Únor 2011

Pozastavuju na dobu neurčitou

26. února 2011 v 15:12 | Maky a Bety
Omlouvám se ale pozastavuju... nestíhám... nemám čas... ani náladu... na blog se určo vrátím.. tak mně nemazejte pls ;).. když mám pozastaveno neobíhám ani vy nemusíte... omluvte mně prosím z obíhání a ze zápisů... já se vrátím nevim kdy ale ozvu se tak zatím :)

Omlouvám se

26. února 2011 v 11:54 | Maky a Bety |  Deníček
Ahojky moc se vám omlouvám ale nějak sem něměla náladu na blog... tak sem na něj nechodila... snad se to tedka změní a jestli ne... tak budu muset pozastavit... známky mám dobrý jak který no...před týdnem sem byla u babičky a dědi mám fotky danečka... tak je sem pak dám... omlouvám se sbéčkám... nevim jak tedka s blogem snad na něj bude čas i nálada... doufám...zatím :)

Trochu nestíhám :/ .. jedna fotečka Danečka♥

14. února 2011 v 20:50 | Maky a Bety |  Deníček

Protože lepšího psa sem si přát nemohla.
Protože on mi vždycky umí vykouzlit úsměv na rtech.
Protože jeho já miluju.
Protože on mně nikdy nezradí.
Protože mi chybí :/ :(.

♥♥

Daneček =))♥

12. února 2011 v 13:00 | Maky a Bety

Všichni dobře moc víte jak jsem si moc přála hodně moc =)... Jenomže tatka ho nechtěl =(...A tak sem měla v Dašicích jen Bada ,Šaryka a Bojara =)...Vlastního sem prostě neměla=(...Tatku sem se snažila pořád překecat a on pořád ne a ne =(... Jo často jsme se kvůli tomu i hádali a mně to strašně sral* že ho nemůžu mít =//....Nakonec sem tatku ukecala už nevím ani čím ale prostě něco sem mu řekla a on nakonec řekl že můžu =)... a veděla sem že děda má kamaráda a ten má fenku také jezevčici a ta měla mít štěnátka děda se sním domluvil a pak už to bylo v listopadu se narodili někdy 10-11 =)... a 26.12 už sem ho měla u dědy a babičky =))... nikdy nezapomenu jak byl krásnej jak mně má moc ráda protože já jeho taky je úžasněj a moc si ho vážím sem za něj moc ráda i když ho ještě nemám doma tak za ním jezdím doma budu ho mít do konce února nebo začátkem března juchůůů =))...Vždycky když k němu přijedu pčivítá mně skáče po mně pořád mně olizuje  bože za to sem fakt ráda =))... Roste pořád do krásy už je hrozně moc velkej a s badym si i hraje někdy se i trochu škorpěj ae to k tomu patří =D =)...Jak se říká když si něco strašně moc přeješ nakonec se ti to splní =)) vidíte splnilo se mi to =))
ON♥

♥

:X mlčím...

12. února 2011 v 11:00 | Maky a Bety
=p
Hnus hnus :X :X
Už aby to bylo kratasy tričko vrr léto už chci =D =)

Na Liverpoolským hřišti ho už neuvidím =(

12. února 2011 v 10:02 | Maky a Bety
=((

Chtěla bych ho zpátky ale tak co bylo to jeho rozhodnutí  kterého možná bude někdy litovat !


Skype

12. února 2011 v 9:55 | Maky a Bety |  Deníček

Kdybyste někdo chctěl přidejte si mně na skype můžem pokecat =)


marketka-torresl


Dobré Sobotní ráno =)

12. února 2011 v 9:54 | Maky a Bety |  Deníček

Dobré ráno =P vzhůru jsem už snad od 8:30 rodiče mně probudily :/ ... Dneska jedu s kámoškou na brusle do Chocně asi =)... Mám se taky učit slovíčka no =/...Přidám dneska taky už fotky Danečka ♥ ...A mám i fotky Bada nějaká ae těch je málo možná jen dvě ;) ...Tedka koukám na bludiště pak uklidím pokoj a tak dále ... =) možná něco přidám pokud mně napadne co ;)


this is my love ♥


Trochu nestíhám...

11. února 2011 v 22:02 | Maky a Bety

Ahojky omlouvám se že nepíšu trochu nestíhám mám tedka hodně věcí do školy moc se mi nedaří =/ no.. ale zítra už fakt něco přidám =).Z dějáku mám za  1 z matiky za 5 z němčiny za 3-,3 takže fakt super =/... zaracha na kompa zatím nemám ale i tak známky na nic a rodiče si už taky stěžujou no.. poslední dobou mi není dobře dneska sem šla v 19 spát a v 21 sem se probudila tak sem ještě tu ;)... dneska nic už asi nepřidám ale zítra jo zatím =)

♥

Venku je krásně =) hurá =P

7. února 2011 v 15:25 | Maky a Bety
♥
Ahojky ze školy už sem doma =) tak píšu dneska to vidím na venek když už je konečně hezky a svítí sluníčko =) taky je u vás hezky?Pak sem dám fotky Danečka ;-) alspon doufám ale nejspíš jo =).Ve škole celkem pohoda žádná známka ,akorát jsme psali z dějáku to bude nejhůř za 2 sem se na to naučila =).A co u vás ve škole =P?Zatím =)

Bože chci ho zpátky =(

7. února 2011 v 15:21 | Maky a Bety
Odešel hrát do Chelsea jeho rozhodnutí kterého možná bude i litovat!


Byla sem u Danečka

6. února 2011 v 19:25 | Maky a Bety

Ahojky omlouvám se že sem nenapsala ale nebyla sem tu a nestihla sem napsat že jedu pryč prominte.Tedka už tu sem u Danečka to bylo skvělý mám fotky tak je sem pak dám :) spíše až zítra ;-).Nějak mně tedka zlobí fb ://.Nevim co psát :/ možná něco přidám ae nevim no ;)

Fc Liverpool ♥

Protože si jí chci koupit ;-)

1. února 2011 v 19:28 | Maky a Bety
MMM♥ bude moje =P

Fc Liverpool ♥

Dal jsem ti všechno

1. února 2011 v 19:22 | Maky a Bety
Někomu se líbí někomu ne ;-) .Mně se líbí :)