no snad uvidím spokojenost.
Sníh už u nás moc není a já jsem ráda,protože si hezky můžu vzít svoje NIKE a ne kozačky! :-/
Ještě dvakrát vstanu do školy a pak hezky 14 dní volno och bože těším se moc !
Snad ještě tenhle týden přidám ty slíbené fotky . :)
Určitě očekávejte článek co jsem pak vše dostala.:)
Hehe můj nejoblíbenější brankář PL ! ♥ no není úžasnej? :O

16.12.2012

16. prosince 2012 v 13:50 | Maky a Bety
Zdravím vás.
Nejdřív bych se vám chtěla omluvit,že vůbec nic nepřidávám,ale nemám na to náladu a někdy ani čas.Doufám,že se to časem zlepší i když mi příjde,že je to furt horší a horší.Nemůžu být šťastná.
O víkendu jsem byla u babičky a dědy,takže pár fotek mám,tak snad je sem časem dám.Dneska bych si měla udělat tu němčinu a naučit se jí.Nechce se mi,ale za 5 vážně mít nechci,tak se uvidí no.
Taky ležím,protože mi nějak není nejlíp.Rozhodla jsem se,že příští týden si už udělám pořádek,taková vánoční úklid.Ještě mi schází pár dárků.
Nebudu tu psát nic dlouhýho :).Snad se rozepíšu jindy..

O tohle jsem přišla ↓

6.12.2012

6. prosince 2012 v 16:34 | Maky a Bety
Zdravím Vás.
Nejdřív bych se vám chtěla omluvit,že píšu až teď,ale prostě není čas a uř vůbec nálada.V pondělí mi táta oznámil jednu zprávu,která zasáhla nás všechny a mě bohužel taky a to celkem dost.Tak trošku tomu nemůžu uvěřit,ale to je jedno.
Do školy toho mám každý den hodně a už mě to vážně nebaví ! Zítra jedu k babičce a dědovi ,ale jen na den ,protože v sobotu už musím být někde jinde.
A je u nás sníh!! :/// fuu nesnáším to.
Včera jsem si koupila nové boty budu je mít do divadla,taneční a tak dále a i na sobotu bohužel.
Dneska mám v plánu se učit a dívat se na fotbal.A ještě potřebuju splačit další dárky.
Moc teďka neočekávejte články podle toho jak bude čas a hlavně nálada.
Dneska mě náš opět "milovaný" nemčinář nasral.Ano,nemůže být němčina kdyby on mě nenaštval.Řekl mi "Markéto ,máš nějaký problém?" Měla jsem sto chutí mu odpovědět"ano s vámi" nebo "mám a ne jeden"Debil toto.A to se netýká jen tohodle.Vše vždy odseru já.Nečekaně.


Jaké máte plány na víkend?:)


První advetní neděle

2. prosince 2012 v 16:27 | Maky a Bety
Ahojda. :)
Tak můj dnešní plán nevyšel.Na dopisování sešitů jsem se nekoukla ještě :D .Takže snad se k tomu dokopu zítra.Zítra už jdu do školy,ale ještě musím dobrat zítra antibiotika.Jsem týden bez tělocviku.No vůbec by mě telocvik nevadil,ale nechci být znova nemocná.Letí to.Už dneska jsem zapálila první svíčku.Mamka letos chtěla mít živý věnec,tak máme živý.Ale máme ještě umělý a tak uvažuju o tom,že ten si vemu já a koupím si do něj svíčky.Ještě nemám vánoční výzdobu potřebuju totiž ty svíčky minulý rok se rozbily :/.
Teďka se dívám na film sedm životů.Doporučuju je skvělý . :)
A co ještě dneska budu dělat?Tak to nevím.Určitě si dám vanu a asi už jen relax.Co jinýho taky.Doufám,že zítra z ničeho nepíšeme.
Nejvíc mě štve to,že nám nemůže odpadnout odpolední ,když nás tam bude,tak málo.Fakt inteligence.

Už jste taky zapálily první svíčku ? :)


1.12.2012

1. prosince 2012 v 12:09 | Maky a Bety
Ahojky .:))
Tak už máme prosinec ,fuuu to to letí.Můžu vám říct,že všude sněží a asi jen u nás svítí sluníčko :D. Ale jsem ráda,ale nic z toho nemám ,když musím ležet v posteli :/.Plány na dnešek jsou jasné uzdravit se,dopisovat sešity,sledovat fotbal asi jako každý víkend. :D Jinak potřebuju ještě sehnat dárek pro mamku,kamarádku a pro pejsky a pro bratra.Fuuu,proč mi nepříjde,že už budou Vánoce?:D Za měsíc nový rok.Doufám,že už ten rok bude lepší -_-.
Včera přijela máma s tím,že má pro mě děda překvapení.Ach bože :D!! Už to ale vím,prý mají kocourka dalšího :D to je divný.Se tam někde zase vzal nebo ho někdo vyhodil :/ .Už se těším až ho uvidím :))

Jak se máte vy? :) Už máte věnec? :)) My už ho máme doma týden! :D A mamka chtěla živý,tak si koupila živý !:D

Miluju ho ! ♥ Šampion mého srdce !