Říjen 2011

Písnička :P

31. října 2011 v 16:37 | Maky a Bety
Stará ,ale pořád dobrá .


Oblíbené Blogy!

31. října 2011 v 16:29 | Maky a Bety
Blog jsem kvůli SB brala jako povinnost a to mě brzo přešlo..Proto teď už nespřáteluju .. a jen chodím na oblíbené blogy a to zde ↓


www.manumisa.blog.cz- Míša
www.jajkyka.blog.cz
www.s-hejvi.blog.cz
www.just-mylife.blog.cz
www.thethees.blog.cz
www.batty-ladys.blog.cz
www.itsmy-life.blog.cz - J.

Unavenost, bože ta škola :!

31. října 2011 v 16:16 | Maky a Bety |  Deníček
Ahojky ,tak jsem před hodkou přišla ze školy, dneska to bylo celkem v pohodě,ájina,2 výtvarky,matika a 2 těláku . Takže celkem pohoda,za to si to ,ale vyžeru ty ostatní dny :/ , při těláku jsme hrály basket ,takže taky pohody ( můj oblíbenej sport) , matika šla, ájina fajne a výtvarka? Dalo se ! :) Učila jsem se na chemii prvky,ale tak to je pohoda,pak se jdu učit na fyziku ,a pak už snad nic, jinak dneska jsem se vůbec nevyspala,spala jsem asi jen 4/5 hodin což je málo žj :/. Ráno jsem si musela dát kaffe a vzít si prášek abych v tej škole vůbec vydržela . Tedka nejspíš asi udělám pořád v Sb a pak ? Pak nevím.Dneska jsem si koupila myš k notasu ,protože jí potřebuju,kvůli hře co hraju ;) . A měla jsem asi měsíc vyhlídlej basketbalovej míč a co myslíte? Jdu a už tam není.Tak pán mi nabídl jinej a zítra se pro něj stavím ! :) A Betka? Betka někde lítá ,dneska je krásně ani zima není ! :) Až mi půjde USB přidám fotky! :)

Daneček ♥

30. října 2011 v 1:46 | Maky a Bety
Všichni moc dobře víte jak moc jsem chtěla psa. Vyrůstala jsem u babičky a dědy kde měli alspon 3 psi a já na ně už byla zvyklá .Už odmala jsem je milovala . Vždycky jsem chtěla mít vlastního,ale táta byl vždycky proti :( ! A tak jsem holt měla jen psy u babičky a dědy.Později jsme se odstěhovali a já už nebyla tak často se psema a o to víc mě chyběli ,ale táta pořád ,že psa nechce. Strašně jsme se kvůli tomu vždycky hádali . Snažila jsem se ho přemlouvat i matka,ale prostě nic.Byl paličatej a stál si za svým . Ale já se stejnak nevzdala ,bojovala jsem do poslední sekundy.Až nakonec přistoupil na to,že psa teda chce a ,že mi ho dovolí .A tak se to tedy stalo minulý rok. Děda s babičkou mají kamaráda a ten má fenky(jezevčici) ,která měla v listopadu porodit štěnata,domluvili se ,že jedno bude moje. 10.11.2010 se narodil ten nejlepší pes pod sluncem ! Po měsíci někdy kolem 22.12.2010 nám ho přivezl k babičce a dědovi poprvé, když jsem ho viděla tak byl tak úžasnej a roztomilej,že jsem nemohla bejt víc štastnější ,prostě nejlepší dárek k Vánocům. A jak šel čas tak Danda rostl a rostl .Bohužél ho doma mít nemůžu táta ho doma nechce.A tak jezdím za ním na víkendy. Jsem tak štastná ,že ho mám ,hodně mě zlobil a taky někdy ještě zlobí,ale za nic na světě bych ho prostě nevyměnila,a že nám toho rozkousal,rozbil,atd . Ted už je z něj velkej pes,ale bohužél to není čistej jezevčík :/ ,ale i tak ,jsem ráda ,že ho mám.Miluju ,když se s ním můžu courat po poli ,prohánět se s ním,hrát si s ním ,hned příjdu na jiný myšlenky,vždycky mi zvedne náladu .Blizna moje :D! Prostě ho miluju ♥ za nic na světě bych ho nevyměnila ♥ ♥ !
Toť asi vše ! :)
Fotka kdy byl ještě malej ↓

Nemůžu spát :D!

30. října 2011 v 1:34 | Maky a Bety
Ahojky zdravím,no tak je 1:30 a já tu pořád jsem :D! Nemůžu totiž usnout, a tak alspon přidám nějakej ten článek .Nemůžu vám bohužél přidat fotky :/ ,a že jich mám dost :) , nejde mi totiž USB :// ,takže až půjde určo něco přidám ,můžu sem dát max fotky co mám na fb,kteří už ,ale většinou všichni viděli . Na to,že mám už Dandu skoro rok o něm nic nevíte, a tak příští článek bude o něm . :) Jinak prázky nám utekly strašně rychle:/ . A do školy se mi vůbec nechce.Jedinej předmět kterej mě fakt baví je angličtina. Jinak nic :X ,vše nuda :/ . Počasí je u nás všelijaké ,chvilku zima,chvilku teplo .Stejnak bych radši měla léto ! :) Zimu nechci vůbec,možná jen ty Vánce,jinak vůbec :X . No už mě nic nenapadá co psát :D! Koukám na how i met your mother,ještě něco přidám,a půjdu taky spát ;) :) ..


Ty a já .

28. října 2011 v 16:28 | Maky a Bety
Líbí ? Je naprosto úžasnáá !


Změna žádná :D!

26. října 2011 v 12:20 | Maky a Bety

♥ líbí ?

26. října 2011 v 12:15 | Maky a Bety
Krásná písnička :P


Návrat ? Možná ! :P

26. října 2011 v 12:07 | Maky a Bety
Zdravím vás lidí . Už dlouho jsem tu nepsala žádný velký článek. Spíše jsem sem už vůbec nechodila. Blog mě nějak omrzel už je mi 14 a škola je těžší a těžší musím se už taky učit :/. Ale stejnak blog mi trošku chybí . Přemýšlela jsem o tom,že bych ho zase rozjela + Sb,kterých mi zbylo bohužél jen pár ;) .Hodně lidí blog smazalo no :/ ,ale já ho mám stále.A tak jsem se rozhodla ,že ho nejspíš rozjedu,sice tu asi nebudou každý den články ,ale budu se snažit.Dandovi bude už rok a vy o něm pořádně ani nic nevíte,tak vám tu sem něco napíšu ! A tedka jdu naštívit Sb . A pak přidat články, a nějak tu to upravit a dát nový dess ! :)


No tak se zase po dlouhý době ozývám..

15. října 2011 v 20:26 | Maky a Bety
Ahojda lidi,jak se vám daří ? Mě no časema i na hovn* . Tak snad vám líp . Moc už sem nechodím ,skoro vůbec.Není moc času.A když už je tak zase skončím u face.Jinak bafan se má fajne.Za měsíc je mu už rok♥ .Strašně to letí .A co škola? Doufám,že se vám daří líp než mě . Mě se nedaří vůbec a to obzvášt matika na píč*.. Nevím už moc co psát :/ .Mějte se zatím pa :) ..